Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au pair ve Francii

Nabídka práce au-pair ve francouzsky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair ve francouzsky mluvící rodině, vložte ji sem.

au pair ve Francii

Příspěvekod antonie » stř 26. pro 2012 21:04:45

Dobry den,


hledame au-pair pro hlidani dvou deti (chlapecek ma 2 roky, holcicka jeden).

Jedna se o misto na vesnici (takze pokud nemate rady prirodu, tak to rozhodne neni prace pro vas). Bydlime 100km jiho-vychodne od Parize. Ve vasich dvou volnych dnech v tydnu vas muzeme vzit na nadrazi (hodina cesty vlakem do Parize) a v Parizi muzete eventualne prespat v nasi rodine, ktera tam bydli.

Prace odpovida priblizne 30 hodinam tydne (dohodneme se pred vasim prijezdem). Budete mit svuj vlastni pokoj a koupelnu v patre (my bydlime v prizemi), takze soukromi budete mit zajistene. Strava a byt je prirozene zdarma, kapesne je 80 eur tydne (v zavislosti na praci, kterou byste vykonavala, muze byt i zvysene).

Hledame nekoho, kdo ma uz nejake zkusenosti s detmi a kdo se domluvi alespon trochu francouzsky. Anglictina je plus pro pripad, ze byste nemluvila dobre francouzsky). Radi bychom nekoho na delsi dobu.

Predem dekuji za vsechny emaily, vynasnazim se odpovedet vsem.

Antonie

tonickaz@yahoo.com
antonie
 

Re: au pair ve Francii

Příspěvekod Mária Rumanová » pát 17. kvě 2013 20:28:12

Dobrý den.

Chtěla bych pracovat pro vaši rodinu.
Jsem žena 50let vdana.
Hledám práci napala mě Francie/bez ználosti jazyka/

Pokud místo je obsazeno.
Mohla by jsem byt jako nahradnice.Nebo práce v blizském okoli.
Ďěkuji.
Přejí pěkný večer.

Mária Rumanová
e.mail:rumanova-maria@seznam.cz
Mária Rumanová
 

Re: au pair ve Francii

Příspěvekod iva » úte 25. čer 2013 11:24:15

Dobrý den,

zkušenost s dětmi mám pouze ze školky, kde často pomáhám své tetě s dětičkami. Moje úroveň frj je B1 a to je důvod, proč bych ráda strávila delší dobu ve francii. Nicméně, mluvím plynně anglicky. Kontaktujte mě prosím na pecovaivka@seznam.cz
iva
 

Re: au pair ve Francii

Příspěvekod buc.irena » čtv 16. led 2014 13:31:23

Dobrý den,

pokud jeste hledate au pair nebo opet budete pozdeji nejakou potrebovat, muzete se podivat na stranku: http://www.aupair-village.com.
Tam muzete zdarma rodinku zaregistrovat a pak si vybirat aupairky z online-katalogu.
Ja jsem si tak nasla rodinku :) Skypovala jsem si s ni a byla jsem tak rok ve Francii :)

Mile pozdravy na vsechny aupair i rodinky :)
buc.irena
 


Zpět na Au-pair ve francouzsky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron