Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám rodinu v Anglii

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám rodinu v Anglii

Příspěvekod barruu2 » pát 22. zář 2017 14:50:26

Krásný den všem!
Hledám milou česko/anglickou rodinky v Anglii, která ke svým dětem hledá nějakou hodnou tetu :-)
Jsem 20ti letá zdravotní sestřika,která pracuje na chirurgické JIP, příští rok plánuji nastoupit na lékařskou fakultu na obor vojenské lékařství a právě to je podnětem, proč plánuji vycestovat do Londýna. Anglicky umím základy -
většinou rozumím, ale dělá mi problém dát větu správně gramaticky dohromady a to bych v Anglii velmi ráda zlepšila. Ráda bych do rodiny, kde by bylo možné navštěvovat kurzy Angličtiny.
Zkušenosti s hlídáním mám na můj věk celkem velké.
V Praze, mám několik rodin u kterých hlídám. Takovou mojí největší a nejstálejší rodinou je rodina se 4 dětmi ( 2, 5, 7, 9 let ). Nedělá mi problém hlídání těch nejmenší až po ty starší, ale musím říct, že nejradši bych rodinku, kde by měli nějakého mrňouska :-)
Mohu o sobě říci, že jsem velmi pozitivní člověk s velmi kladným přístupem k životu. Jsem veselá, komunikativní, velmi ráda se sebevzdělávám hlavně co se týče motivace a osobního vzrůstu :-).
Mám ráda přírodu, procházky, sport - hlavně plavání, běh a in-line brusle, mám ráda kulturu, velmi ráda zajdu ven s přáteli, potřebuji okolo sebe mít stále lidi, se kterými mohu komunikovat.
Není problém sehnat recenze od rodin, u kterých tady v Praze hlídám.
Pokud by se tu našla nějaká milá rodinka, která by mě ke svým dětem chtěla na pár měsíců, prosím ozvěte se, budu ráda za každou nabídku! :-)
PS: V Anglii plánuji zůstat do září 2018..a mám jednu takovou svoji "podmínku", moc ráda bych strávila Vánoce tady v ČR se svou rodinou :-)
Budu se těšit na e-maily, s pozdravem, Bára!
email: barruurruu2@seznam.cz
barruu2
 

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron