Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au-pair Paříž

Nabídka práce au-pair ve francouzsky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair ve francouzsky mluvící rodině, vložte ji sem.

au-pair Paříž

Příspěvekod janča » sob 09. lis 2013 13:45:01

Ahojky, jmenuji se Jana, je mi 26 let a mám vystudovanou SŠ zdravotnickou - obor všeobecná sestra a VŠ - sociální pedagogiku, bakalář. V květnu 2014 bych měla zakončit magisterské studium, obor vychovatelství pro speciálně pedagogické instituce. Letos v září jsem si na škole přidala předmět francouzština a chtěla bych si tento jazyk zdokonalit, nejlépe naučit na komunikativní úrovni. Ale problém je, že jsem začátečník a většina agentur chce člověka právě na komunikativní úrovni. Mohli byste mi prosím někdo poradit, zda rodiny mají zájem i o takové lidi jako jsem já? Nevím jak jinak a kde bych měla šanci se naučit pořádně tento jazyk...a hlavně zahraniční jazykové kurzy stojí docela dost peněz, co jsem tak koukala :( nebo jestli máte i nějaké typy na tyto kurzy, práci aj., budu moc vděčná. S pozdravem Janča
janča
 

odpověď: au-pair Paříž

Příspěvekod isnasilova » ned 10. lis 2013 0:14:23

Ahojka Jančo,
napiš mi na tento e-mail: aupair.svet@gmail.com a já Ti dám odkaz na naše stránky nebo si napíšeme co požaduješ. Ilona ;)
isnasilova
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 17. zář 2013 18:23:41

Re: au-pair Paříž

Příspěvekod Lili » pát 14. bře 2014 16:40:17

Ahoj :)
Co já vím, tak podle zákonů Francie je návštěva kurzů francouzského jazyka pro au pair povinná. Náklady na jazykovou školu si většinou hradí aupair sami. Kurz můžes zakončit některou z mezinárodně uznávaných zkoušek. Ceny kurzů se odvíjí od kvality jazykové školy a počtu hodin týdně.

Kamarád byl v Parizi a moc se mu tam libilo. Drzim palce, at najdes super rodinku :)

Víc o aupair ve Francii tady: http://www.aupair-village.com/cz/aupair ... ir-francie
Lili
 


Zpět na Au-pair ve francouzsky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník