Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Platit za práci

Zkušenosti a rady pro dobrovolnické pobyty v zahraničí.

Platit za práci

Příspěvekod Lalalaa » čtv 25. úno 2010 13:01:19

Nepřipadá vám uhozený, že někam jedete makat a ještě za to musíte platit??
Lalalaa
 

Re: Platit za práci

Příspěvekod Lalalaa2 » čtv 25. úno 2010 13:02:11

makat zadarmo jsem chtela napsat
Lalalaa2
 

Re: Platit za práci

Příspěvekod Návštěvník » pon 17. led 2011 17:40:03

College for international co-operation and development hledá dobrovolníky! Jako Instruktor rozvoje se můžeš zapojit do boje proti HIV/AIDS a chudobě. Zapoj se do programu Development Instructor a vycestuj do Afriky nebo Indie! Můžeš pracovat s dětmi, školkami, HIV/AIDS prevencí, životním prostředím, sociální prací a dětmi z ulice, vzděláváním… 14 - měsíční program: - 6 měsíců trénink na škole v UK - 6 měsíců na projektu v Africe nebo Indii - 2 měsíce evaluační práce. Předchozí zkušenosti nebo vzdělání nejsou nutností. Je potřeba být 18 +, flexibilní, motivovaný a pracovitý.
Pro více informací piš na e-mail czech.volunteerinafrica@gmail.com
Pokud predtim projdes pracovnim kurzem zajtenym skolou,
plati se jen prvni mesic ubytovani na skole v Anglii, dale je vsechno hrazene, v projeku dokonce dostavas kapesne na jidlo a osobni potreby.
Podfuk to neni, sama jsem soucasti projektu
Návštěvník
 

Re: Platit za práci

Příspěvekod Marketa » ned 23. led 2011 18:44:31

Chtít po budoucích účastnících dobrovolnického programu poplatky je nemorální a popírá všechny hodnoty (solidaritu, nezištnou pomoc...), které dobrovolnictví reprezentuje. V extrémních případech může být opodstatněné žádat, aby si účastník pokryl náklady na bydlení event. stravu - ovšem za cenu v místě obvyklou.Osobně se však domnívám, že to nezakládá dobré prostředí a dělá to z dobrovolnictví trh.Jestliže si NGO nemůže dovolit dobrovolníka živit, má to napsat a nabídnout pomoc se zprostředkováním ubytování a základních potřeb, ale nikoliv to vyžadovat.

Mám dobře placenou práci a možnost vzít si v druhé polovině roku ní i několik měsíců volno. Ovšem za žádných podmínek bych nepřistoupila na to, abych platila za to, že někde odváním výkon. Je mi z toho úplně na bli..

Sama se přimlouvám za to, aby se tento systém vykutálenců, kteří chtějí týt z nedostatku jedněch lidí a dobroty těch, kteří jim chtějí pomoci, nepodporoval.

Přeji hodně štěstí :)
Marketa
 


Zpět na Dobrovolnictví

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron