Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair Holandsko

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair Holandsko

Příspěvekod rik » sob 10. led 2015 13:23:44

Hladame mile dievca ku dvom detom do nasej rodiny.
Nastup mozny aj okamzite, prip. podla dohody.
Viac info sukromnou postou.
rik
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 12. zář 2014 19:33:04

Re: Aupair Holandsko

Příspěvekod Sylva » čtv 19. úno 2015 7:04:23

Dobrý den, mela bych zájem bylo by možné zaslat vice info. na můj email m.sisika@email.cz Dekuji
Sylva
 

Re: Aupair Holandsko

Příspěvekod Andy » ned 22. úno 2015 23:10:57

Dobrý den, zaujala mne Vaše nabídka a ráda bych více info andreabrenkusova@atlas.cz Děkuji A.B.
Andy
 

Re: Aupair Holandsko

Příspěvekod Věra » pon 23. bře 2015 18:52:39

Dobrý den,

zaujala mě Vaše nabídka práce aupair v Holandsku. Mám o tuto práci velký zájem. Prosím o zaslání dalších informací. Pokud budete mít nějaký dotaz, ráda Vám ho zodpovím. souckovavera@centrum.cz
Věra
 

Re: Aupair Holandsko

Příspěvekod KristýnaVyst » čtv 26. bře 2015 18:29:48

Dobrý den,

velice mě zaujala Vaše nabídka, je ještě platná ? Více info. prosím na můj email kristynavystavelova@seznam.cz děkuji za Váš čas :)
KristýnaVyst
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků