Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti se seriózní agenturou

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod weverka061 » sob 01. čer 2013 14:07:54

Máme s ní zkušenosti několik českých "naletěnců", z prvu super jednání, dokud vás nedostanou pod něm.agenturu MAINTEC, pak? Katastrofa, špatné jednání, komunikace žádná, pomoc žádná, nic nevíme, neznáme, musíte jednat pouze z německou stranou, a to velmi těžko a nesolidně.
weverka061
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Honza 999 » stř 12. čer 2013 19:05:41

Zkuste wellpack, jsou normalni, zadni curaci,neni to agentura, ale ceska logisticka společnost která ma několik poboček v EU a nabiraji lidi většinou na myti plastovych beden. Ubytovani, slusne, funguje. Samozrejme uz neovlivni zda si lidi udrzuji poradek. Nicmene necekejte, ze je to flakarna, práce je fyzicky tezka a peníze jsou takove jake jsou. Co vam předem reknou tak to je. Objevi se ale lide kterym když reknou předem ze je to tvrda práce tak nechapou a zjisti to az v praci. Dále když dostanou info ze minimalni mzda je XY tak když nastane jsou prekvapeni ze je to to XY. Cili premyslet předem a cekat praci ne leharo. Tu praci zvladaji i drobne holky, ale vedle nich se muze klatit urostly chlap, který na to proste nemá a vzda to. Ted snad jedou tvrdsi testovani v CR, které slabe kusy snad lepe odhali předem.
Honza 999
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod VeronikaV » čtv 19. zář 2013 16:32:27

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo kdo by měl zkušenosti s agenturou "Hurá do světa". Děkuji za odpověď
VeronikaV
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Katka » pon 18. lis 2013 12:26:58

Zdravím,

jelikož nemám odvahu vyjet sama na vlastní pěst, rozhodla jsem mou první cestu do USA nechat zprostředkovat agenturou CCUSA a nemohu si jejich práci vynachválit. Prožila jsem léto svých snů a pobyt si jistě zopakuji.
Katka
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod zdenekvalchar » úte 13. kvě 2014 0:13:10

Zdravím máte někdo zkušenosti s agenturou http://www.perega.com/

Konkrétně se sběrem jablek v itálii...díky za reakce
zdenekvalchar
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. kvě 2014 23:48:09

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod DenisaDenisa » pon 29. zář 2014 6:15:13

Kdo je zdravotník a chtěl by odjet do ciziny pracovat, doporučuji agenturu http://www.eurostaff.cz ;)
DenisaDenisa
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Patrika » úte 28. říj 2014 6:56:01

Já mám pouze praxi jako sestřička JIP, na rok jsem byla v Británii přes Eurostaff.cz, a ve všem mi moc pomohli. Ale je to teda agentura jen pro zdravotníky
Patrika
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod M.J.S. » stř 05. lis 2014 17:23:54

Muzu doporucit pracovni agenturu Europeople www.europeople.co.uk ;)
M.J.S.
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Pavlína232 » ned 16. lis 2014 15:46:32

Dobrou zkušenost mám s firmou Eurostaff. Pomohli mi najít práci v SA. Pokud byste chtěli pracovat v zahraničí ve zdravotnictví, určitě se na ně obraťte
Pavlína232
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod jelenice » čtv 01. led 2015 19:21:37

Dobrý den, jel jste někdo do zahraničí s agenturou European Hotel Academy? Pokud ano, doporučili byste ji?

Díky za odpovědi Jana
jelenice
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků