Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Live-out au pair v Bruselu

Nabídka práce au-pair ve francouzsky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair ve francouzsky mluvící rodině, vložte ji sem.

Live-out au pair v Bruselu

Příspěvekod Krista1 » pát 30. zář 2011 21:38:59

Jsme česko-německá rodina v Bruselu a hledáme paní nebo slečnu na hlídání pro naši 15 měsíční dceru. Vždy 2 týdny v měsíci každý den během pracovní doby (cca 40 hodin týdně)Hledáme někoho, koho by péče o malé dítě bavila a má s ní zkušenosti a s kým můžeme spolupracovat dlouhodobě (od ledna 2012 vždy 3 týdny v měsíci). Jedná se pouze o péči o dítě, je možné se domluvit také na lehkých domácích pracech, které by byly placené navíc.

Neposkytujeme ubytování, ale v případě dlouhodobé spolupráce nabízíme příspěvek na bydlení.

Není třeba řidičský průkaz.

Pro podrobnější informace nás můžete kontaktovat emailem na hlidani.woluwe@gmail.com
Krista1
 

Re: Live-out au pair v Bruselu

Příspěvekod Návštěvník » úte 21. úno 2012 19:39:37

Dobrý den měla bych zájem o hlídání vašeho dětátka :) Jsem češka, okolo měsíce prelom unora a brezna, budu pobývat v Belgii a ráda bych nějakou prácičku navíc, zkušenosti s hlídáním mám u mé sousedky , jsem středně pokročilá v německém jazyce, a zájem bych určitě měla. Kontaktujte mě prosím i v případě nezájmu . Děkuji Navrátilová Kristýna , email: kikimsik@seznam.cz :)
Návštěvník
 


Zpět na Au-pair ve francouzsky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron