Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Pavla » stř 02. říj 2013 10:20:15

[quote="Peta"][quote="Your Europe"]Pro více informací ohledně hledání práce v EU, můžete navštívit i stránku http://europa.eu/youreurope/citizens/wo ... dex_cs.htm[/quote]

ahoj, díky za tip, to je zajímavá stránka, ale když chci vidět nějakou konkrétní nabídku práce, tak mě to nenabízí nic v češtině. pomůže někdo???
díky[/quote]

Ahoj, nejlepší to máš hledat přes jobs.cz (práce v zahraničí) ;-)
Pavla
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Petr Kral » stř 02. říj 2013 18:50:35

Ja mluvim Nemecky a několikrát jsem zkousel volat na tu inzerci primo, ale v dane firme když to zvedla nejaka sekretářka tak ani nevedela, ze nekoho hledaji. Když byl kontakt uveden primo na urcite jmeno bud tam dotycny nebyl nebo bylo místo jiz obsazene. Ovšem nemuzu rict ze jsem to zkousel dostatecne často abych to mohl skutecne posoudit.
Petr Kral
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Pepa » stř 16. říj 2013 9:00:55

Zdarec lidi nevite nekdo jestli se da vicestovat do zahranici na ty bedny treba jen na dva tri mesice?
Pepa
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod lukáš » stř 16. říj 2013 9:33:02

čau, nevíte, jestli teď zrovna nabíraj? je možný odjed uš v listopadu? mám v záloze eště jednu práci v neměcku, ale tohle vipadá líp
lukáš
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod JK1 » pát 18. říj 2013 15:51:53

teda to je poctenicko, cela diskuse me prijde uplne de.ilni.
nevim kdo to tu pise ale jestli si nekdo mysli, ze ziska praci v zahranici pres agenturu za stejnych podminek jako naprimo, tak je totalni moula!
je to stejne jako vsude jinde, ja byl v UK pres agenturu a ty si logicky berou nejakou provizi, takze jsem delal praci, za kterou jsem dostal zaplaceno min nez lidi, co byli vybrani na primo. problem je ten, ze naprimo tu praci vetsinou nejde dostat.
moje pritelkyne zase delala aupair a tam je to vylozene vysmech.
lidi zvazte si co od toho chcete (praci, jazyk, vypadnout od tud...) a podle toho se rozhodujte, ale hlavne, pouzivejte vlastni hlavu!
Cus
JK
JK1
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Standa » pát 18. říj 2013 17:09:14

presne tak kazdej at vibira to nejlepci pro sebe. ja byl s kamosem v nemecku a po dvou mesicich jsem zase zpatky. nekou praci jsme tam sehnali ale tim jak za nama nestala zadna firma tak s nama pekne vyjebali. pokud vis kde praci hledat a domluvis se urcite najdes lepci naprimo mit za sebou firmu ma svoje vyhody i kdyz nedostens tolik.
Standa
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod K2K » pon 21. říj 2013 13:29:34

[quote="Pepa"]Zdarec lidi nevite nekdo jestli se da vicestovat do zahranici na ty bedny treba jen na dva tri mesice?[/quote]
Pepo to netusim ja chtel jet v lete m.sto praznin ale nevyslo to. co my ale rikali tak smlouva je na pul riku tak si tam zavolej at vis co a jak
K2K
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Franta » čtv 24. říj 2013 15:36:44

Ty s taková trubka,že nemáš ani ponětí,jak napsat správně mytí...hhh :lol:
Franta
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Kratinekx » čtv 24. říj 2013 15:40:12

Tohle je diskuze plná dementů,zoufalců a hlavně neandrtálců-výkvět mládeže,co umí být cool,rapovat a hlavně hulit trávu,kdyby jste se raději ve škole učili jazyky a hlavně pravopis-lemplové :cry: :?
Kratinekx
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod abc » pát 01. lis 2013 17:46:53

[quote="Kratinekx"]Tohle je diskuze plná dementů,zoufalců a hlavně neandrtálců-výkvět mládeže,co umí být cool,rapovat a hlavně hulit trávu,kdyby jste se raději ve škole učili jazyky a hlavně pravopis-lemplové :cry: :?[/quote]

tak si zahul a pod si povidat s nama ;-)
abc
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků