Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Pepa » ned 29. bře 2015 2:42:22

Ja pro tu firmu pracuju leta, naprosto v pohode, navíc jinak by to ani neslo, kazdou chvii mají kontrolu z pracaku, nechapu jak někdo muze napsat něco negativního, asi naky alkoholici ci fetaci, občas se v tech kvantech taci objevi zejména mezi brigadniky, kteří byli vyhozeni a jsou zhrzeli. jinak nevýhodou v této firme je, ze po pracovnicich chce aby pracovali takze pro nemakacenka nevhodna stace :-(
Pepa
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Patrik1 » úte 22. zář 2015 20:38:45

ahoj všem dělám blbečka v Rakousku v kolbence v jednom skladu ,mam 52000 čistého + prémie 13-14 plat a.t.d. z toho co jsem se tu dočetl je mě zle :-( lidi serte na nějaký podvodníky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Patrik1
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod naletel » stř 11. lis 2015 0:13:11

S agenturou well pack mám hroznou zkušenost. Pracovní pohovor probíhal ve dvou fázích. První na parkovišti u supermarketu a druhá část se odehrávala na benzínové pumpě v Mohelnici, kde měl pan Harang asi hodinové zpoždění (už z toho lze ledacos usoudit :) ) pracoval jsem pak asi měsíc a rozhodl se odejít (našel jsem si zkrátka mnohem lépe placenou práci a v lepších podmínkách) O výplatu jsem se musel asi 10x připomenout. Přišla s dost velkým zpožděním a nebyla celá. Zbytek peněz mi prý musí dát, až se ujistí, že jsem byl v práci (přitom se razilo čipem..) No a zbytek peněz jsem ještě neviděl a telefony už pan Harang nezvedne, sms ignoruje. Takže pozor na takové zloděje.. Do zahraničí bych s nimi opravdu raději nejel, protože se obávám, že bych neměl ani na internet, z kterého bych recenzi napsal :roll:
naletel
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod pedro » ned 24. led 2016 23:05:36

Kouknul jsem se na internetu na reference několika největších firem. Všude vse negativni i u pry největší a nejserioznejsi agentury Man Power. Není to tedy tak, ze když firma ma tisice zamestnancu, vždy bude alespoň 1% nespokojeno cili z tisice je to 10 kteří budou psat negativne. Kdyby na to clovek dal tak proste nemůže pracovat nikde. Na druhou stranu je jasne, ze pokud firma funguje leta tak to musí byt na normalnim zaklade.
Není mozne aby firma nevyplácela mzdy atd.
To nevylucuje ze v urcitem % muze vzniknout chyba ci krivda nebo jiny impuls proc někdo něco negativního napise.
Kolik % zamestnancu jsou obvykle kreteni ? Klidne 10 % takze z tisice je to 100 kteří muzou mit tuplem důvod si stěžovat.
pedro
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod kralewitz » sob 13. úno 2016 21:18:03

Me pomohli zalohou na mzdu 5000 euro ( splátky postupne na 12 mesicu) abych vyplatil lichvářskou půjčku a dostal zenu s dítětem do pohody. Ani od kolegu jsem neslysel zadna negativa.
kralewitz
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Neuwirt » ned 13. bře 2016 16:53:09

Dostavam 1000 euro mesicne plus ubytovani zdarma. Byt slusny ale jsme 2 na pokoji takze nemas to prave soukromi. Ze by někdo nedostal peníze jsem neslysel. Ale cekal jsem bonus 100 - 200 eur coz je zřídka, pry se ceka az se zvedne produkce. Jinak dostavame zalohy :D dle potreby. Nicmene jsem v miste bydliste dostal nabidku na truhlare do mistni firmy, delaji nabytek na export do italie a mam slibeno 25000 Kc cisteho takze na to seru a jedu zpatky do Lipy kde mam bydleni zdarma tak jako tak a pivo je podstatne levnejsi.
Neuwirt
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Zapous » sob 26. bře 2016 13:19:58

No prede mnou dali serii půjček i novackum a me ve čtvrtek oznamili ze docasne pujcovat nebudou az na zalohu na mzdu. Takze smula a to pro ne delam téměř rok. Zrejme zavadeji prisnejsi rezim.
Jinak s nima v nicem problém nemam az na tohle coz me trochu nasralo.
Zapous
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Radoslav » pon 16. kvě 2016 7:23:01

Zdravím chcem sa opýtať má niekto skúsenosti s Wellpack s.r.o., práca vo veľkoskladoch v Horných Pocernicach ako picker.
Ako sa správajú k ľuďom, plat a ostatné bežné veci.
Radoslav
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod jarin1495 » úte 24. kvě 2016 16:44:25

[quote="Patrik1"]ahoj všem dělám blbečka v Rakousku v kolbence v jednom skladu ,mam 52000 čistého + prémie 13-14 plat a.t.d. z toho co jsem se tu dočetl je mě zle :-( lidi serte na nějaký podvodníky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

caudy, prosim te, nevis o nejake praci v rajchu? treba tam u tebe, pokud tam jeste pracujes. nevyhoda je, ze neumim nemecky, ale neni problem se naucit rychle. delam ve wellpacku a je to opravdu masakr. nechci se zhuntovat. diky za info.
jarin1495
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Pepa Koudelka » sob 18. čer 2016 15:32:59

Radku, pokud nemas problém s alkoholem, pernikem atd a chces pracovat tak nemej zadne obavy. K lidem se chovaji normlane, ale pocitej ze je to práce, není to dovolena :-) P.
Pepa Koudelka
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků