Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Luca » pon 04. lis 2013 11:18:41

koukam ze tu moc zenskej nepise.... nevite jestli jako zenska mam sanci praci v Nemecku dostat? podobnou praci jsem s kamoskou uz delala v Holandsku. Jen nevim jak se tam bydli - jako vsichni spolecne? diky za odpoved
Luca
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Petr2 » stř 06. lis 2013 12:33:14

Lidi muzete mi nekdo poradit jesli je lepsi nemecko nebo francie? diky moc
Petr2
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Jira » pát 15. lis 2013 12:39:11

[quote="Petr2"]Lidi muzete mi nekdo poradit jesli je lepsi nemecko nebo francie? diky moc[/quote]

myslim ze ve fr si vydelas asi vic penez ale je to vetsi makacka a hlavne v noci a je to dal domu se tak casto nedostanes. pro kazdyho je lepsi neco jinyho
Jira
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Rosta » úte 19. lis 2013 11:22:29

chlapi, letos mi bude 40 sem zvyklej makat rukama ale prej je to makacka tak premejslim jesli to zvladnu muzete mi napsat naky vase zkusenosti?
Rosta
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod monky333 » čtv 21. lis 2013 14:54:53

Dobry den zkusenosti z well pack no nastoupili jsme pod ne ale nakonec smlouvu snami sepsal uplne jina firmaproblemy a vyplatnicemi ani dovolenou nam nechteji dat ze nemame narok i presto ze mame smlouvu na dobu neurcitou u nich tak nevim da :o vejte si na to pozor
monky333
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Kratinekx » stř 27. lis 2013 12:12:49

[quote="monky333"]Dobry den zkusenosti z well pack no nastoupili jsme pod ne ale nakonec smlouvu snami sepsal uplne jina firmaproblemy a vyplatnicemi ani dovolenou nam nechteji dat ze nemame narok i presto ze mame smlouvu na dobu neurcitou u nich tak nevim da :o vejte si na to pozor[/quote]
Jo,co jsem tu říkal,jsou to gauneři,ale holt lidi si nedají poradit a stále jimtam nastupují za pár euro....
Kratinekx
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Petr2 » ned 19. led 2014 6:50:10

Ahoj, nevim pod koho jsi nastoupil, ale ja delam pro Well Pack uz rok a pul, nikdy se me nestalo, ze bych nedostal zaplaceno, navic kdyz opravdu makame, tak si vydelam i 30.000 a navic neplatim ubytovani ani dopravu...
zalezi na kazdem co ocekava, kurna, milionaru blbee
Petr2
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Jonas » pon 20. led 2014 10:17:09

[quote="monky333"]Dobry den zkusenosti z well pack no nastoupili jsme pod ne ale nakonec smlouvu snami sepsal uplne jina firmaproblemy a vyplatnicemi ani dovolenou nam nechteji dat ze nemame narok i presto ze mame smlouvu na dobu neurcitou u nich tak nevim da :o vejte si na to pozor[/quote]

Zdar Monky333 je to zahada pac ja sem se pred nedavnem vratil z tydeni dovolene dom a ted uz zase makam v nemecku. a dovolenou mam placenou uz mam money na ucte :lol:
Jonas
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Dan » pát 31. led 2014 15:51:09

[quote="Rosta"]chlapi, letos mi bude 40 sem zvyklej makat rukama ale prej je to makacka tak premejslim jesli to zvladnu muzete mi napsat naky vase zkusenosti?[/quote]

A cos delal? vek neni tak dulezitej prislo sem spousta mladasu kery dlouho nevydrezeli no takovy fiflenky to byli :lol:
jako neni to prace az do duchodu ale naka koruna se tu vydelat da.
Dan
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Andy » pát 07. úno 2014 11:34:43

[quote="Luca"]koukam ze tu moc zenskej nepise.... nevite jestli jako zenska mam sanci praci v Nemecku dostat? podobnou praci jsem s kamoskou uz delala v Holandsku. Jen nevim jak se tam bydli - jako vsichni spolecne? diky za odpoved[/quote]

Bombaaa jen prijed bude tu aspon veseleji :lol: zatim tu zadnou babu nemame :roll:
Andy
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků