Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledá se aupair od ledna

Nabídka práce au-pair ve francouzsky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair ve francouzsky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledá se aupair od ledna

Příspěvekod Bára » čtv 03. pro 2009 12:54:48

Looking for a "fille au pair"

We are a French family living near Geneva, along the Leman's lake, not far away from the Alps.

We are looking for a "fille au pair" to take care of our 2 years old son from January, 2010 on (min. 6 months).

She would bring him to the nanny in the morning and take him back in the evening, make him take his bath and eat, prepare the diner, and do some light tasks like partial house cleaning.

Everyone is welcome, all profiles will be studied!

We are looking forward to meeting you!

Email : fbuttin@gmail.com

Zdroj: www.gardes-enfants.com
Bára
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte 05. kvě 2009 11:46:42

Re: Hledá se aupair od ledna

Příspěvekod mata » pát 08. led 2010 12:56:21

ahoj,měla bych zájem,bohužel nedomluvím se :?
mata
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. led 2010 10:53:41

Re: Hledá se aupair od ledna

Příspěvekod Jeanin » sob 09. led 2010 15:12:25

Já bych měla dotaz na správce této stránky nebo na člověka, co sem přidává ty inzeráty a hledá je na netu. Třeba u tohohle inzerátu je jako zdroj uvedena stránka http://www.gardes-enfants.com. Já jsem se na tu stránku koukala a když jsem se chtěla podívat na adresu na kterou mám odeslat odpověď na jeden inzerát, tak se mi tam objevilo, že se musím zaregistrovat a zaplatit, abych ji mohla vidět. No tak jsem to zkoušela, zaregistrovala se, ale u posledního bodu - způsobu platby - no prostě se mi to nepovedlo.... Tak jsem se chtěla zeptat, jestli vy jste tam zaregistrovaní ? A protože bych o tu práci měla fak velký zájem, jestli byste mi kdyžtak neporadili, co mám dělat, abych se zaregistrovala... nebo jestli byste se na ten inzerát nepodívali a nenapsali mi tu adresu.
Jeanin
 

Re: Hledá se aupair od ledna

Příspěvekod Bára » pon 11. led 2010 12:58:42

Dobrý den,

stránka gardes-enfants.com bohužel funguje tak, že většina inzerátů je skutečně placených. Jsou to ty, které jsou zobrazeny světle růžovou barvou. Tmavě růžové inzeráty jsou ovšem zdarma a emaily či telefony, na které se můžete rodině ozvat, se zobrazují přímo v textu. Takovéto inzeráty pak přebíráme i na naše stránky NaZkušenou.cz. Naším cílem je zprostředkovat vám nabídky práce, za které nebudete muset platit.

Samozřejmě se do fóra nedostanou všechny nabídky, proto klidně na gardes-enfants.com hledejte. Taky vám doporučuji www.gumtree.com, kde také najdete mnoho inzerátů. Hodně štěstí, ať vám hledání rodiny vyjde,

Barbora, Nazkušenou.cz
Bára
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte 05. kvě 2009 11:46:42


Zpět na Au-pair ve francouzsky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků