Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sběr ovoce ve Španělsku

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Jarek » úte 28. úno 2012 9:02:02

[quote="Danek"]Dobrý den, právě jsem se vrátil ze Španělska ze sběru pomerančů a mandarinek a doporučuji Vám nejezděte, pokud nemáte tu firmu ověřenou,nebo pokud tam nemáte známé,kteří s tím mají dobré zkušenosti.A už vůbec nejezděte přes agenturu Dixo Group s.r.o stojí to za velké hovno!!! Dají Vám smlouvu s nejakou firmou Maleto Group,která ani neexistuje a jen z Vás tahají prachy,ale vy žádné prachy neuvidíte a navíc se platí každý den 4 eura za auto a ubytování je hrozné, všude samé plísně po zdech a hrozný smrad a o vlhku ani nemluvím!!!!!![/quote]Zuza1 píše:
> Tak jsem z toho všeho dost rozhozená... Asi jsem naivní... :|
Jarek
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Karel0207 » stř 29. úno 2012 15:10:59

[quote="Zuza1"]Tak jsem z toho všeho dost rozhozená... Asi jsem naivní... :|[/quote]

To trošku jsi :-) Celkem dobrá práce se nechá sehnat v Austrálii nebo na Novém Zélandě. Ale Španělsko nebrat. A podezírat uplně každýho kterej ti bude nějaké to zprostředkování nabízet.
Karel0207
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Loca » sob 05. kvě 2012 11:31:38

Firma Ayser Activity Empresa de Trabacho, právě přijímá několik brigádníků na sběr ovoce ve španělsku. Toto není přes agentury, tento text je přeložen pro španělského šéfa. jedné se o sběr citrusů, po několika týdnech sběr - jablek a třešní-tato práce je placená hodinově. Žádné nesmyslné poplatky předem, co je potřeba k vyřízení dokumentace se platí až po příjezdu a seznámení se s bydlením a podobně.
počet lidí je omezen.
Máte-li zájem, kontaktujte Locaespana@centrum.cz
Loca
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Lukass » stř 09. kvě 2012 8:22:28

Zdravím, je to opravdu tak, když se chytnete blbých lidí, tak to pak stojí pekně za prd. Ale je fakt že tady brigády na farmách normálně pracujou, v normálních podmínkách. Dávejte si velký pozor, přes koho do španělska jedete.je tady hodně lidí, kteří s Vámi chtějí jen vyje...bat, a začíná to už v čechách.
Lukass
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Bara » sob 26. kvě 2012 18:35:13

Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... :)
Bara
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Erika » pát 01. čer 2012 23:31:53

Ahoj Barus, prosim Tě nemohla bys mi poskytnout kontakt na onoho pána?Plus nějaké info. Nevěřím agenturám ani zprostředkovatelům, ale i přesto se snažím něco sehnat. Byla bych Ti vděčná. Kdyžtak mi napiš mail na clobrdice.erza@centrum.cz

Díky moc
Erika
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Erika » pát 01. čer 2012 23:32:50

[quote="Bara"]Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... :)[/quote]


Ahoj Barus, prosim Tě nemohla bys mi poskytnout kontakt na onoho pána?Plus nějaké info. Nevěřím agenturám ani zprostředkovatelům, ale i přesto se snažím něco sehnat. Byla bych Ti vděčná. Kdyžtak mi napiš mail na clobrdice.erza@centrum.cz

Díky moc
Erika
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod znvl » sob 02. čer 2012 13:47:38

Dobrý den, nevíte kolik se dá vydělat sběrem ovoce ve Španělsku?
znvl
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod znvl » sob 02. čer 2012 13:48:48

Dobrý den, nevíte kolik se dá vydělat sběrem ovoce ve Španělsku?
znvl
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Temi » stř 06. čer 2012 12:23:58

[quote="Erika"][quote="Bara"]Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... :)[/quote]


Ahoj Barus, prosim Tě nemohla bys mi poskytnout kontakt na onoho pána?Plus nějaké info. Nevěřím agenturám ani zprostředkovatelům, ale i přesto se snažím něco sehnat. Byla bych Ti vděčná. Kdyžtak mi napiš mail na clobrdice.erza@centrum.cz

Díky moc[/quote]
Ahoj taky bych byla ráda za informace a kontakt.. děkuji ti :) tera001@seznam.cz
Temi
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků