Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti se seriózní agenturou

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Elena » sob 24. led 2015 16:54:44

Já mám dobré zkušenosti s agenturou Eurostaff
Elena
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Hanka Polášková » ned 25. led 2015 15:26:11

Jestli se Vás mohu zeptat, ve které zemi jste konkrétně byla? A na jaké pozici?
Hanka Polášková
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Adel » ned 15. bře 2015 19:48:01

Ciao! Už potřetí letím na Sardinii s IGP agenturou. Poprvé jsem byla ve 4* Villas Resort a podruhé ve skvělém 4* campingu 4Mori. A jak jsem po to všechno přišla? Začalo to tak, že jsem uviděla v roku 2013 plakát ve škole na nástěnce… Před castingem je potřeba naučit se pár stránek italských slovíček pro zvolenou pozici... Letos jsem se na castingu osobně setkala s vedoucíma hotelů. Představili nám hotely a probíhal pohovor v cizím jazyce. Nemusíte ho umět dokonale, hlavně se snažit, v létě se to vypiluje. A jak probíhá stáž? 6 dnů pracujete a poté máte den volno. Já využívala každé volné chvilky i přes pracovní dny válením se u moře nebo cestováním po okolí, byla to paráda! . Co mi tahle stáž dala? Naučila jsem se nové věci v práci, poznala italské zvyky, jídlo přiučila se jazyku. Hlavně když jsem pořád váhala kam jít na VŠ tak jsem si řekla, že když už mám nějaké základy italštiny, tak zkusím studovat italský jazyk- a ono to vyšlo! Díky téhle stáži mám spoustu zážitků, italských kamarádů (s kterýma jsem stále v kontaktu) a zkušeností do života a jsem zvědavá, co nového mě čeká v létě 2015.
Adel
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod keena » úte 11. srp 2015 20:01:47

@adel

Celkem bych ráda věděla se kterou agenturou to bylo a také kolik si tak mohu vydělat, jestli to bude dost na celý rok výšce?

Děkuji za reply.
keena
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 11. srp 2015 18:40:14

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod prace-v-karibiku » čtv 28. led 2016 18:56:08

Zatím jsem neodjela ale nechtějí nic platit. A je to nějaký pán co sám žije v Mexiku a zprostředkovává tu práci pro Mexické zaměstnavatele. prace-v-karibiku.webnode.cz
prace-v-karibiku
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Pavel Lišek » stř 18. kvě 2016 14:03:47

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti s personální agenturou Luto Automotive s.r.o.. Díval jsem se na inzeráty a taky na hodnocení a našel jsem zatím jen špatné zkušenosti. Předem děkuji
Pavel Lišek
 

Re: Bartlett Recruitment

Příspěvekod Kamila » stř 27. črc 2016 16:13:07

Dobrý den,

i já jsem řešila ten samý problém a skoro půl roku nebyla schopna najít na internetu pořádnou recenzi a hlavně agenturu, u které bych si byla stoprocentně jista. Svou první cestu jsem zkrátka riskla a povím jen to, že v prvním případě je to o štěstí na lidi a v druhém případě nalézt poctivou agenturu. Pokud můžu vřele doporučit, i přesto, že sem sama našla na tuto agenturu špatné recenze, což podle mne je kolikrát v lidech samotných a jejich neochotě pracovat, tak doporučuji agenturu Bartlett Recruitment se sídlem v Praze, konkrétně s jednatelem Panem Hruškou. U této agentury hodlám zůstat dlouhodobě. Radím jedno, nečtěte recenze, ale sami zkuste. Pokud máte dotazy, můj mail je k dispozici, ráda pomůžu a poradím. Kamila.19@seznam.cz
Kamila
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod DANNY » ned 21. srp 2016 21:33:39

agentura European Hotel Academy....vse v poradku...byl jsem pres ne rok na kanarech a nikdy zadny problem...otevrela mi dvere do Spanelska ted uz agenturu nepotrebuju a hledam si vzdy praci sam.....Samozrejme je to vzdy tezka prace at uz za barem nebo na recepci...a to jestli mate za sefa debila s tim oni bohuzel nic neudelaji...a jestli mate ruce dozadu a ste neschopni makat tak vam beztak na hotelu reknou at si zbalite veci a jedete zas domu :)
DANNY
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Nixter » úte 21. bře 2017 16:19:26

Podelim sa o svoje skusenosti s agenturami. bohuzial si nepamatam meno ale robili vyhradne vykladku zeleniny pre billu vo viedni. praca lahka, zaklady nemciny stacili a vtedy sme mali 10 euro na hodinu takze uplna bomba :) teraz makam v IBM za 6 :P kamoska bola cez adecco v spanielsku nemala vyhrady, spokojna. Akurat to teplo a ine podmienky klimaticke. ale platia a neodrbavaju. Moja posledna skusenost bola cez praca-rakusko.sk. kde sme pracovali ako personal v hoteli. praca bola fajn jedlo zadarmo ubytko taktiez cize clovek mal na konci mesiaca ak neminal kade tade okolo 1000 euro a viac. sezonne prace a brigady v rakusku taktiez odporucam.Myslim ze mali v ponuke aj nieco za hranicami kedysi. netusim ako je to teraz. majitel bol svajciar ale vedel plynule po slovensky takze pohodka. Hlavne sa vyhybajte ponukam kde su registracne poplatky a take kde chcu za zivotopis majland :D caute drzim palce Marek
Nixter
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Štěpánka Čapková » pát 06. pro 2019 16:02:04

Pracuju u Starke Jobs, už třetím rokem. Dodržují všechna pravidla podle Arbeitsvertrag, když jsem skončila v nějaké fabrice, do dvou týdnů jsem měla práci novou a když jsem jednou chtěla skončit kvůli mistrové, stáhli mě a za tři dny už jsem byla jinde. Za mě teda top. Akorát působí jen blízko hranic, takže žádný Dortmund se nekoná :D
Štěpánka Čapková
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků