Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Jana Jane » čtv 11. črc 2013 9:37:53

Hledam au pair s nastupem v srpnu 2015 na jeden rok ktera by byla mila, vlidna, laskava, a trpeliva, a mela hezky vztah k detem a lidem, a zaroven byla svedomita, zodpovedna a samostatna. Byla kreativni a mela spoustu zajmu- sport, hudbu, kresleni a podobne. Bydlime kousek od Edinburku a Glasgow v mensim meste. Mame krasny prostorny rodinny dum se zahradou. Au pair ma vlastni pokoj. Dobra anglictina neni podminkou, ale prumerna znalost nutna. Nutny je ridicsky prukaz nad 21 let.


Au pair, ktera se postara o 4-5 odpoledni v tydnu o dve moc mile ale velmi zive a zvidave deti a hledam pomocnici a kamaradku, ktera by se mnou a detma chodila na vylety, na hristatka, do kavarny, na nakup a podobne kdyz bude treba. Doma prubezne poklidila v kuchyni a 1x tydne poklidila dum. Vareni neni treba. Detem jsou 4 a 7 let.


Kapesne je 60 liber tydne. Ubytovani a rodinne jidlo, a jidlo a vstupy na vyletech zdarma. Radi vyrazime do muzei, parku, prirody, kavaren, a snazime se vyrazet temer kazdy vikend. Budeme radi kdyz au pair pojede s nami, ale pomoc je treba o vikendu jen jeden den. V patek je vzdy volno.

Muj email je dr.jana.anderson@gmail.com.

Diky za zajem a tesim se, poslete prosim vas motivacni dopis - jaka jste, vase zajmy, zkusenostmi s detmi..fotka dokumentujici praci s detmi ci lidmi vyhodou.
Naposledy upravil Jana Jane dne stř 10. čer 2015 23:32:53, celkově upraveno 4
Jana Jane
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. črc 2013 9:43:14

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Jana Jane » stř 17. črc 2013 14:11:59

Mile holky,

Dekuji za zajem, zatim au pair mame ale budeme hledat zase od zacatku srpna 2015.

S pozdravem,

Jana
Naposledy upravil Jana Jane dne ned 08. bře 2015 23:40:55, celkově upraveno 1
Jana Jane
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. črc 2013 9:43:14

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Jana Džačovská » čtv 05. pro 2013 10:33:22

Dobrý den, dočetla jsem se na internetu o Vašem inzerátu na Au-pair. Chtěla jsem se zeptat jestli Váš inzerát stále platí :) Předem děkuji za odpověď :)
Jana Džačovská
 

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Jana Jane » pát 06. pro 2013 11:59:16

Mila Jano,

v soucasne dobe mame super holcinu, ale zacatkem srpna 2015 budu znovu shanet, tak mi prosim jen posli kontakt na email, a ja bych se ti potom ozvala, kdybys mela jeste cas a chut!

Moc zdravi,

Jana
Naposledy upravil Jana Jane dne ned 08. bře 2015 23:42:24, celkově upraveno 1
Jana Jane
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. črc 2013 9:43:14

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Klára Rampáčková » pon 03. úno 2014 0:08:51

Dobrý den,
narazila jsem na Váši nabídku práce, která mě velmi zaujala, jelikož ted v unoru letím do Edinburghu a chci tam zustat delsi dobu, tak scháním práci. Vím, že inzerát je tu už delší dobu, ale kdyby jste měla volné místo tak bych měla opravdu velký zájem.
Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Rampáčková Klára
Klára Rampáčková
 

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Jana Jane » pát 23. kvě 2014 14:38:23

Mile holky

Dekuju mnohokrat za vase odpovedi. Vybrala jsem si prima au pair, a budu zase hledat v srpnu 2015. Ozvete se prosim kdybyste mely cas a zajem.

S pozdravem

Jana
Naposledy upravil Jana Jane dne ned 08. bře 2015 23:43:34, celkově upraveno 1
Jana Jane
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. črc 2013 9:43:14

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Kristina Apeltova » pát 21. lis 2014 18:20:30

Dobry den,
měla bych také zajem koukala jsem, že by jste hledala až začátkem jara 2015 a to by se mi hodilo. Kdyby jste neměla nekoho byla bych ráda
Kristina Apeltova
 

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod kristyna-plackova » pát 09. led 2015 22:09:25

Dobrý den,
Jsem studentka 4.ročníku pedegagického lycea - letos maturuji. Mám s dětmi velké zkušenosti, jsem zodpovědná, samostatná a rychle se přizpůsobuji novému prostřední. Mám za sebou velmi rozsáhlou praxi v oblasti předškolní a speciální pedagogiky. Anglický jazyk se učím 5 let a mé jazykové schopnosti jsou na pokročilé úrovni, dalé se však vzdělávám.

Ráda bych se tedy úcházela o místo au pair a nasbírala tak nové zkušenosti, zážitky a rozšířila si své obzory.

Pokud máte zájem o spolupráci, prosím kontaktujte mě na email kristyna-plackova@email.cz ,ráda Vám zašlu svůj životopis.

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Kristýna Plačková
kristyna-plackova
 

Re: Cesko britska rodina hleda ceskou au pair pro deti

Příspěvekod Veronika Drdová » čtv 19. úno 2015 13:09:09

Dobrý den,
Váš inzerát mě velice mile zaujal, a měla bych o něj velký zájem :-). Psala jsem Vám na email, tak pokud by jste měla Vy zájem, odepište, budu jen ráda. :-)
Děkuji předem, za Váš čas,
Mějte se krásně,
Drdová
Veronika Drdová
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník