Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod lenkaape » čtv 04. čer 2009 1:44:11

Hledáme dívku/ženu se znalostí němčiny na výpomoc s našimi holkami 4 a 10 do Rakouska od podzimu. Doučování apod..Ubytování v samostatném apartmá, stravy, plat, lyžařská permanentka..
Lenka a Petr
lenkaape
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04. čer 2009 1:39:14

česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod michaelabednarova » čtv 09. črc 2009 23:21:41

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Vaše nabídka au pair v Rakousku stále platí, pp. o jakou část Rakouska se jedná.

S pozdravem

Michaela Bednářová

Česká republika
michaelabednarova
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. črc 2009 23:19:27

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Alena » pát 28. srp 2009 12:55:42

Dobrý den,
zaujala mě vaše nabídka na Au-pair a tak bych se chtěla zeptat, zda stále platí. Jmenuji se Alena a je mi 24 let. Právě jsme dostudovala bakalářské studium na ZČU v Plzni, obor německý jazyk. Mám ráda cestování a závodně hraju volejbal. Děti mám moc ráda a mám i nějaké zkušenosti s jejich hlídáním.
V případě zájmu, mě prosím kontaktujte na: alena.palovicova@seznam.cz
Alena
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 28. srp 2009 12:36:31

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Veronika Malečková » čtv 15. dub 2010 12:14:54

Dobrý den , chtěla jsme se zeptat na vaši nabídku jestli stále platí.? Jsem studentkou Pedagogické skoly v Beroune.. TAk ,že zkušenosti s dětma mám.. Děkuji z pozdravem Malečková
Verca.mal@seznam.cz
Veronika Malečková
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 15. dub 2010 12:12:49

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Marie Šafářová » stř 30. čer 2010 14:19:26

Dobrý den,

jmenuji se Marie Šafářová. Zaujal mě Váš inzerát, na který bych ráda odpověděla, jelikož splňuje mé požadavky. Jsem důchodkyně, žijící v Čechách. Pracovala jsem jako vychovatelka ve školní družině a v pobytech v zahraničí (jako au-pair) mám dlouholetou praxi, starala jsem se o domácnost a pečovala i o tři děti ve věku 5,3 let a 6 měsíců.

Mou předností je zodpovědnost, spolehlivost a především hezký vztah k dětem. Sama jsem vychovala 3 děti, které měly rozdíl jednoho roku po sobě. Nyní mají své vlastní rodiny a žiji sama.

Jsem nekuřák a vlastním řidičský průkaz. Slabě ovládám německý a italský jazyk.

Pokud byste se mě rozhodla kontaktovat, odepište mi na tento email (safarovaty@seznam.cz) nebo na mobil - č.: 774 206 426

Zdraví Vás Marie Šafářová.
Marie Šafářová
 

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod barny89 » stř 30. čer 2010 18:42:46

Dobrý den,

jmenuji se Eliška Bartůšková, je mi 21 let a bydlím v Táboře v ČR. Mám zájem o práci au-pair, jsem flexibilní, spolehlivá, ochotná a mám zkušenosi s hlídáním malých dětí. Jsem vyučená pečovatelka a studovala jsem 3 roky na Střední zdravotnické škole. Absolvovala jsem mimo jiné i praxi na dětském oddělení a v pečovatelských domech. V nejhorším umím podat první pomoc a ošetřit zranění.
Nyní jsem hlášená na pracovním úřadě a sháním nejlépe práci au-pair v zahraničí s možností zdokonalení se v jazyce. Německy trochu umím a dokážu se domluvit.
Jsem nekuřačka, bez řidičského průkazu a zdravotních omezení. Jsem velice komunikativní, zodpovědná, pečlivá a hravá a velice ráda vařím a peču.

Pro jakékoli dotazy pište na e-mail Barny.89@seznam.cz , nebo volejte na tel. číslo +420602612444.
Těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem Eliška B.
barny89
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. čer 2010 18:41:17

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. črc 2010 14:51:23

Jmenuji se Lenka a ráda bych zkusila u Vás práci au pair, mám zkušenost s dětmi v MŠ a na odborném učilišti. Co se týká NJ tak jsem z něho úspěšně odmaturovala a vždy jsem se domluvila. Budu se těšit na Vaši odpověd na čísle 606694130
Návštěvník
 

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Renata » sob 31. črc 2010 21:55:31

Dobrý den. Au-pair sem chtěla vyzkoušet už kdysi. Zaujalo mě to. A hlavně bych se strašně ráda naučila německy, a zdokonalila se v tomhle jazyce. Moc se my ten jazyk líbí. Německy umim tak trošku ty základní věci. Právě proto bych chtěla ject do ciziny, a umět ho dokonale. V Rakousku sem nikdy nebyla, a určitě by se my líbilo poznat nějakou novou zem. Je my 19let, a školu už mám za sebou. Starat se o děti je sice velká zodpovědnost a povinost. Ae já děti miluju. Dyť moji bráchové, bratránek, sestřenka. To byli děti o který sem se starala, pomáhala, chodila s nima ven, přebalovala je. Je to sice dřina ae mě to baví. Proto mě zaujal váš článek. Pokud by jste měli zájem tak se my ozvete na e-mail:RenataKalcikova@seznam.cz nebo můžu zanechat svoje číslo na mobil:775 333 786. Budu se těšit.
Renata
 

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Jancaa » pon 16. srp 2010 18:15:33

Zdravím.
Ráda bych se stala členkou Vaší rodiny. Zaujala mě Vaše nabídka, zkušenosti s dětmi mám a moc ráda jsem v jejich společnosti!
Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den.
P.S. podrobnější info o mé osobě- napište: jennyshka@atlas.cz
Jancaa
 

Re: česká rodina s 2 dcerami hledá au pair do Rakou

Příspěvekod Návštěvník » pát 27. srp 2010 0:26:51

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nabídka platí či ne. Předem děkuji. S pozdravem Jana Bacíllková
Návštěvník
 

Další

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků