Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

agentura igp s.r.o

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod juliette » pon 17. zář 2012 19:01:23

Ahoj, tak co, byl s nimi někdo? Jak to probíhalo? Vše ok nebo si můžu říct, díky bohu, že mě nakonec nevybrali?
juliette
 



Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Martina Kowolová » pát 25. dub 2014 15:10:28

Upříme byla jsem s Igp. s.r.o. 2x po sobě na Sardínii v Itálii na stáži, která trvala cca 4 měsíce. První rok bylo vše bezproblémové. Druhým rokem si od nás vzali zálohu na tuto stáž 4000,- s tím, že ve smlouvě bylo jasně napsáno, že tato záloha je vratná. Dodnes jsem své 4000,- neviděla a to nemluvím o tom, že jakmile stáž skončila a chtěla jsem fotky, které nafotil p. Kopecký nebyli mi ani schopní odpovědět a komunikace z jejich strany vázne doteď. Bohužel mi je líto jak se tato agentura zachovala, jelikož zážitky mi z této stáže zůstanou na celý život.
Martina Kowolová
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod black lady » pon 26. kvě 2014 20:18:32

Musim souhlasit, byla jsem loni v lete 2013 pres IGP na Sardinii a taky jsme platili 4000,- s tim, ze se jedna o vratnou kauci, samozrejme jsme ty penize uz zpet nedostali, coz me dost nastvalo. Jinak co se tyce pobytu tak jsem byla velmi spokojena, prace byla super, ubytovani taky a jidlo vyborne.
black lady
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Adel » ned 08. čer 2014 15:44:12

Ahoj, s IGP jsem se stáže zúčastnila, pokud chce někdo nějaké info, pište na skype adik.6 =)
Adel
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod IGP » pon 03. lis 2014 14:28:46

Dobrý den,

děkuji za zpětnou vazbu.Na Facebooku je založena skupina Práce v zahraničí - Sardínie, Jaderská riviéra, Dolomity, kde každý může přidat svůj názor a zkušenosti se stážemi organizovanými Italy Gastro Promotion s.r.o. Ve skupině najdete fotografie a recenze od účastníků stáží a můžete se jich zeptat na jejich zkušenosti. Budete tak mít informace od lidí, kteří stáž absolvovali.

Zde je odkaz na skupinu: https://www.facebook.com/groups/273828469481604/

Za IGP
Jan Kopecký
IGP
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Jan Kopecký » úte 25. lis 2014 14:39:57

[quote="Petra...."]S touto agenturou jsme chtěla jet jako animátorka, samozřejmě jsem nevyhovovala a dostalo se mi oduvodnění že jsme nevyhovovala specifickému mixu blablabla... , tak si řikam kašlu na ně, asi jim šlo opravdu jen o těch 500 kč.. a já blbá naletěla.
Na pana Kopeckého jsem zapomněla dokud mi sám osobně nezavolal že má pro mě a mou sestrou 2 poslední místa v gasto oboru, nehledě na to že jsem byla pouze na kastingu animátorů, a vyučená servírka ani nic dalšího nejsem, mám pouze gympl..
Zajímalo by mě jestli jsem jediná s takovouto zkušeností, a jestli věřit a nebo nevěřit?[/quote]

Dobrý den Petro, zúčastnila jste se castingu pro animatory, pro který dělala naše agentura pouze propagaci. Casting si objednala agentura Zato animazione z Italie, která chtěla sehnat zaměstnance pro léto. Naše agentura se v té době zaměřovala pouze na gastronomické obory. Proto jsme Vám poté, co nám italská strana oznámila, ze o Vás nemá zájem, kontaktoval a nabídl Vám pozici servítky v méně náročném provozu.
Dodávám, ze po negativních zkušenostech s agenturou Zato již ne spolupracujeme. Informační schůzky a castingu jsou pro účastníky bezplatné (náklady hradí naše agentura).
Jan Kopecký
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Jan Kopecký » úte 25. lis 2014 15:03:46

[quote="Martina Kowolová"]Upříme byla jsem s Igp. s.r.o. 2x po sobě na Sardínii v Itálii na stáži, která trvala cca 4 měsíce. První rok bylo vše bezproblémové. Druhým rokem si od nás vzali zálohu na tuto stáž 4000,- s tím, že ve smlouvě bylo jasně napsáno, že tato záloha je vratná. Dodnes jsem své 4000,- neviděla a to nemluvím o tom, že jakmile stáž skončila a chtěla jsem fotky, které nafotil p. Kopecký nebyli mi ani schopní odpovědět a komunikace z jejich strany vázne doteď. Bohužel mi je líto jak se tato agentura zachovala, jelikož zážitky mi z této stáže zůstanou na celý život.[/quote]


Dobrý den Martino,

děkuji za zpětnou vazbu. Na stáži jste s námi byla celkem 3 krat. První stáž jste absolvovala v Domolitech díky grantu EU, který jsme Vám zajistili. Zajistil jsme Vám zdarma ubytováni, stravování, dopravu, odborné kurzy a školení, výlety do okolí atd.
Druhá stáž 2012 a třetí stáž 2013 byla již pracovní - praktická a Vy jste se na ní finančně podílela a skládala zálohu. Záloha vybrána v CZK Vám byla vyplacena v EUR v průběhu stáže. Několikrát jsme na toto téma komunikovali osobně i písemně. Fotografie jsem uveřejnil na našich stránkach a na FB, jak jsem Vás informoval emailem. Dovoluji si doplnil, že diseminační materiály ke stáží ( fotografie, videa, pracovní postupy atd) pořizují stážisté a následně zveřejňují a předávají svým školám. My pořizuje fotografie, když je to možné a rádi se o ně s Vámi dělíme, vzhledem k množství a velikosti fotografie je nemůžeme zasílat emailem, ale zveřejňujeme je tak, aby byli přístupné pro všechny.


S pozdravem
Jan Kopecký
Jan Kopecký
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Pes Filipes » čtv 12. úno 2015 17:58:29

Vážení je nejlepší je předat ČOI a nejbližšímu ÚP, aby prověřila jejich činnost. Kolik lidí vycestovalo, kam jdou peníze bez dokladů, apod. Pracoval jsem u PČR a takhle bych to nenechal. TVRDĚ NA NĚ a zlikvidovat je na trhu. Jsou to totiž NOVODOBÍ ŠMEJDI, akorát místo hrnců se obohacují na CSTINGU, který je k ničemu.
Pes Filipes
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků