Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti s HeliosAgency?

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod tulen » sob 19. lis 2011 9:57:12

Ahoj! Chtěla bych vycestovat na prázdniny, ale hrozně se bojím těch agentur... Nemáte někdo zkušenosti s Helios Agency?
tulen
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod .. » čtv 23. úno 2012 11:30:32

ahoj, já se u nich registrovala tedka, protože bych taky chtěla odjet, a přišla mi nabídka do řecka na rhodos, dělat pokojskou. nechala jsem si od nich poslat i smlouvu abych na to mrkla, a vypadá to v pohodě..ale tak víš co, jistotu nemáš nikdy nikde, takže budto riskneš nebo nic..podařilo se ti o nich někde něco zjistit?
..
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod Evicka » sob 10. bře 2012 12:48:47

Také jsem tam psala a myslím si že je to podvod... hlavně do Řecka,kde teď nejsou peníze vůbec asi těžko budou chtít pracovníky z Čech ;-) zní to krásně,ale bude to podvod.
Evicka
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod aa » ned 18. lis 2012 20:02:43

Ahoj,
Loňské léto jsem strávila díky Helios Agency celé prázniny v Řecku. Vše bylo splněno podle podmínek uvedených ve smlouvě. ;)
aa
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod Avlez » stř 16. led 2013 12:44:51

Jednoznačně nedoporučuji, nic není tak jak bylo slibováno, ubytování děs a hrůza, plíseň , špína, namačkané jak sardinky,kuchyňka?? výsměch, bez veškerého nádobí, jeden ručník, absolutně nic na úklid. První týden jsem utratila 100 eur jen za kýbl, koště, hadr, ubrousky, jar,nějakej kastrol, hrneček, skleničku. 3x denně jídlo? Jak kde a v jaké kvalitě, 8 hodin práce, někde i 2x,což je 16 hodin, uniforma? dojeď si koupit sama . Chtěla jsem utéct, našla jsem odbahu vzepřít se a jít si stěžovat, druhý den jsem měla vyhazov, naštěstí jsem našla jinou práci v jiném restaurantu, tam to bylo lepší, ale za ty peníze to nestálo, zpropitné absolutně směšná částka v porovnání kolik se tam dostávalo. A že by se paní Biljana objevila a něco řešila, tak to leda v pohádkách.
Avlez
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod janaaa » ned 27. led 2013 19:41:16

Já to určité doporučuji. Byla tam super zábava a mám úžasné zážitky. A tento rok jedu zase. Člověk si nevydělá miliony, ale když se trošku snaží, je i super spropitné. Ubytování bylo v poho, stejně nikdo nebyl v pokoji víc než na spaní J. :)
janaaa
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod marsse7 » pon 01. dub 2013 14:31:46

[quote="janaaa"]Já to určité doporučuji. Byla tam super zábava a mám úžasné zážitky. A tento rok jedu zase. Člověk si nevydělá miliony, ale když se trošku snaží, je i super spropitné. Ubytování bylo v poho, stejně nikdo nebyl v pokoji víc než na spaní J. :)[/quote]
ahoj, můžeš mi prosím napsat na email nějaké detailnější info? Plánuji také odjet a takhle agentura je jedna z prvních, na kterou jsem narazila. :) marsse7(zavináč)seznam(tečka)cz
marsse7
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod Návštěvník » úte 09. dub 2013 11:42:20

[quote="marsse7"][quote="janaaa"]Já to určité doporučuji. Byla tam super zábava a mám úžasné zážitky. A tento rok jedu zase. Člověk si nevydělá miliony, ale když se trošku snaží, je i super spropitné. Ubytování bylo v poho, stejně nikdo nebyl v pokoji víc než na spaní J. :)[/quote]
ahoj, můžeš mi prosím napsat na email nějaké detailnější info? Plánuji také odjet a takhle agentura je jedna z prvních, na kterou jsem narazila. :) marsse7(zavináč)seznam(tečka)cz[/quote]

Ahoj holky, taky se chystám do řecka s Helios Agency, letos úplně poprvé, pokud jedete, mohly bychom se prosím spojit? :-)
e-mail vh1988@seznam.cz
Návštěvník
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod Rebeka » úte 04. čer 2013 23:45:17

Ahojte! Ja som zo Slovenska a tiež chcem vycestovať prostredníctvom Helios agency. Posielajú ma na Sani resort, Halkidiki. Máte niektorá z vás skusenosť s týmto miestom? Za odpoveď vopred ďakujem :)
Rebeka
 

Re: Zkušenosti s HeliosAgency?

Příspěvekod Sarka » stř 10. črc 2013 16:07:24

Varovani! S Helios agency do Recka nejezdete. Zaplaila jsem za zprostredkovani prace 4000Kc s tim, ze mi pani Biljana Trampota slibila legalni praci s placenym socialnim i zdravotnim pojistenim. V hotelu jsem mela vykonavat praci pokojske, zadne nastroje jako koste, kybl, hadra... mi nebyly nadrizenym poskytnuty. Komunikace na bode nula, agentura Helios na stiznosti nereagovala. Po 2 tydnech prace jsem byla neopravnene obvinena, sexualne obtezovana manazerem hotelu a bylo mi vyhrozovano. Jednoduse receno, byla jsem odejita. Hotel - Costa Lindia, Lardos mi dluzi 200€, ktere v zivote neuvidim. Hotel ma spatnou povest, recke autority mi potvrdili, ze zamestnava lidi prevazne z Albanie, Rumunska a Bulharska na cerno a dluzi vyplaty vetsine zamestnancu.
Sarka
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků