Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Nápojová hosteska v Itálii

Nápojová hosteska v Itálii

Příspěvekod lavoroitalia » úte 25. úno 2014 23:31:40

Ahoj holky, pokud byste některá(é) měly zájem o práci ve slunné Itálii, pak jste na správné adrese. Nabízím Vám příjemnou, bezpečnou a legální práci na smlouvu v jednom z našich mnoha klubů. Jedná se o práci nápojové hostesky, což znamená sedět mezi zákazníky podniku a verbálně s nimi komunikovat v přátelském a zdvořilém stylu, povzbuzovat je k tanci a konzumaci nápojů, a takto zvýšit tržbu podniku. Znalost jazyku není podmínkou! Ubytování je zajištěno v příjemných apartmánech a je plně hrazeno majitelem podniku. Jako jediní nabízíme fixní denní plat minimálně 65 euro na den!!! Bližší informace o platebních podmínkách a pracovní době zašlu emailem. Jelikož jsem tuto práci sama dělala několik let, můžete se na mě spolehnout. Zajistím Vám bezpečný klub, poradím vše ohledně práce, případně zašlu informace o věcech potřebných k odjezdu. Termíny jsou volné po celý rok, a tudíž můžete vycestovat kdykoliv. Můžete mě kdykoliv kontaktovat na tomto emailu: lavoroitalia@seznam.cz, kde Vám mohu zodpovědět všechny Vaše otázky.

Těšíme se na Vás!
lavoroitalia
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. úno 2014 23:22:32

Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník