Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au pair v česko anglické rodině

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

au pair v česko anglické rodině

Příspěvekod Mihaela » pon 14. srp 2017 14:28:22

Jsem Michaela, 19 letá studentka a na vysokou školu hodlám nastoupit v září 2018. Během tohoto roku bych ráda pracovala jako au pair. Má angličtina ještě není natolik dobrá, abych si mohl dovolit pracovat u plně mluvící anglické rodiny. Budu ráda za každou odpověď :).
Mihaela
 

Re: au pair v česko anglické rodině

Příspěvekod Helena Sinclair » čtv 24. srp 2017 8:49:35

Dobrý den,

moje jméno je Helena Sinclair, ziju ve Skotsku už sedmým rokem s manželem Scottem.
Máme Natalku 2 roky 3 měsíce a klukům je dnes 9 měsíců. Jsem na mateřské dovolené a ještě par měsíců budu. Pak půjdu do práce a Natalka do školky. Kluci by ještě nějaký ten měsíc zůstali s novou au pair doma a pak by taky supajdili.

Hledané někoho kdo mi bude pomáhat a pak se sám přes den starat o 2 kluky plus jednou týdne úklid domu. Vaření nevyžaduju, ani nic moc jiného, možná občas složit a pověsit prádlo.

Víkendy jsou volné plus pátek odpoledne (aspoň ze začátku) pak až půjdu do práce tak se možná hodiny navýší protože tu přes den nebudu, ale i mzda se dle toho upraví. Začala byste na £100 za týden.

Žijeme v malé vesnici u Glasgow, jezdí zde autobus do Greenock kde se dá navštěvovat kurzy ESOL
Do Glasgow je to tak hodka busem. Ta doprava je taková divoká, večer to moc nejezdi jen do sedmi. Dá se jen pak do vedlejší vesnice do půlnoci a vzít si k nám do Kilmacolm taxik.

Ve vesnici jsou 2 kavárny, restaurace, malý kram a tak....řezník pekárna...

Manžel je Skot, chceme češku, která bude mluvit na děti česky. Se mnou muže obojím, na Scotta jen anglicky.

Jezdíme do Čech tak 2x za rok, do Plzně.

Hledáme někoho kdo se nebojí více děti najednou, kdo je čistotný a kdo se toho nebojí. Kdo by se dětem věnoval hlavně po stránce her a zábavy plus trochu té pedagogiky (zvířátka, první slova, četba knížek, hry a rozvíjení)

Nabízíme jídlo a ubytování, koupelna je hned vedle au pair pokoje, docela oddělena od zbytku domu.

Pokud vás ještě něco zajímá tak se ptejte. Rada bych dostala nějaké reference z Vaši strany pokud bychom si třeba sedly a pak skype rozhovor v AJ a češtině.

S pozdravem


Helena Sinclair, helca.xx@post.cz
Helena Sinclair
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron