Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce v Holandsku

Práce v Holandsku

Příspěvekod OnceCaladas » čtv 29. črc 2010 16:09:23

Zdravím vás páni a dámy,
zrovna jsem se vrátil z Anglie, kde jsem od května hledal práci. Je to ale celkem bída, jak nemáte slušnou odbornou kvalifikaci, snad tam ani nejezděte. Kámoš, co tam byl, tak se chytl dobře - je vyučený autoklempíř a pracuje v oboru. Já akorát pár nárazovek:-/
Teď jsem si sehnal práci v Holandsku, v aquaparku. Jsou tam lepší peníze, co jsem měl možnost porovnat, tak v současnosti asi nejlepší, co se dá sehnat :idea: Takže doporučuju tuhle destinaci, obzvlášť pokud vládnete pouze angličtinou. Pokud můžu doporučit, kdo by měl zájem něco slušnýho sehnat, obraťte se na Martina Pavlíka, dělal v HR v Madridu a v Amstru a mě teda pomohl mooc. Jeho stránky jsou http://www.euprace.tym.cz
OnceCaladas
 

Re: Práce v Holandsku

Příspěvekod Petr777 » ned 01. srp 2010 9:02:17

Ahoj, ja nasel praci behem jednoho dne. Jde o to, jestli zrovna hledaji lidi a o jakou praci mas zajem. Dale je zajima jestli mas NIN, bankovni ucet a jak dlouho jsi v UK a kdy odjedes...pokud jim nezalzes nebo nereknes, ze je to vse na ceste, tak te neprijmou, ale do oci ti to nereknou. Zkratka neni to sranda, zacatek je kruty...
Petr777
 

Re: Práce v Holandsku

Příspěvekod Honey » úte 05. říj 2010 10:40:17

Ahojky, prosím o pár informací. Chystáme se s rodinou vystěhovat do Holandska ale docela se bojím jít přes agentůru a ještě víc se bojim jít tam jen tak na blint.. Chtěla bych se zeptat zda nevíte někdo o jákekoliv práci v Holandsku nebo o nějaké agentůře které se dá doopravy věřit nebo o nějaké jiné možnosti jak tento krok zvládnout? Předem velice děkuji za jakékoliv info.. Můj meil je handule.n@seznam.cz
Honey
 

Re: Práce v Holandsku

Příspěvekod zabeth » ned 08. led 2012 23:52:53

ahoj,
nemáš prosímtě jiný kontakt na Martina Pavlíka?
Email na jeho www nefunguje..Předem díky moc!!

zabeth
zabeth
 

Re: Práce v Holandsku

Příspěvekod mirek77 » stř 31. říj 2012 13:53:05

Ahoj,
víte někdo o pomocné práci v Holandsku,kde není podmínkou znalost jazyka? Předem díky... Mirek
Mirek
mirek77
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 31. říj 2012 13:37:21


Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků