Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledáme kuchaře/kuchařku do restaurace v přímořském letovisk

Hledáme kuchaře/kuchařku do restaurace v přímořském letovisk

Příspěvekod Bufalo » úte 29. kvě 2018 15:33:46

Hledáme kuchaře/kuchařku do restaurace v přímořském letovisku a lázních v jednom - La Manga (Španělsko). Jde o restauraci pro ca 300 hostů s českým pivem a českými majiteli. Skladba jídel 90% gril a 10% hotovky. Znalost Španělštiny není nutností, ale přivítáme alespoň komunikativní znalost a bude při výběru výhodou. Nástup už na sezónu 2018. V roce 2018 práce jen do maximálně konce listopadu. V roce 2019 plánujeme celoroční provoz s otevřením již na jaře. Ubytování zajištěno. Praxe nutností, vyučení není podmínkou.

Vaše životopisy i s představou platového ohodnocení zasílejte na email:
Bufalo
 

Re: Hledáme kuchaře/kuchařku do restaurace v přímořském leto

Příspěvekod Návštěvník » stř 26. zář 2018 13:27:55

Dobrý den,
Sháním dlouhodobou práci v zahraničí. Na platu mi až tak nesejde, podstatné je pro mě možnost ubytování.
Dlouhou dobu pracuji v gastronomii, od minutek, přes hotovky, minutky, gril, rauty,...Nevadí mi ani pomocná síla, pokojská nebo úklid. Jsem mladá, bezdětná a odjed můžu defacto ihned po domluvě na jak dlouho dobu bude potřeba. Domluvím se bohužel jen anglicky.
Děkuji a jsem s pozdravem

Wittkova Markéta
Návštěvník
 


Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků