Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair Švýcarsko, Rakousko, Německo

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair Švýcarsko, Rakousko, Německo

Příspěvekod Jaja25 » sob 12. led 2013 10:48:04

Dobrý den, jsem 25 slečna co hledá práci jako Au-pair do německy mluvících zemí....vystudovala jsem vš, následně pracovala v bance a nyní bych si chtěla zdokonalit jazyk a pracovat jako au-pair. Jsem nekuřačka, mám rada sport, jako power plate, kolo, in-line, turistiku, cestování, hudbu, houbaření, běžky, a samozřejmě mám ráda zvířata...Bydlím v součastnosti v rodinném domě, takže domácí práce jsou mi vlastní...:-), vlastním řidičský průkaz a jsem aktivní řidičkou již 6 let...jsem komunikativní, flxibilní, společenská a spolehlivá osoba...můžete mě kontaktovat i na email: ab12c@seznam.cz
Jaja25
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. led 2013 10:26:15

Re: Au-pair Švýcarsko, Rakousko, Německo

Příspěvekod IrenaB » stř 15. led 2014 14:32:07

Ahoj,
vim ze pisu trochu pozde, ale snad to jeste nekomu poslouzi.

Pokud hledáte rodiny v zahranici, muzete se prihlasit i online na nejakou bezplatnou webovku, kde si zalozite profil jako na fb a vyhledate rodiny z online-katalogu :)
Vyhody: zadne zdlouhave jednani s agenturami a zadne vypisovani dotazniku, zadne poplatky a vse online

Aupair portaly:
http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching
aupair-world
easy-aupair
aupair-box
IrenaB
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. lis 2013 15:53:52


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků