Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce na výletní lodi v

Práce na výletní lodi v

Příspěvekod Dino » úte 09. srp 2011 21:24:35

Dobrý den,pokud máte zájem pracovat na výletní lodi,ale jen na trvalý pracovní poměr,nápln práce je uklid kajut,pomocná síla v kuchyni,mytí paluby atd...nástup do práce je 19.8.2011.Nástupní mzda 2200euro po zkušební době o 200euro více.V případě zájmu mě kontaktujte na muj email Deniss.om@seznam.cz
.Děkuji.
Dino
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod susy77 » pon 15. srp 2011 14:03:19

Dobry den,chtěla jsem se pozeptat na váš inzerát.Již jsem v Holandsku 4 roky pracovala.Teď jsem v Čr 2 týdny.Jaký požadujete jazyk?Můžete mi prosím dát nějaké informace?Jmenuji se Zuzana a je mi 25 let.Sofi numer mám.


Moje adresa
susy77@seznam.cz
Děkuji předem za odpověď.
susy77
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod z » pon 15. srp 2011 14:06:59

[quote="susy77"]Dobry den,chtěla jsem se pozeptat na váš inzerát.Již jsem v Holandsku 4 roky pracovala.Teď jsem v Čr 2 týdny.Jaký požadujete jazyk?Můžete mi prosím dát nějaké informace?Jmenuji se Zuzana a je mi 25 let.Sofi numer mám.


Moje adresa
susy77@seznam.cz
Děkuji předem za odpověď.[/quote]
z
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod jan.turko.85 » sob 22. říj 2011 16:55:02

[quote="Dino"]Dobrý den,pokud máte zájem pracovat na výletní lodi,ale jen na trvalý pracovní poměr,nápln práce je uklid kajut,pomocná síla v kuchyni,mytí paluby atd...nástup do práce je 19.8.2011.Nástupní mzda 2200euro po zkušební době o 200euro více.V případě zájmu mě kontaktujte na muj email Deniss.om@seznam.cz
.Děkuji.[/quote]
ano mam zajem ,TURKO JAN.
jan.turko.85
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod marketalukas » pát 11. lis 2011 14:18:53

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli to na te víletni lodi ještě platí nebo jeto obsazene
marketalukas
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod marketalukas » pát 11. lis 2011 14:20:42

[quote="marketalukas"]Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli to na te víletni lodi ještě platí nebo jeto obsazene[/quote]
marketalukas@seznam.cz
marketalukas
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod dan.heger@centrum.cz » úte 03. led 2012 0:54:20

Dobry den preju.Chtel bych se zeptat na tu praci jestli je to jeste aktualni nebo ne.Pisu jeste za kamarada ten by mel taky zajem.Mame dlouholete zkusenosti ze zahranici a jsme flexibilni.Muzeme prijet klidne do tydne,cim driv tim lip.Moje cislo je 606505066 nebo mi napiste vase cislo a ja se klidne svama spojim.Predem dekuju za kladnou odpoved s pranim pekneho dne Daniel Heger.
dan.heger@centrum.cz
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod fandakapal@seznam.cz » čtv 31. kvě 2012 20:02:58

Dobry den chtel jsem se zeptat na praci na vyletni lodi jestli jeste plati mnel bych zajem jsem vyuceni matrose s triletou praxi na frachtu a jednim rokem na osobni lodi a z nemcinou na tom take nejsem zle .diky za odpoved
fandakapal@seznam.cz
 

Re: Práce na výletní lodi v

Příspěvekod benesvojta » čtv 14. čer 2012 18:33:09

Dobrý den,je mi 27let a měl bych zájem o vámi nabízenou práci,ale mám jen základy němčiny.BenesVojta@seznam.cz
benesvojta
 

Práce na výletní lodi v

Příspěvekod peter1987 » pon 26. lis 2012 21:36:58

Dobrý den , reaguji na váš inzerát je již starý 2011 týká se ohledně nabídky práce na výletní lodi . Nevím zda je to nějakým způsobem dosažitelná práce na stáří inzerátu ale pokud je nějaká šance či dobrý tip určitě budu rád za jakoukoliv odezvu . S pozdravem Peter Renovatio .

Pošlu vám jen nějaké základní informace : Jméno Peter Renovatio 25let , Středoškolák technického oboru znalost jazyka AJ - základy ( ale byl jsem na dobré úrovni s odstupem času jsem něco pozapoměl ) předem Děkuji.
peter1987
 

Další

Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník