Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

agentura igp s.r.o

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Andrea » ned 15. bře 2015 19:25:00

Už podruhé jsem strávila krásné 4 měsíce na Sardínii. Mohu jen říct, že nic lepšího opravdu není. Vycestovat do jiné země, poznat nové kamarády, zažít spoustu zážitků a především získat nové zkušenosti. Seznámit se s novou a zajímavou kulturou a velmi milými lidmi. Během pár měsíců se naučit jazyk, který je opravdu jednoduchý. Jsem moc ráda, že jsem díky IGP měla tuhle příležitost a že jsem jí využila. Nikdy, opravdu nikdy toho nebudu litovat. Všem z organizace IGP patří velké DÍK!!!
Pokud někdo uvažuje o letní stáži s IGP v roce 2015....Rozhodně to zkuste, je to dobrá životní zkušenost a zkusit se má v životě všechno....
Andrea
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Viola36@seznam.cz » ned 18. říj 2015 22:00:13

Dobrý den všem zájemcům o služby této agentury. Chtěl bych se s Vámi podělit o čerstvě nabytou zkušenost z jazykově - vzdělávacího pobytu v Itálii (oblast Dolomit, říjen 2015), kde jsem byl jako pedagogický doprovod. Nelze nic namítat proti ubytování a stravování v hotelu v Predazzu, kde jsme strávili týden. Rozhodně se zde však nekonala přislíbená výuka formou interakce s italskými studenty, které jsme po velkém naléhání viděli až poslední den po dobu 45 min. S těmi jsme měli být po většinu doby výuky, bylo to tak v programu. Po upozornění na toto reagovala paní Kopecká velmi podrážděně a stavěla nás do role "potížistů". Obdobně jednal i její syn. Jsem přesvědčen, že takové jednání je neprofesionální a klienti si za cenu cca 13 000, - za osobu a týden zaslouží solidnější přístup.

Mgr. Lukáš Reichman
Viola36@seznam.cz
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Malina » sob 28. kvě 2016 9:30:40

Zdravím všechny,

Moje zkušenost s tou agenturou byla příšerná. Už casting na který jsme jeli do Prahy, byl dost mimo, nikdo z očekávaných italů nepřijel, pracovní oblečení jsme vezli zbytečně. Další castin, nebo informační schůzka, nebo whatever se konal v Hradci, kam opět italové nedorazili a opět jsme jeli zbytečně. Bylo nám řečeno, že jsme byly vybrány a můžeme jet na sardinii. Asi měsíc před vycestovaním jsme na sardinii už nemohli, protože vycestování kolem 20.5 je moc pozdě. A bylo nam receno ze na nas zbyvaji dve mista, dolomity, nebo nejaky stred italie uprostred lesa. Kamaradka rekla ze nepojede, ja zaplatila kauci 4000, kterou sem fakt nedostala zpatky. A rozhodla se jet kamsi do stredu italie. Chtel jsem znat nekoho, kdo pojede se mnou. Nasla jsem dve holky - ktere mely jet na stejne misto. V den odjezdu (jeli jsme autobusem s nejakym zajezdem....) v autobuse nam ridici poslali pair at se podepisem ke svemu jmenu. Bylo tam jmeno a hotel na ktey jedete. U meho jina byl naprosto jiny hotel nez co mely holky se kteryma jsem se domluvila... A navic jsme vsechyn tri jely do dolomit... Dozvedet se to v autobuse byla pecka, s kufrem sbalenym letniho obleceni a plavek.... Staz byla otresna, 8hodinova pracovni doba dodrzena nebyla, den volna??? Mozna po mesici, jedine co zustalo stejne byly penize a ro 500eur za mesic, coz bylo i napsane ve smlouve, takze argumenty ze strany agentury ze vratna kauce se vam vyplati v prubehu staze ve vyplate neni absolutne pravda. Horsi zkusenost jsem nemela nehlede na to, ze nas autobus vysadil nekdy ve 3 rano v mestre a museli jsme sami cekat na dalsi autobus, ktery jel v 8 rano kamsi do dolomit....
Stiznosti na nedodrzenou pracovni dobu z me strany vubec agentura neresila, naopak mi rekla ze si vymyslim... A reditel hotelu za mnou pozdeji prisel, pokud uz si nebudu stezovat da mi navic 200euro k vyplate. Odjela jsem domu.
Podle me je toto cele podvod, nevim jak je to ted ale v te dobe jsem nemela ani zrizene codice fiscale coz je cislo, ktere pro praci v italii proste potreba je! Dalsi rok, kdyz jsem jela s mnohem lepsi agenturou hodne se divili, jak je mozne ze cislo nemam.
Malina
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod JakubV » stř 01. úno 2017 19:51:44

Mám stejnou zkušenost jako přispěvatelka ''Malina', dokonce bych řekl, že jsme mohli jet stejný autobusem pokud jste toto absolbovala v roce 2014 :D.
-Nemluvě o nějakých poplatcích (dle nich vratných kaucí), které byly dobře smluvně ošetřené a nevratné.
-Jejich podmínku byly čerstvě zletilí studenti (absolventi gastrooborů) S odstupem času mi došlo proč vybírali čerstvě zletilé, kteří nejsou zvyklí se nechat oblbovat slovíčkařením ve smlouvách (díky za tuhle zkušenost, dávám si pozor)
- Když už to tak nějak vypadalo, že bude vše v pořádku co opustíme čechy, stalo se a autobus cestovky u které si pan Kopecký s jeho kumpán mamou pronajali pár míst k přepravě do Benátek- Mestre, očekávaný příjezd 7:00, dále už každý do svého hotelu. Vše bylo jinak. Byli jsme vysazení v ve 3 ráno a měli čekat se zavazadly na 2 měsíce 5 hodin v Mestre (v noci hodně nebezpečné místo)
Pan Kopecký slíbil že bude na telefonu 24/7, překvapivě se neráčil telefon zvednout, naopak vymačkával
-Tisíce dalších zmatků, 16hodin práce denně celé 2 měsíce bez jediného dnu volna, na emaily ani sms proč nemám volno slíbené ve smlouvě nikdo nereagoval, první email jsem dostal až uplynuly 2měsíce stáže že za 2 dny mám být o 350km jinde kde mě nabere bus zpět do čr. Odjezd o 3 týdny dříve.
- Nevadí, jedu zpátky k vyzvednutí do Mestre, tentokrát už jednoho z nás Kopecký zkontaktoval, že autobus bude mít 30minut až hodinu zpoždení. Nakonec to bylo 6 hodin :D

Na druhou stranu to pro mě byla obrovská zkušenost, poznal jsem hodně zajímavých lidí, míst.
Defacto celou situaci zachránil velmi přátelský personál hotelu, od kterých jsem se o IGP také dozvěděl své i s kapkou historie.
Ve finále ani těch peněz moc nevyděláte když si spočtete úvodní náklady. Vyplácení mělo být klasicky po odpracovaném měsíci - chyba lávky . S překladatelem jsme přeložili jejich smlouvu, která to slovíčkařením zakazuje, nicméně v hotelu byli vstřícní a když pochopili mou finanční situaci, kdy jsem si vzal ''kapesné'' do další výplaty. V hotelu pochopili moje rozhořčení a náznaky odjezdu a najednou jsem začal dostávat tipy(dýška), což už slibně dalo kolem 25k.

No nic nechci rozepisovat vše.

Nedoporučuji cestovat s touto agenturou, věřte si, naučtě se jejich jazyk a jeďte na vlastní pěst, dostanete klidně 5-7x více za tu samou práci na samém místě.

Ještě vtipná koncovka tohoto příběhu: Když jsme dojeli do Čech, překvapivě agentura zařídila abychom všechny věci dořešili na nějakém dvoře autoservisu autobusů. Najednou jsme někde byli o hodinu dřív, tak se zavřeli vrata autoservisu podepsaly nějaké certifikáty. A když se začli přijíždět první rodiče půl hodiny před očekávaným přijezdem a naběhli na Kopeckého, najednou musel něco vážného řešit, skočil do auta a v životě jsem o něm neslyšel.
JakubV
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Shizu » úte 23. říj 2018 17:42:51

Ahojky,
s tou to agenturou jsem jela poprvé. Mám z toho smíšené pocity. Takže teď nevím co přesněji napsat, ale kdyby jste někdo uvažoval o této agentuře, tak mi klidně napište email a já Vám povyprávím, jak všechno u mě probíhalo. ;) :?

Email:
Shizu
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod shizuki.rin@email.cz » úte 23. říj 2018 17:45:31

To je ten email k minulýmu příspěvku.
shizuki.rin@email.cz
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků