Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Prace v zemich tretiho sveta

Prace v zemich tretiho sveta

Příspěvekod Petr » sob 28. bře 2009 20:51:03

Hledame zajemce o praci v zemich tretiho světa jako Zambie, Mozambik a Indie. 14 mesicni program s pul rocni pripravou v Norsku. Práce s lidmi, HIV/Aids, životním prostředí , se sirotky a uceni na skolach. Pro vice informaci piste na petrdrh@yahoo.com
Petr
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 28. bře 2009 20:48:32

Re: Prace v zemich tretiho sveta

Příspěvekod verunka.ann » pon 01. bře 2010 11:21:38

dobrý den právě jsem si přečetla váš inzerát a velmi mě zaujal.chtěla bych pracovat v cizině a starání o takové lidi či děti by mě velmi bavilo.Je mi 20let a jsem vyučena v oboru kuchař číšník.S dětmi mám jen domácí zkušenosti.pokud by jste potřeboval vědět více.napište mi na e-mail. verunka.ann@seznam.cz děkuji Veronika
verunka.ann
 

Re: Prace v zemich tretiho sveta

Příspěvekod josef. » úte 09. bře 2010 14:51:02

docela mne to zaujalo jsme dusi dobrodruh a zadna prace my neni cizi s lidmy pracuji rad nemam s tim zadny problem,jiz jsem pracoval v nizozemi,vise info mohu poslat mj email ;josef.cowboy@seznam.cz
josef.
 

Re: Prace v zemich tretiho sveta

Příspěvekod wrena42@seznam.cz » pon 09. dub 2012 14:43:57

dobry den,chtela jsem se zeptat na podrobnejsi info,,,zda jde o charitu,nebo placenou praci,,dekuji za odpoved,wolflova r., c. budejovice.,,,wrena42@seznam.cz
wrena42@seznam.cz
 

Re: Prace v zemich tretiho sveta

Příspěvekod vil » pon 09. dub 2012 22:38:16

Dobrý den, také by mě zajímalo nějaké bližší info ohledně inzerované práce (můj e-mail je vilminka@centrum.cz). Jen mi nejde odeslat e-mail na vámi zadanou e-mailovou adresu. Děkuji
vil
 

Re: Prace v zemich tretiho sveta

Příspěvekod Ina » pát 27. dub 2012 14:21:41

Dobrý den. Právě jsem si přečetla váš inzerát a moc mě zaujal. S dětmi mám mnoho zkušeností mám i certifikát který mě opravňuje starat se o děti a minulí rok jsem pracovala v zahraničí jako dětská animátorka. Proto bych se chtěla dozvědět více informací, mohli by jste mi je poslat na email Ina.Reichensdorferova@seznam.cz děkuji
Ina
 


Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků