Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Jarek » pát 07. úno 2014 11:39:51

- Petr2 : píšeš vyděláš 30 000 a vážně neplatíš ani ubytování a ani dopravu? těším se na odpověď, protože jestli je to pravda, tak je to super.
Jarek
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Petr2 » úte 11. úno 2014 18:48:09

[quote="Jarek"]- Petr2 : píšeš vyděláš 30 000 a vážně neplatíš ani ubytování a ani dopravu? těším se na odpověď, protože jestli je to pravda, tak je to super.[/quote]

ahoj, v dobrych mesicich si takhle vydelame a ubytovani i cestu mame zajistenou, takze si musime jenom zajistit jidlo (kolega je kuchar, ktereho bavi varit, takze bomba ;-))
Petr2
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Metaxa » pát 07. bře 2014 16:34:27

Jel bych nekam za sluncem chytit nakej bronc :lol:
Metaxa
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Ota » stř 12. bře 2014 10:35:37

Zajimavi poctenicko tady :shock: no za sebe musim ric ze tadle firma je dobra. bydlím kousek od rakouskejch hranic a přes leto jsem vypomahal na mycce v rakousku. s mistrem sme se vždycky domluvili tejden dopredu a ja jezdil jak bylo potřeba. je to sice makačka ale mě tendle typ prace vyhovuje
Ota
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Boby » pon 24. bře 2014 12:02:41

[quote="Metaxa"]Jel bych nekam za sluncem chytit nakej bronc :lol:[/quote]
Tak si zajdi na solarko vole a nesed u kompu :lol:
Boby
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Krištof » pát 25. dub 2014 13:56:29

Zdar vespolek u firmi jsem vydrzel 7 mesicu byla to fakt makacka ale roskoukal jsem se v nemecku a nasel sem si tu jinou praci na primo pro nemce. se sefem sem se domluvil ne odchodu.obcas se za klukama este stavim na pivko bylla tam supr parta. diky za tudle prilezitos ;)
Krištof
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Hanah » pon 05. kvě 2014 10:00:48

[quote="Ota"]Zajimavi poctenicko tady :shock: no za sebe musim ric ze tadle firma je dobra. bydlím kousek od rakouskejch hranic a přes leto jsem vypomahal na mycce v rakousku. s mistrem sme se vždycky domluvili tejden dopredu a ja jezdil jak bylo potřeba. je to sice makačka ale mě tendle typ prace vyhovuje[/quote]

Oto a berou tam taky zeny? Na tvrdou praci sem zvykla, ale jako nechci tam bejt jedina mezi chlapama. Kolik jich tam asi tak je? diky ;)
Hanah
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Erik » úte 06. kvě 2014 20:18:30

Ahoj všichni.
Nevím, ale za 18 tisíc pracovat v cizině mi připadá hodně málo! Mycí linka atd. se dá zvládnout, sám jsem pracoval v AT a to za 40 000 kč + 13,14 plat zákonem daný. Dobře přihlížím na zdarma ubytování, ale i tak bych se dostal na min. 25 000.-kč !!! Vydělává na tom jen slavná spol. kterou tu popisujete! Nejlepší je najít práci na své triko, normální firmu!
Erik
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Palo » pát 09. kvě 2014 6:24:40

Asi jak popisuje Erik, pracovat v Německu či Rakousku za necelých 1000 euro není pro mě výdělek na západě, do začátku ok proč ne, ale že bych se pak někde chlubil, že pracuju v zahraničí a beru ani ne 20 tis. kč je pro mě zarážející. Příklad u nás v restauraci (Londýn) berou i umývači nádobí kolem 1200 liber, zhruba po přepočtu něco pod 40. tis, ale ti co se snaží, začnou po pár týdnech připravovat saláty a potom už klasicky vaří a samozřejmě i plat je pak někde jinde a za dřinu někde na lince co já vim za kolik hodin, myslim že nekdo psal 230 hodin, brát takovou ,,almužnu,, nevim no, asi tu budou lidé, co v ČR brali minimálku a ted se s 20 tisíci cítí jako milionáři :oops:
Palo
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Johan » pát 09. kvě 2014 18:15:36

[quote="Erik"]Ahoj všichni.
Nevím, ale za 18 tisíc pracovat v cizině mi připadá hodně málo! Mycí linka atd. se dá zvládnout, sám jsem pracoval v AT a to za 40 000 kč + 13,14 plat zákonem daný. Dobře přihlížím na zdarma ubytování, ale i tak bych se dostal na min. 25 000.-kč !!! Vydělává na tom jen slavná spol. kterou tu popisujete! Nejlepší je najít práci na své triko, normální firmu![/quote]
Ahoj Eriku, kdes vzal těch 18 tis? sem procet nekolik listu naspet a pisou tu neco okolo 30. Nemluvim nemecky tak se sam do zahranici neodvazim pustit. proto hledam praci skrs ceskou firmu. Asi tezko muzu sehnat praci jak ty pises za 40 tis kdyz se tam nedomluvim :( mam ale v planu se tam takhle roskoukat zlepsit neminu a pak jit klido o dum dal.
Johan
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků