Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Brigáda ve Francii - sběr vína

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Orichi » pon 11. srp 2014 21:19:10

Ahoj lidi, pravděpodobně se mi povedlo sehnat kontakt na jednu menší skupinku, ale s mou přítelkyní a mnou je to full. Píši však hlavně kvůli tomu, zda by někdo byl ochoten poradit co si vzít sebou, např. pláštěnku, nějaké nožní chrániče, jaké boty, krém na ruce, rukavice, jaká tam bývá teplota, čepice apod. budu rád za jakoukoliv informaci a zkušenost, díky a sběru zdar ;)
Orichi
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod katik.at » čtv 08. led 2015 20:13:43

[quote="Marťule"]Ahoj, já mám osobní zkušenost se sběrem vína ve Francii, konkrétně z léta 2013 a jedu tento rok znova, ale již sama za sebe. Výdělek 1600 - 2000 je na denním pořádku, já dostala 2000Kč za den čistého, ještě mi přispěl farmář 10 Euro na osobu za cestu k vinici za každý den, a to jsem jezdila do 30-ti kilometrů vzdálenosti. Je to záhul, sáhneš si na dno, ale penízky stojí zato. Pokud toho někdo zneužil, je to škoda, já s tím mám velmi dobré zkušenosti ;)[/quote]
Ahoj, mohla by ses mi, prosím, ozvat na email sponarovaka@gmail.com? Letos bych chtěla vycestovat. Díky, Kačka
katik.at
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod karika » úte 21. dub 2015 17:12:02

Jsme 2 studentky a hledame praci na jihu u more nebo co nejblize more pokud ma nekdo tip ci kontakt predem diky
karika
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Sabina » pon 13. čer 2016 10:14:34

Ahoj,moc ráda bych se vypravila na léto do Provence-nevíte tam někdo o nějakém ověřeném sběru(vína,levandule,ovoce..)??
Díky za odpověď
Sabina
Sabina
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Fery » pát 24. srp 2018 13:05:58

Bonzur....hele jedu s kymkoliv...zari2018...volejte piste...603979531 fery....treba na vlastni pest..vinarske oblasti jsem stahl, jestli nekdo ma chut tak jedu...((: fery 603979531
Fery
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Sabina Masarova » čtv 06. čer 2019 13:36:40

Dobry den jsme mlady par z Ostravy a mame zajem o brigadu zberu vina ve francii zaslete mi prosim vice info Na poripadne kontakt na vas dekuji Sabina Masarova
Sabina Masarova
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků