Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Prace v Norsku

Prace v Norsku

Příspěvekod Denisagm » úte 28. srp 2012 17:12:43

Dobry den

Nabizim praci v Norsku v demolicni firme.. Jedna se spis o bouraci prace,vyklizeni,vytahovani eletr.kabelu atd. Schanim pouze cca. 10 soldnich pracovitych lidi! Mesicni minimalni vydelky jsou kolem 60tis kc. az 100tis kc.
Letenky tam i zpet hradi firma! Ubytovani zajisteno za minimalni poplatek,ktery Vam firma strhne z platu.
Pokud by byl i clovek co umi zednicinu (postavit rovnou stenu-zed,nahodit ji aby byla pripravena k malovani) tak vyhodou! Stejne tak pokud by byl nekdo kdo umi pracovat s vrtackou do betonu (zeme) a rezackou betonu tak jedine uvitame.Anglicky jazyk pokud mluvite bude prioritni,ale neni podminkou. Jinak pracovni odev dostanete od firmy..veskere povoleni k praci a smlouva atd.bude po priletu vyrizena.Musite mit bankovni ucet s IBAN A SWIF (BIC) pro vyplatu.
Jinak lita se pak domu jednou za mesic cca na 1 tyden (letenky hrazeny firmou) prace ted bude minimalne do konce roku! Placeni jste pouze za dobu co tam jste a pracujete.. V pripade tydnu doma,dovolene atd.nejste placeni nic...smlouvy tam jsou vzdy na mesic je tam jiny system nez tady v CR

Podminkou,ale je aby jste mohli odletet bud 5.9.2012 nebo maximalne 12.9.2012 pokud nemuzete nepiste mi jelikoz dalsi nabirani lidi nebude. Dekuji!

Svuj zivotopis a info.plus otazky posilejte na email - demolicnifirma@seznam.cz

Mame cesky tym lidi co tam uz prubezne pracuje takze nemusite mit obavu
Denisagm
 

Re: Prace v Norsku

Příspěvekod lubomir » čtv 30. srp 2012 18:23:51

Dobrý den mám opravdu velký zájem o vámi nabízenou práci zaslal jsem vám na váš e mail životopis a tím že bych mohl letět raději toho 12.9. , ale pokud by bylo potřeba tak bych si to mohl zařídit i na toho 5.9. nevím zdali vám můj e mail přišel ještě jsem neobdržel žádnou odpověď předem děkuji za kladnou odpověď s pozdravem Loun Lubomír tel : 734251410
lubomir
 

Re: Prace v Norsku

Příspěvekod Zbyněk » čtv 20. zář 2012 15:29:42

Ahoj,
Ikdyž už je po termínu odletu chci se zeptat jestli se náhodou něco nezměnilo. Mám zájem odcestovat třeba okamžitě. Pokud tam nějaká žance je kontaktuj mne na mgzwood@seznam.cz
Zbyněk
 

Re: Prace v Norsku

Příspěvekod Vladan » pon 28. led 2013 23:05:33

ahoj, sice je už dávno po odletu, ale říkám si, že občas bývá fluktuace. Pohybuji se ve stavebnictví již 6 let, samostatně řídím práce na odvětrávaných fasádách a práce s vrtacím kladivem je u nás běžná praxe, pravda jen opačná - kotvící. Mé kontaktní udaje jsou vladan.kocian@seznam.cz, tel.:775339543
Vladan
 


Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron