Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Tomaš! » úte 23. dub 2013 16:14:47

Nejste od konkurence ?
Trmacet se do zahranici a nezucastnit se ani jedne smeny,
to nema logiku nebo je to na me vysoka matematika,
vsichni kluci v miste museli potvrdit ze penize dostavaji dle dohody,
protoze to tak proste je.
Tomaš!
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Jean » čtv 25. dub 2013 11:56:11

Nazdar všeci, Jirka by nám mohl více upřesnit jak je to tedy s tou mzdou, kolik je ve smlouvě a kolik dostávají bokem, nějak mi ale nevychází ta matematika, v inzerátech nabízíte 21 - 26500, pak se tady dočítám že pod 18000 se nešlo, další půvabná lež - za směnu v sadské dostanete zaplaceno - omyl!! já tam byl, prý jsem splnil druhé kolo pohovoru - po 6 hodinách směny a nedostal jsem za to ani korunu. Takže prima výlet, cesta 220 km tam a zpět + 6 hodin práce a zadarmo. Poté jsem si přečetl tento blog, škoda že jsem si ho nečetl dřív a hlavně příspěvek od Radima se nějak těsně minul s dobou, kdy jsem tam jel. Pokud by se to neminulo, cestu bych ani nevážil. Vzhledem k tomu, že jsem se jim moc asi nehodil do krámu, za dva dny mi poslali sms, že dali přednost jinému uchazeči. Byl jsem i docela rád, protože po tom co jsem si zde přečetl, bych zřejmě nenastoupil.

Takže těm kdo přemýšlíte o zaměstnání u této firmy - vyhněte se této firmě obloukem.
Jean
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Paul » sob 27. dub 2013 22:29:11

Zdravím všechny, nooo zajímavé čtení. Je vidět, když je někdo zhrzený, že je schopen napsat cokoliv aby si ulevil...škoda že to jiným může zamotat hlavu.
Já mám kamaráda v Německu už pár měsíců, když byl v zimě doma, byl spokojený a ještě nějakou dobu by tam chtěl vydržet. To co mi říkal - tak peníze vždycky dostal včas, práce je sice náročná, ale po čase se na ní dá dobře zvyknout. Od dubna jsem bez práce tak jsem si řekl že to taky zkusím.... zatím jsem prošel jen pohovorem v Praze a zkušební směnou na Sadské - řeknu vám, že druhý den mě bolel celej člověk :-D ale žádné nepříjemné pocity jsem si fakt neodnesl. Spíš jsem rád, že jsem si tu práci mohl zkusit - takhle si líp umím představit co mě může čekat než jen z obyčejného videa... Z Prahy mě kontaktovali, že jsem prošel a teď řešíme věci kolem odjezdu. Upřímně - to co jsem tu četl mě neodradilo - německy neumím a tedy sehnat si práci přímo tam je pro mě zatím nereálné. Takhle se tam můžu rozkoukat, oprášit školní znalosti a kdo ví, třebas za půl roku / za rok se posunu někam dál.
Paul
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Franta » sob 27. dub 2013 23:30:59

Zdar, tak to je super - teď co si z toho všeho vybrat .... Co mi ale přijde uhozené, že když už dáš dost peněz za cestu do Německa, tak si nesnažíš ty peníze vydělat zpátky. Vlastně do té práce ani nenastoupíš - tomu fakt nerozumím.... holt asi jsme každý jiná povaha....
Já jsem zatím poslal CV tak uvidím jak pořídím - není nad vlastní zkušenost.
Franta
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Bob » pon 29. dub 2013 15:46:16

Tak nevím, ale určitě si tyto diskuze čto lidé, kteří zprostředkovávají tuto práci a věřím, že je nastrčený fiktivní spokojený dříč. Nicméně jsem volal také na práci mytí bedynek a první co ve mne zbudilo zvláštní pocit, že byl o mne okamžitě zájem s tím, že se odjíždí nebo začíná 1.6. v Německu. O nějaké zkušební opičárně v Sadské nepadlo ani slovo. Snad jen, že do Francie jedou Ti velmi dobří. To nevím jak posuzují, pokud se přizpůsobím rychlosti pásu a stíhám, jaké je jiné kritérium. Nic to je jedna věc. Druhá a závažnější je ten totální nesmysl s penězi. Taková skvšlá firma/stránky na netu/ má zapotřebí vyplácet nšco bokem? Už kvůli tomu bych nikdy nenastoupil. 300E pokuta za nedodržení odpracované doby. To je výdrb a možná jeden ze smyslu vlastního podnikání. A ubytování v 2 plus 1 s 6 bydlícími už jsem zažil ve Španělsku.

Suma sumárum, někdo si chytře rozjel podnikání na blbosti lidí. A pracovat v Německu za 19 000 kč může s prominutím jenom idiot.
Bob
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod mrazik » pon 29. dub 2013 18:33:46

Ahojky už pracuješ u welpacku?Jake to tam je?
mrazik
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod romis » pon 29. dub 2013 20:23:04

[quote="mrazik"]Ahojky už pracuješ u welpacku?Jake to tam je?[/quote]


Stači pročíst diskuzi, tohle nepochopim, je tady o tom napsáno dost a stejně se někdo po 30 přispěvcích ptá s prominutim jako idiot
romis
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Stradlin » úte 30. dub 2013 12:03:42

Ahoj, nevíte, ajk je to s těmi min. šesti měsíci ? S kámošem bysme chtěli jet tak na čtyři.
Stradlin
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. dub 2013 11:57:47

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Greinschwitz.H » úte 30. dub 2013 15:07:13

No dneska mě volala nějaká ženská z Wellpacku a slibovala práci v německu,ale o adské nepadlo ani slovo a hlavně mě neřekla vůbec smluvní podmínky.Mám za sebou dost zkušeností,ale abych makal venku na smlouvu za 9.litrů,by mě nenapadlo,no a co se týká té práce,pokud je to otročina,tak by za to mělo být na ruku tak 1500Eur,já si si ubytko zařídím sám a zbude mě tak jako tak 1000Eur.Ale dělat někde blbce,spát na cimře se 6 lidma a ještě makat jak barevnej za 18000Kč,děkuji nechci,zlatá Anglie a sklady.....
Greinschwitz.H
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Kratina » úte 30. dub 2013 18:08:33

Tak vážení,všichni co máte vidinu zisku,tak rychle se tomuto well snu vyněte.Nejenže se Well tváří jako gigant,co nabízí dobré peníze,ale je to klasická firmička,která dělá byznys prostě na levné pracovní síle.Proto hledají lidi pořád.Otročina,buzerace,špatné podmínky už od prvních pohovorů,mlžení o smlouvách,zaškolení gratis a třeba Vás pak ani nevemou,(300Eur kauce)financích,ubytování otřes,cikáni bydlí líp,ale hlaně dostat za tu rasovinu trapných 18000Kč a ještě si tam platit jídlo atd.,co Vám zbude???Hov.o
Kratina
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron