[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Brigáda ve Francii - sběr vína

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Brigáda ve Francii - sběr vína

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod makkyt » stř 26. bře 2014 13:50:32

makkyt
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26. bře 2014 13:47:41

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod veronik » ned 30. bře 2014 12:37:51

Ahoj všem.
Můžu poprosit o nějaký kontakt na sběr vína ve Francii? Hledám jak blázen a nic nenalézám. Asi to dělám špatně. Budu vděčná za cokoliv. Muj mail : veronikajirkova@email.cz
Předem dík za jakoukoli odezvu.
veronik
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Meks » stř 02. dub 2014 13:34:38

Ahoj, Taky jsem byl loni na sběru. Byli jsme v oblasti Champagne. Ty peníze tam opravdu jsou, bohužel jsme měli blbýho tzv. předáka (šéfa party) který neuměl Francouzky takže domluva s řidičem co odvážel přepravky byla občas opravdu komická.. :) Jeli jsme tam s tím že peníze dostaneme na ruku, což nám tvrdil i náš předák. nebylo tomu tak. naštěstí jsem měl našetřeno na účtě takže jsem mě i kámošovi se kterým jsem tam byl zaplatil letenku.. náš řidič zůstával.. peníze přišli asi po 2 měsících volání a rozčilování se na šéfa čecho-frantíka Alexe.. Příšlo o něco míň ale to už vás tak nesere.. kluci který si tam počkali týden až 14 dní. dostali celou sumu.. Opravdu si člověk sáhne na dno sil.. Kdybych chytil jinom skupinu asi bych si vydělal víc za 8 dní práce mi přišlo 14 tisíc.. byli tam skupiny který denně dělaly 120 euro.. My jsem měli 19 centů za kilo, rodilej Frantík tam má 40 centů.. Holt když umíte mluvit je to o něčem jiným..
každopádně jedu znova, o dost víc vybavenej, svojí dodávku a na peníze si počkám..!
Meks
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod veronikajirkova » stř 09. dub 2014 14:27:25

Ahoj. I přes ty trable s výplatou, to zní dobře. Musí to být skvělá zkušenost. Jel si tam na blint nebo ste meli práci domluvenou předem?
veronikajirkova
 

Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Fergie » pon 14. dub 2014 14:41:13

Ahoj Marťule,
ráda bych se zeptala jestli je podmínkou mluvit dobře francouzsky a napsat mi kdyžtak nějaké podrobnější informace na mail: tereza.stasicova@centrum.cz
díky moc
Fergie
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Marťule » pát 02. kvě 2014 10:05:00

Omlouvám se, že hned každému z Vás neposílám info do mailu apod. bohužel jsem také jen člověk, který nesedí každý den na internetu - btw. komentář o podvodu.
Práci ve Francii jsem získala přes internetový portál http://www.flek.cz, kde vyběhl strohý inzerát - Hledám skupinu 5-6 lidí na sběr vína do Francie, více info do mailu.
Byl to pán z Čech (George) před patnácti lety odsud odjel a jezdí sezonu víno - Francie(červen - říjen podle úrody), jablka - Francie(podzim) mandarinky a pomeranče - Španělsko (prosinec - březen), pak i navazuje sběr čenesku ve Španělsku (březen - červen), takže když chcete vycestovat, je lepší na dýl.
Víno vám buď platí od kila, či od hodiny, zbytek většinou od hodiny. NENÍ TO LEHKÁ PRÁCE, jak si můžou někteří představovat. I pánové se u toho dost zapotí a kdo má zdravotní problémy jakkékoliv, rovnou na takovouto práci zapomeňte. Také vlastní zkušenosti.
Nejlepší je potom zajet do Champagne Ardene, koho zajímá víno - jde o vinařskou nejrozsáhlejší oblast a domluvit se s konkrétním farmářem - jsou na to zvyklí a jsou spolehliví. My byli nevědomky přes agenturu, kterou vedli dva pánové a brali od farmářů 50Euro za den - jedná se o poplatek, kdy vám zajistí ubytování, měli by i stravu a sociální zázemí, ale doporučuji nebrat, farmáři dají peníze na ubytování stravu apod. raději vám a sami si můžete spočítat, kolik to vychází. Pokud máte dotazy, ano, napiště sem. Na jednotlivé emaily neodpovídám, bohužel na to čas opravdu není. Shrnu vždy všechny dotazy a pokusím se na vše odpovědět. ;)
Marťule
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Lukin » ned 11. kvě 2014 22:04:22

[quote="marian.kiss"]Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s nabídkou práce na sbírání vína ve Francii v oblasti Auxerre. Práci na dva měsíce nabízí pan Klenovský. Poptal jsem jeho nabídku, kterou jsem našel na netu.
Obdržel jsem mail, kde žádá o osobní schůzku, kde mu mám předat poplatek 135,- euro a nejspíš asi sepíšeme nějakou smlouvu. S tím že možný výdělek je od 1600,- do 2000,- euro a ubytování se stravou za měsíc 100,- euro.
Přijde mi, že pán nějak spěchá /dnes mi napsal, že se musíme sejít co nejdřív, protože odjíždí na Moravu / ... mám z toho takový špatný pocit a proto bych vás chtěl požádat o vaše názory, popř. zkušenosti.

Díky Marián Kiss[/quote]


Ahoj, to zní moc dobře. Napiš mi na meil a můžem o tom pokecat zrovna se taky chystám do francie na sběr. slovaceklukas@email.cz
Lukin
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod zdenekvalchar » úte 13. kvě 2014 0:01:24

Zdravím rád bych se vydal na sběr vína nebo jiného ovoce směr Francie(Srpen,Září,Říjen) je tu někdo kdo se chystá směr FR a má už zkušenosti popřípadě výhlednutou farmu?na email valchar(z)post.cz..diky moc
Chci se vydat směr FR obytnou dodávkou takze mám k dipozici volná místa stačí se složit na phm.
zdenekvalchar
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. kvě 2014 23:48:09

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod zdenekvalchar » úte 13. kvě 2014 0:03:52

Zdravím rád bych se vydal na sběr vína nebo jiného ovoce směr Francie(Srpen,Září,Říjen) je tu někdo kdo se chystá směr FR a má už zkušenosti popřípadě výhlednutou farmu? napište mi prosím na email valchar(z)post.cz..diky moc
Chci se vydat do fr obytnou dodávku tzn: volné místa...stačí se složit na phm :P
zdenekvalchar
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. kvě 2014 23:48:09

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod rajtak » sob 17. kvě 2014 17:32:02

[quote="Meks"]Ahoj, Taky jsem byl loni na sběru. Byli jsme v oblasti Champagne. Ty peníze tam opravdu jsou, bohužel jsme měli blbýho tzv. předáka (šéfa party) který neuměl Francouzky takže domluva s řidičem co odvážel přepravky byla občas opravdu komická.. :) Jeli jsme tam s tím že peníze dostaneme na ruku, což nám tvrdil i náš předák. nebylo tomu tak. naštěstí jsem měl našetřeno na účtě takže jsem mě i kámošovi se kterým jsem tam byl zaplatil letenku.. náš řidič zůstával.. peníze přišli asi po 2 měsících volání a rozčilování se na šéfa čecho-frantíka Alexe.. Příšlo o něco míň ale to už vás tak nesere.. kluci který si tam počkali týden až 14 dní. dostali celou sumu.. Opravdu si člověk sáhne na dno sil.. Kdybych chytil jinom skupinu asi bych si vydělal víc za 8 dní práce mi přišlo 14 tisíc.. byli tam skupiny který denně dělaly 120 euro.. My jsem měli 19 centů za kilo, rodilej Frantík tam má 40 centů.. Holt když umíte mluvit je to o něčem jiným..
každopádně jedu znova, o dost víc vybavenej, svojí dodávku a na peníze si počkám..![/quote]

Ahoj.
Chtěl bych se poptat, kam konkrétně jedeš, kdy jedeš, nějaký kontakty jestli nemáš a případně se i přidat, bylo-li by místo :) Jo a francouzsky umim vcelku obstojně, takže se domluvim a zkušenosti se sběrem mam taky - výhoda a nebudu jen navíc ;) Kdyžtak se ozvi. Dík!
mejl: rajtak(zav)seznam.cz
rajtak
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků