Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

agentura igp s.r.o

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

agentura igp s.r.o

Příspěvekod Radula » stř 25. led 2012 23:42:07

Zdravíčko.
Chtěl jsem se zeptat zda někdo nemáte zkušenosti s agenturou http://www.igp.cz
Zprostředkovávají práci v Itálii v gastronomických oborech
Vše vypadá zajímavě, ale bohužel u českých agentur se človek musí řídít hesla nikomu nevěřit.
Díky za odpověď
Radula
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod dejvking » stř 22. úno 2012 19:02:40

Taky bych rád získal nějaké informace na tuto agenturu, chci vyrazit jako animátor.
dejvking
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod libi » stř 14. bře 2012 19:57:28

no takhle..mě poslali smlouvu,ale nejsem si s nimi vubec jista.. nejdriv tvrdili, ze můzeme jako animatori vycestovat do it,šp, kanary, tur,egypt atd. a nakonec berou jen do italie a nejspis ani nepojedu s kamoskou,jak predtim slibovali. Nevím,jak se teď mám zachovat, žádné reference jsem na netu taky nenašla..
libi
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Adela666 » stř 18. dub 2012 8:01:40

Ach jo, v patek mam jet na ten casting..a nevim nevim, příjde mi divné, že nikde na netu nikdo nic nepíše. A nelíbí se mi, že dopředu zaplatí člověk 500Kč a oni pak nepostupují podle toho, co mají napsáno na stránkách.
-libi- změnilo se něco? vyšli ti nějak vstříc?
Adela666
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod marketingový tah » úte 24. dub 2012 15:48:15

Také jsem se zúčastnila ,,castingu,, zmiňované agentury a to v Brně. Dle mého názoru, jsou jiné státy, než je Itálie ( které jsou uvedeny na jejich internetových stránkách tzn. Mexico, Řecko, Španělsko apod. ) pouze marketingovým tahem.
Co se týče castingu, poplatek byl 500 Kč. Při předání poplatku (na místě), nikdo z nás nedostal daňový doklad o platbě. Což mi přišlo divné, jelikož jsme tam byli všichni studenti.. a jak je známo, peněz moc nemáme, takže většina z nás, alespoň podle mých zkušeností, byla financována rodiči.
Po požádání právě o tento doklad, se pán zatvářil celkem překvapeně, ale svůj výraz stihl ,,zakecat,,celkem důvěryhodnýma ,,řečma,, jakože není problém. Avšak ani přesto jsme s tímto dokladem z castingu neodcházeli :lol: , nehledě na to, že poplatek má pokrýt jak přípravu castingu, tak i návštěvu zástupců ze zahraničních agentur. JoJo :lol: Myslíte, že jsme se s někým takovým setkali? :lol: S vysvětlením, že právě tito zástupci nemohli dorazit, jelikož měli školení se skupinama, kteří vyráží na praxi do Itálie jsme se museli smířit:) Ale promiňte.. to zjistili až v den konání castingu, že ... ,,hlavní účinkující,, ( tedy zástupci zahr.agentur ), mají v den castingu ( vyhlášeným předem několik týdnů ) školení? :lol: To by omlouvalo absolutní chaos při organizaci a viditelnou nepřipravenost ,,vůdčím,, týmem castingu. Lépe by to zorganizoval můj 12cti letý bratr :lol: Takže myslím, že lepší investice děcka je sednout na bus, dojet do té Itošky na vlastní pěst a tam už to půjde snadno. Teda snadněji, než přes tuto agenturu pokud opravdu mají takové schopnosti, zájem a tým, jaké předvedli na castingu či tomuto podobné :lol:
marketingový tah
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod nikol_safr » stř 16. kvě 2012 21:37:31

S touto agenturou mám velmi špatné zkušenosti a rozhodně nedoporučuji. Kromě toho všeho, co zde již bylo řečeno (hlavně nabízené země, z nichž nakonec je možná jen Itálie), bych ještě podtrhla velmi špatnou komunikaci, kdy byly naslibovány hory doly a skutky nikde..
Já s nima podepsala smlouvu, zaplatila 4 000 Kč (a samozřejmě předtím těch 500 za casting) a naivně si myslela, že opravdu vycestuji, když mi napsali i ti italové, že s nima budu v létě pracovat. A? NIC. Z důvodu "krize" v destinacích (lež jako věž) mě vzít nemohou. Dalším důvodem je prý to, že mohu odcestovat až od půlky června a nehovořím německy (pouze AJ a ŠJ). Jenže to o mě věděli od úplného začátku (od ledna). I přesto mě nechali podepsat smlouvu a zaplatit poplatek. Já mezitím odmítla jiné nabídky práce v zahraničí. A poté mi dají v květnu vědět, že nic?! To bych blila, s prominutím... Opravdu tohle jednání nemá obdoby.
Co se týče těch 4 tisíc, tak ty mi samozřejmě vrátili, ještě aby ne, to bych si na ně už fakt došlápla.
Vím ale i o lidech, kteří s nima zřejmě opravdu vycestují. A těm teda přeju fakt hodně štěstí. Já jsem nakonec snad i ráda za to, že s nima nejedu, protože pak vyvstane nějaký problém a na ně se člověk nemůže spolehnout, že opravdu pomohou.. A to je v zahraničí nejdůležitější, mít spolehlivou agenturu, někoho, kdo se pro vás opravdu postará v nouzi.. Toť můj názor a moje zkušenosti.
nikol_safr
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod juliette » čtv 17. kvě 2012 19:29:36

Tak tedy, přepošlu vám, co jsem psala jedné holčině, protože už se mi to nechce psát znova. Je to zpráva pro konkrétní osobu tak se omlouvám, že to není spisovná čj, ale to tu asi nikomu vadit nebude.

"byla jsem nadšen, smlouva podepsaná, práce prý 100% bude... A to samý, nedávno mi napsali, že se omlouvaj a blablabla... tak jsem je slušně poslala do prdele, protože jsem měla na léto samozřejmě i jiný nabídky na práci, ale odmítla jsem je, protože jsem měla jet do Itálie... Dozvěděla jsem se, že to vůůbec netušili a jak je to prý strašně mrzí. Ale jako... ty bláho! Debilové, prostě dementi a nevěřim, že výmluvy typu "nedostatečná znalost NJ", mě maj přesvědčit, protože zkoušky na VŠ jsou asi trochu víc než když jsem tam potkávala středoškoláky, kteří německy ani neuměli. Přijde mi, že ukončili smlouvu snad s každým. Nevim. Hele, jediný, co ti poradim, piš mu, pořád dokolečka. já mu třeba musela napsat asi 3 maily, než mi byl ochotný odepsat. A probíhalo to tak, e jsem mu i volala jedno pondělí a on mi potvrdil, že práce určitě je, že mi ve středu zaměstnavatel napíše podrobnosti (které jsem v tu dobu neměla a právě kvůli nim jsem mu volala), ale že nemusím mít vůbec strah a nakonec ve středu mail od zaměstnavatele, že mě nechtěj. Fakt, takový podrobnosti by asi nikdo nečekal. Ale vzhledem k tomu, že mě měsíc před plánovaným odjezdem napsali, že mi nechtěj, tak aby to tobě nenapsali pár dní před odjezdem. Radši to honem začni řešit, ale po téhle zkušenosti si o této agentuře myslím jen to nejhorší, bohužel. "

jinak, taky mi neplánoval vypsat doklad, řekla jsem si o něj. Byla jsem na castingu někdy snad v únoru nebo tak nějak. A všechno vypadalo dobře, takže o to víc mě mrzí, že se z toho chlápka vyklubala taková svině.
Doufám, že naše penízky si užili a naložili s nimi po dobu těch 2 měsíců dobře, že se jim takhle akce vyplatila a zhodnotili si je před tím, než nám je vrátí, protože tohle jim příští rok asi už neprojde. A v případě, že by se snad vydávali za jinou agenturu, aby jim přišli další naivní lidé na casting, jedná se o Jana Kopeckého. Jakmile pod něčím bude podepsaný, prostě tomu nevěřte.

omlouvám se, že píšu negativní koment. mrzí mi to už kvůli ostatním, kteří se ještě nesmířili s tím, že jejich plány na léto jsou pryč.
juliette
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Adele » stř 23. kvě 2012 22:04:16

Nejdřív mi gratulovali, že si mě vybrali zahraniční partneři, potom jsem měla čekat, potom nereagovali na skypu a teď mi napsali, že kvůli krizi mi nemůžou nabídnout práci na tuto letní sezonu... Je to neseriozní a to dost. Nehledě na to, že tohle udělali už lidem z lednového castingu, takže už mohli tušit, že pro nás práce nebude. Ještě mi napsali, že nemám dostatečnou znalost němčiny, jasně že nemám, když mám ájinu a ruštinu :-D
No, aspoň, že si vydělali pár desítek tisíc za castingy :-/
Adele
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Kiki » pát 25. kvě 2012 17:57:37

Takže nyní si zrušili skupinu na FB uplně nebo se to neotvírá jen mě? Zajímalo by mě, zda někdo tu práci doopravdy dostal.
Kiki
 

Re: agentura igp s.r.o

Příspěvekod Petra.... » ned 27. kvě 2012 21:10:50

S touto agenturou jsme chtěla jet jako animátorka, samozřejmě jsem nevyhovovala a dostalo se mi oduvodnění že jsme nevyhovovala specifickému mixu blablabla... , tak si řikam kašlu na ně, asi jim šlo opravdu jen o těch 500 kč.. a já blbá naletěla.
Na pana Kopeckého jsem zapomněla dokud mi sám osobně nezavolal že má pro mě a mou sestrou 2 poslední místa v gasto oboru, nehledě na to že jsem byla pouze na kastingu animátorů, a vyučená servírka ani nic dalšího nejsem, mám pouze gympl..
Zajímalo by mě jestli jsem jediná s takovouto zkušeností, a jestli věřit a nebo nevěřit?
Petra....
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků