Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

do vancouveru přes student agency

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

do vancouveru přes student agency

Příspěvekod Denisa » úte 29. bře 2011 11:55:46

Ahoj nemáte někdo zkušenost s vycestováním do vancouveru přes student agency nebo neplánuje to teď někdo? předem dík za info ;-)
Denisa
 

Re: do vancouveru přes student agency

Příspěvekod Elanne » ned 03. dub 2011 12:49:21

ahoj, já se studentagency žádné zkušenosti nemám, ale nad výjezdem do Kanady už jsem přemýšlela. Radší bych jela v létě a pracovat někam do restaurace nebo hotelu. Co jsi měla na mysli ty? Jestli máš v plánu jet ještě tuhle sezónu, můžem se nějak domluvit ;)
Elanne
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. dub 2011 12:43:26

Re: do vancouveru přes student agency

Příspěvekod kk » ned 03. dub 2011 17:03:14

ahoj, já zkušenosti nemám, ve Vancouveru jsem byla párkrát na vlastní pěst a ted bych chtela jet taky přes student agency a je to asi to jediný co se dá, jelikož ostatní agentury to je proste pruser, nevíš komu veřit...ale je to proste tak jako hrozne nákladný...ale kdybych jela s agenturou, tak snad jedine s nima...
kk
 

Re: do vancouveru přes student agency

Příspěvekod Elanne » pon 04. dub 2011 10:28:45

Ahoj, já teda se studentagency zkušenosti taky nemám, ale nad prací v Kanadě už jsem přemýšlela. Jestli plánuješ vyjet ještě tuhle sezónu, tak se dej vědět, třeba něco vymyslíme ;)
Elanne
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. dub 2011 12:43:26


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník