Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Michal159 » pon 27. čer 2016 13:08:24

Chtěl, by se zeptat. Co obnáší práce ve wellpacku jako brigádník. Je to dost na náročné z fyzické stránky jako skladník a nebo dá se to. Místo je na vykládky zboží ve skladu s obuví. Děkuji za info. :)
Michal159
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod XXXXXXx » pon 15. srp 2016 10:55:37

ahoj. delam jiz nekolikaty mesic ve wellpacku v rakousku. je to obsluha myci linky na plastove prepravky. jsme tam otroci, kde nemame na nic narok. kolektivni smlouvu si nasli takovou, ze nemame narok na priplatky za nocni, odpoledni a ani na 13 a 14 platy. delaji s nami madari, kteri tuto praci moc nezvladaji a stejne jsme buzerovany my cesi, kteri to zvladame az moc dobre. jinak je to velmi fyzicky narocna prace, vetsina lidi konci behem dvou dnu, tydnu. castokrat se stalo, ze novy pracovnik skoncil, behem par hodin. fyzicky to nezvladli. jeden clovek tam zkolaboval po 2 hodinach, museli ho nest na zadech na pokoj. ja osobne tuto zkusenost beru tak, ze jsem rad, ze jsem se dostal pro start do rakouska, ale co nejdrive chci odejitt. je to vazne masakr a delame jim tam jen curaky. snad se najde jina prace. jelikoz jsem z prahy, zacinam hledat neco v nemecku. kdyby jste nekdo o nejake praci vedeli, dejte vedet.
XXXXXXx
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod XXXXXXx » pon 15. srp 2016 11:00:16

[quote="Pepa"]Ja pro tu firmu pracuju leta, naprosto v pohode, navíc jinak by to ani neslo, kazdou chvii mají kontrolu z pracaku, nechapu jak někdo muze napsat něco negativního, asi naky alkoholici ci fetaci, občas se v tech kvantech taci objevi zejména mezi brigadniky, kteří byli vyhozeni a jsou zhrzeli. jinak nevýhodou v této firme je, ze po pracovnicich chce aby pracovali takze pro nemakacenka nevhodna stace :-([/quote]

pepiku, tak jsi magor. ja tam makam nekolik mesicu a urcite se nenecham zhuntovat. nejsem fetak a ani alkoholik a makat umim., jinak bych tam nevydrzel tak dlouho. jde o jednani ze strany zamestnavatele. nemame na nic narok, jen buzerace a makejte. kdyz je v rajchu svatek, tak musime jit, jinak vyhrozujou propustenim. bez 13 a 14 platu, bez priplatku za idpoledni a nocni. jsou to novodoby otrokari. takze si nech ty keci o alkoholicich a fetacich.
XXXXXXx
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod jezisek » stř 28. pro 2016 18:06:37

By mě zajímalo kdo těm frajerum píše ty recenze. Když se někde objeví jméno WELL PACK s.r.o. tak hned vedle vykukuje dvojče NARA - AAG s.r.o. Stačí se podívat na její dva poslední jednatele, kteří mají bydliště hlášené na radnicích městských částí. No aspoň mají kluci v herně klid a nikdo je neruší.

Já vám taky dokážu slíbit slušné peníze, příplatky, proplácení přesčasů... to že vám nic nedám, neznamená že jsem vám lhal, jen jste si pořádně nepřečetli podmínky a nebo to prostě holt nevyšlo.
jezisek
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod ddddd » pon 16. pro 2019 7:45:43

Osobně bych se do této firmy už nevracel. Běz a děs. Ano, jsou tam spokojení lidé, ale proč být v této firmě, pokud máte něco lepšího, kde dostanete 13., 14. plat? Kde se dbá na výběr zaměstnanců atd. Kde můžete mluvit německy atd. a kde dostanete lepší plat?
ddddd
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Dddd » stř 01. led 2020 7:40:42

Jeste bych podotknul, ze se na bytech/baraku bezne krade....
Dddd
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Dddd » stř 01. led 2020 7:45:27

Co se tyka zamestnancu... vetsinou pitomci. Jednoduchy lidi.
Dddd
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Návštěvník » pon 28. pro 2020 15:51:17

Jsem rád, že jsem tam mohl pracovat. Nebyl problém pracovat více jak 8 hodin denně. Práce byla náročnější, ale když jste si zvykli, tak to bylo ok. Ale teď to tam je úplně jiný... klid a pohoda, mají tam stroje a asi mají pořád plno... :) Neměli 13., 14. plat, ale oni ani nemuseli - je na to nějaký zákon... :o Asi všude je něco, co se nám nemusí líbit, ale celkově hodnotím Wellpack jako velmi dobrou firmu a Wels super. Nadřízení super. Nemohu si stěžovat. A práce - byla taky super, makalo se.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků