Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sběr ovoce ve Španělsku

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Mary » čtv 07. čer 2012 20:30:31

[quote="Temi"][quote="Erika"][quote="Bara"]Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... :)[/quote]

Ahoj taky bych prosila o informace a kontakt.. Předem dík :) E-mail: Fin-chibi.cara@seznam.cz
Mary
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Rent05 » pát 22. čer 2012 14:06:37

René Vyskočil - esnanamalaga2012 - sběr ovoce??? :twisted: Hned po dojetí do Malagy a zaplacení 100€ se po něm slehla zem i s telefonem a e-mail samo taky nefunguje!!! Nejezděte ani náhodou, jedná se o podvod a kdo ví, jaké jména a společnosti hajzl používá, aby nalákal další důvěřivce!!!
Rent05
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod ZV » ned 24. čer 2012 16:41:40

Tak to ještě že jsem tam nejela pokud je
to tak jak píšete, protože jsem si našla taky inzerát od tohoto pána (espanamalaga2012) a uvažovala jsem o tom, by mě zajímalo kolik lidí takto podvedou.
ZV
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Rent05 » pát 29. čer 2012 17:54:22

... nevím přesné číslo, ale prý to bylo kolem 40-ti lidí, kteří se inzercí Reného Vyskočila nechali zlákat. Ozvali se mi i tací, kteří přiletěli o něco později a bohužel zcela zbytečně. Kontakt byl již zrušen.
Rent05
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Mária » úte 17. črc 2012 22:41:31

[quote="Erika"][quote="Bara"]Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... :)[/quote]


Ahoj Barus, prosim Tě nemohla bys mi poskytnout kontakt na onoho pána?Plus nějaké info. Nevěřím agenturám ani zprostředkovatelům, ale i přesto se snažím něco sehnat. Byla bych Ti vděčná. Kdyžtak mi napiš mail na clobrdice.erza@centrum.cz

Díky moc[/quote]


Ahoj taky se poohlížím s přítelem po nějaké práci v zahraničí, hledam teprv první den a už nevim komu věřit, radši bychom taky přes normální lidi než pře agenturu, tak taky poprosím o bližší info pokud by to nebyl problém na e-mail: maria.lauferova@seznam.cz .Díky moc
Mária
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Hanz » pon 08. říj 2012 8:18:25

Re: Sběr ovoce ve Španělsku
od Temi » stř 06. čer 2012 12:23:58

[quote="Erika"][quote="Bara"]Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... [/quote]

Ahoj Báro,nevěřím agenturám a proto bych Te chtěl požádal o kontakt na onoho pána ;) Popřípadě jíné oveřené kontakty na mail hanz.chytra@seznam.cz Díky :D
Hanz
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Barča » pát 14. čer 2013 11:20:28

Ahoj,
našla jsem s kamarády brigádu ve Španělsku v městě Sevilla. Paní, která brigádu nabízela se jmenuje Andrea Tomšů (+34 688 482 151). Pokud je vám život milý, vyhýbejte se tady téhle nabídce. Přijeli jsme tam na letiště a čekali na ni 3 hodiny. Místo ní přijel otrhaný chlap, který měl být původně španěl, ale začal mluvit rusky. V dokladech měl napsané, že pochází z Litvy. Měli jsme tam domluvený pokoj pro 3 osoby se sprchou,kuchyní a dalšími věcmi. Místo toho jsme dostali pokoj 3x3 m, kde to vypadalo, že nás i někdo hlídá a byla slyšet polohlasná ruština. Chtěli po nás zaplatit 210 euro, rozdělit každého zvláš't a druhý den odvést "vyřídit doklady" do města Malagy vzdálené 200 km. Řekli ať si tam necháme věci a že nás odvezou zpět. Vypadalo to tam jak v Pákistánu, nebyl tam signál, wifi, teplá voda a ani nešla elektřina. Byl to téměř obchod s bílým masem. Dejte si pozor. Nevěřte všemu co je kde napsané. Tohle je zkušenost na celý život. Kdybychom jim dali ty peníze a nechali se rozdělit, už se neuvidíme, nemáme na cestu zpět a bylo by s námi bůh ví co...
Barča
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod Vlastik » ned 16. čer 2013 2:01:42

caute lidi ... vubec nejezdete do spanelska .. pred 3 dny jsem se odtamtud vratil a je to vsecko podvod .. jak to tady tak ctu tak jak agentury tak osobni domluvy . ja to mel prez osobni domluvu a jsem na to hodne peclivy . zjistoval jsem kazdy detail , kazdou informaci ktera by byla uzitecna , dokonce jsem se mnohdy ptal na uplne kraviny ale kdyz uz mame do neceho takoveho vrazit tolik penez tak prece chceme vedet vsechno ne ? no a nakonec to stejne nevyslo . cely mesic jsem se domlouval s zenou jmenem andrea tomisu a pak pro nas prijeli na letiste 2 rusaci s tim ze andrea je v nemocnici a ze je tehotna , pak po nas chteli uz eura navic a zacalo se to stupnovat . meli nas ubytovat ale ani jsme pomalu nemeli kde bydlet protoze nebylo nic zarizene . s andreou mi bylo odepreno mluvit nevim proc . a pak kdyz jsme se odpoledne domluvili ze pojedem do malagy vyrizovat dokumenty tak mi v noci prisla smska ze se to rusi ze andra je v nemocnici cely den a celou noc a ze to pojedem vyridit pozitri .. dalsi den mi prisla uplne ta sama smska DOSLOVA !!! a zase to same jeste k tomu obe z 2 netu .. takze na spanelsko se uplne vyserte .. okradaji jak agentury tak lidi . . .
Vlastik
 

Re: Sběr ovoce ve Španělsku

Příspěvekod s-veronika » úte 18. čer 2013 12:49:33

[quote="Erika"][quote="Bara"]Lidi, já byla minulý rok v Itálie, pokud člověk není lenivec práci zvládne... Já si vydělala pěkný peníze, jen agenturám bych nevěřila, já jezdila po italských stránkách a jeden farmář sháněl výpomoc tak jsem to zkusila... Ubytování bylo úžasné i s bazénem, jen o jídlo jsme se starali sami, ale měli jsme k dispozici kuchyň, takže to nebyl problém... :)[/quote]


Ahoj Barus, prosim Tě nemohla bys mi poskytnout kontakt na onoho pána?Plus nějaké info. Nevěřím agenturám ani zprostředkovatelům, ale i přesto se snažím něco sehnat. Byla bych Ti vděčná. Kdyžtak mi napiš mail na clobrdice.erza@centrum.cz

Díky moc[/quote]

Ahoj Baru,
přidávám se k prosbě o podrobnější info k pobytu v Itálii. Ráda bych se tam vydala začátkem srpna, takže každá rada bude dobrá ! :) Předem díky za zprávu. Veronika (s-veronika@seznam.cz)
s-veronika
 

Všechno co se tady píše o ES - je pravda !

Příspěvekod Vojta. » stř 26. čer 2013 17:02:40

Je to tam za krále Klacka. Tečka.
A nezmění to ani konzul ČR - španělský právník.
Vojta.
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník