Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair do anglicky mluvící rodiny-25 minut od Londýna

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair do anglicky mluvící rodiny-25 minut od Londýna

Příspěvekod a_bartunkova » pon 21. říj 2013 21:26:43

Nástup by byl možný od začátku ledna. Není žádný požadavek na úroveň angličtiny. Jediné jsou, aby to byla fajn holka. Rodina má dvě děti: kluka (7) a holku (10), od ledna bude dcera chodit do školy sama, takže péče by padla jen na malýho :-). Můj program: vstanu ráno, vzbudim děcka, vezmu je do školy pak mám volno po třetí je vyzvednu. Jsem s nima (většinou jsem na počítači nebo u sebe v pokoji, jsou velký hrajou si samy:-) než příjdou rodiče a pak už mám volno. Vykoupou se a rodiče už pak s nima jsou. Úkoly si dělaj samy. Dvakrát týddně vařim večeři,většinou maso zmrazáku a těstoviny, nic složitýho, vařim v po a út. Ve středu maj kroužky děcka a na ty si je vozej rodiče,v pátek taky. Takže je zavedu a vyzvednu. Vyperu dvakrát týdně a vyžehlim, jednou týdně vysaju celej dům (není velký, takže to mám cca do půl hodinky- hod'ky :-D) Asi tak jednou za dva týdny utřu prach, moc neuklízím,aby si na to nezvykli :-). Uklízim tak nějak,aby nebyl prostě nepořádek.V so a ne mám volno a je absolutně moje věc, co si dělám. Ráda jezdím do Londýna, tam jsou všechny vstupy do galerií free. Nebo po hradech atp. Londýn ja krásnej. :-) Je tu možnost i chodit do školy na angličtinu nebo jakejkoliv jinej kurz. Kapesné mám cca 80-90 liber týdně, pokud to někoho z Vás oslovilo ráda podám podrobnější info.
Mejl na : alice.bartunkova@gmail.com :-)
a_bartunkova
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24. zář 2013 18:18:54

Re: Aupair do anglicky mluvící rodiny-25 minut od Londýna

Příspěvekod andrea127 » pon 17. úno 2014 20:33:16

Dobrý den,
narazila jsem na Váši nabídku práce, která mě velmi zaujala. Vím, že inzerát je tu už delší dobu, ale kdyby jste měla volné místo tak bych měla opravdu velký zájem.
Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Havranová Andrea
andrea127
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. úno 2014 18:03:22


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků