Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledam pani ci studentku na hlidani

Nabídka práce au-pair ve francouzsky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair ve francouzsky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod Laporte2 » ned 13. led 2013 23:02:27

Dobry den, nase rodina zije ve Francii, v Ranspach le Haut (na vesnici), 10 km od Saint Louis, 40 km od Mulhouse, 13 km od Basileje. Pro me 2 deti, syn 14 mesicu, dceri budou 4 roky. Hledam pani ci studentku na hlidani a domaci prace. FR jazyk neni podminkou! Nastup mozny ihned. Piste (zivotopis+foto) prosim, jen kdo ma opravdu zajem! Dekuji
Laporte2
 

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod Veronika F » úte 15. led 2013 11:09:17

Dobry den, mohla byste mi na sebe nechat mail. Rada bych se zeptala na par informaci ohledne vaseho inzeratu. A ja bych vam poslala informace o sobe, moc vam dekuji.

Veronika
Veronika F
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. led 2013 18:07:03

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod martinaigi » stř 13. úno 2013 15:20:13

Dobrý den. Váš inzerát mě zaujal. Mám zkušenosti s dětmi. Několikrát jsem měla praxi v Mateřské škole. Mám vystudovanou pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pokud máte také zájem prosím napište mi na email IgazovaM@seznam.cz
martinaigi
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 31. led 2013 21:23:52

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod zuzka.h » sob 16. úno 2013 13:56:23

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na jak dlouhou dobu (zhruba) potřebujete au-pair?
Děkuji
zuzka.h
 

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod Mária Rumanová » pát 17. kvě 2013 20:22:17

[quote="Laporte2"]Dobry den, nase rodina zije ve Francii, v Ranspach le Haut (na vesnici), 10 km od Saint Louis, 40 km od Mulhouse, 13 km od Basileje. Pro me 2 deti, syn 14 mesicu, dceri budou 4 roky. Hledam pani ci studentku na hlidani a domaci prace. FR jazyk neni podminkou! Nastup mozny ihned. Piste (zivotopis+foto) prosim, jen kdo ma opravdu zajem! Dekuji[/quote]
Dobrý den. :)
Jmenuji se Mária
Měla bych zájem o práci s vašimi dětmi.
Je mi 50 let jsem vdaná.
Skušenosti s dětmi mám.
Jsem bez práce a napadla mě Francie.
Pracovat ve Francii bez znalosti jazyka.
Pokud je jěšte místo volné pošlu i (životopis +foto)

Nebo mi můžete něco doporučit.Blizsko vás.
Přejí vám pěkný večer.
Mária Rumanová
e.mail.rumanova.maria@seznam.cz
Mária Rumanová
 

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod Petracz » stř 26. čer 2013 13:42:09

Dobrý den,Váš inzerát mě zaujal a ráda bych se o Vaší nabídce dozvěděla více,pokud ještě stále hledáte tu pravou au- pair tak bych byla moc ráda kdyby jste se ozvali na e-mai : fi.p@seznam.cz .

A já bych Vám zaslala živtopis+fotky,popsala mé zkušenosti a Vy mě napsala nějaké informace:)


Děkuji
Pěkný den Petra :)
Petracz
 

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod Klára » čtv 27. čer 2013 20:58:58

Dobrý den,
dovoluji si touhle cestou reagovat na váš inzerát ohledně au pair. Jsem studentka z Brna a právě jsem úspěšně odmaturovala (i z francouzštiny).Práce mě zaujala, protože ráda poznávám Francii a učím se novým věcem. Jsem spolehlivá, komunikativní a samostatná. S dětmi zkušenosti mám. Ráda bych se zeptala, zdali je místo stále volné.Děkuji za vaší odpověď.
Klára Steinerová

tel: 777 638 990
e-mail: steinerova.klarka@seznam.cz
Klára
 

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod Monis » pon 05. srp 2013 11:13:43

Dobrý den,
vaše nabídka mne zaujala a ráda bych se dozvěděla více, pokud je stále aktuální. CV a foto bych násleně zaslala. S dětmi mám zkušenosti. Ráda vypomůžu i s domácími pracemi. Je mi 28, mluvím anglicky a i trochu francouzsky. Kontakt na mne monis311@seznam.cz.
Monis
 

Re: Hledam pani ci studentku na hlidani

Příspěvekod 95mirka » pon 02. zář 2013 17:40:43

Dobrý den,
zaujal mě váš inzerát. Jmenuji se Mirka Hibšová a studuji posledním rokem na francouzském gymnáziu v Táboře.
Vím, že je ještě čas, ale sháním brigádu na léto 2014, proto se chci zeptat, na jak dlouhou dobu au-pair sháníte a zda nevadí, že píši už takhle brzo.
Můj e-mail je: 95mirka@seznam.cz
Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Děkuji a nashledanou
95mirka
 


Zpět na Au-pair ve francouzsky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník