Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Rodine u Parize hledam od rijna za sebe nahradu

Nabídka práce au-pair ve francouzsky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair ve francouzsky mluvící rodině, vložte ji sem.

Rodine u Parize hledam od rijna za sebe nahradu

Příspěvekod hepidonkee » pon 31. srp 2009 23:41:57

Zdravim :) Jsem au-pair v rodine se ctyrmi detmi, ktera bydli vlakem asi pul hodky od Parize. Jsem tu hodne spokojena, ale musim se vratit do skoly - tzn. ze zustavam jen do konce zari. Rodice jsou mili, snazi se vyjit vstric, pokud neco potrebuju. Vek deti je 6, 3 a 1,5 roku - to jsou vsechno holky, a ted na konci srpna se narodil kluk. Staram se jen o holky, spis nastridacku - se vsema trema me nechavaji jen vyjimecne. Rodina ma taky hodne psu a dva poniky, o ktere ja se staram, ale sama jsem si o to rekla. Kdyby nebyl zajem, nikdo vas nutit nebude. Snazila jsem se ve strucnosti napsat vsechno dulezite, ale predpokladam, ze vas bude zajimat plno dalsich veci .., takze nevahejte a ptejte se !
Veronika
hepidonkee
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 31. srp 2009 23:31:31

Re: Rodine u Parize hledam od rijna za sebe nahradu

Příspěvekod Pida » pon 07. zář 2009 10:00:41

Ahoj! Na začátku září jsem neudělala zkoušku a tím pádem budu muset ukončit studium. Ráda bych vycestovala jako au pair a zaujal mě Tvůj příspěvek. Je mi 21, francouzštinu jsem studovala 4 roky na gymnáziu( ale nejsem žádný jazykový zázrak-to říkám na rovinu). Mám pár zkušeností s dětmi-hlídala jsem děti pár kamarádům a taky jsem byla jako vedoucí na táboře. Nevím, co mám ještě napsat. Čekám na Tvou odpověď. Hanka
Pida
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. zář 2009 9:53:16

Re: Rodine u Parize hledam od rijna za sebe nahradu

Příspěvekod Aneta » pon 03. zář 2012 20:00:18

Aoj,

moc mě zaujal tvůj inzerát, trochu ted nevim co se sebou, proto jsem se rozhodla odcestovat pryč.

Studovala jsem na gymnáziu česko-francouzském 6 let.

Francouzsky mluvím v podstatě dobře.
S dětmi mám velké zkušenosti, od mala jsem hlídala jak sestřenku ( té je ted 5) a také hlídám bratrance ( 3 roky).

Mám plno otázek, proto bych byla ráda, kdyby jsi zareagovala na mou odpověd.

Ps: odjet mohu do konce října))

ozvi se prosím na email: anetkamirkova@centrum.cz
Aneta
 


Zpět na Au-pair ve francouzsky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků