Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti se seriózní agenturou

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod redakce » pon 11. čer 2012 14:35:35

Hemží se nám to tu převážně negativními recenzemi na agentury, které zprostředkovávají práci v zahraničí. Takže se ptáme, kde z vás má dobrou zkušenosti a kterou agenturu byste opravdu doporučili? Děkujeme za reakce, určitě pomůžou nejednomu z vás!
redakce
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. led 2011 13:33:25

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod metro » pon 25. čer 2012 1:29:08

http://www.heads-uk.com/

Pracovala jsem pro ne par mesicu (sklad narvanej polakama-nejponizujici prace v mem zivote), ale plati jen minimalni mzdu a vetsina v agenture jsou poblble Polky, co maji broken English. Prace 4 smeny/12 hodin, pak 4 dny volno. Tydne to delalo cca£250. Sidlo maji v manchesteru. Delala jsem pro ne 3 mesice, pak jsem jim rekla sbohem.

Pak adecco, pro ne pracuji ted jako Data Entry. Plati solidne, neokradaji. Plati priplatky za soboty, nedele, statni svatky (vetsinou double).
metro
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod veronikazechova » pon 25. čer 2012 16:43:42

Zdravím,
agenturu adecco jste kontaktovala až v zahraničí? Je na ně opravdu spolehnutí? Zajišťují pouze práci či i ubytování? Poplatky apod.?
veronikazechova
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod metro » úte 26. čer 2012 19:21:50

Ano, pres ceskou agenturu bych nesla. Ubytovani je snadne si sehnat.
metro
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod radim » stř 11. črc 2012 11:25:05

start select, máte někdo zkušenosti s touto pracovní agenturou ? děkuji
radim
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod JMLO » pon 24. zář 2012 12:02:50

to Metro:
Zdravím,
jste pořád v Manchesteru? Jak to tam vypadá s prací? Je možné něco sehnat přes Adecco?
Díky za info
Jirka
JMLO
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24. zář 2012 11:20:27

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod rene » ned 14. říj 2012 18:51:18

Zdravím,máte někdo zkušenosti s agenturou global ?
rene
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 14. říj 2012 18:05:00

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Barča » pát 07. pro 2012 15:42:44

Mám zkušenost s agenturou Adecco.....
Týden posouvají nástup do tiskárny, a mají ve všem neuvěřitelný chaos. Nějak slečny nezvládají práci zprostředkovatele práce.
Barča
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Lenče » ned 09. pro 2012 13:03:53

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s agenturou Perega s.r.o., která zprostředkovává práci v gastronomii v Jižním Tyrolsku? Nejsem nějak zvlášť náročná na ubytování po tom, co jsem absolvovala život vysokoškoláka na kolejích, jde mi spíše o to, abych měla za nemalý poplatek zajištěnu kvalitní práci. Děkuji. Lenka.
Lenče
 

Re: Zkušenosti se seriózní agenturou

Příspěvekod Jirina » čtv 21. úno 2013 18:24:41

Mam dobre zkusenosti s AVCARE. Specializujou se na zdravotni sestry do Svajcu. Pomohli mi najit perfektni praci v Zürich. Musis ale dobre nemecky. V UK nevim tam zkusenosti nemam. tady ve Svajcu je lepe :D
Jirina
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků