Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Švýcarsko - Interprax

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Hanulka » pát 11. úno 2011 21:33:43

Pěkný den,
sháním nějakou brigádu, nejlépe v Rakousku či Švýcarsku. Našla jsem přes internet tuhle firmu, která zprostředkovává letní brigády pro studenty.
Nemáte prosím s toutou firmou Interprax Consulting s.r.o. zkušenosti??
Děkuji předem ;-)
Hanulka
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod JIR.LINMO » úte 08. bře 2011 1:03:57

Ahoj Hanko, s firmou Interprax, mám dobré zkušenosti. Umožnila mi pracovat ve Švýcarsku bez žádných problému. Držím palce, ať se ti tam daří. :)
JIR.LINMO
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Návštěvník » sob 26. bře 2011 20:11:57

Ahoj Hanko, nemám s firmou Interprax potažmo s panem Jochecem osobní zkušenost. Ale když jsem chtěl odcestovat do SUI,tak mi pán Jochec nabízel práci na farmě tuším,že za 3000franků hrubého,ale bohužel jsem nemohl odjet. Ale je to ověřená agentura protože má přítelkyně přes tuto agenturu byla v SUI na farmě v roce 1996. Já tam byl v roce 2005,ale přes p.Kloučka z Pardubic. Možná bych našel někde v krabici i kontakt na švýcarskou agentůru Agroimpuls pokud by byl zájem.
Ale předem upozorňuji,že práce na farmě je opravdu náročná a hodně lidí to vzdá a nevydrží až do konce kontraktu. Ale švýcarští farmáři jsou tvrdáci a proto je třeba se přispůsobit. A peníze vydělané na farmě jsou opravdu vydřené. Z vlastní zkušenosti toto mohu potvrdit. Ale nikdy toho nebudu litovat,že jsem tam byl, Švýcarsko je nádherná země! Takže "kde je vůle,tam je i cesta"!!! Takže hodně síly. Ahoj Tomáš
Návštěvník
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Liška » pon 28. lis 2011 20:08:42

Ahoj Tomáši. A máš prosím tě kontakt na tu agenturu z Pce? Děkuji. Innes
Liška
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Liška » sob 02. úno 2013 20:31:23

Innes.
Mailadresa k dotazu praxe ve Švýcarsku - agentura z Pardubic: j.kloucek@centrum.cz

Zdraví Klouček
Liška
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod vojta » ned 17. bře 2013 13:38:31

Měl bych příspěvek s firmě INTERPRAX, psal jsem jim email, zdali by měli pro mě nějakou práci. Téměř bleskově mi odpověděli a poslali nějaké materiály a přihlášku. V materiálech byl uveden plat kolem 3000 franku za měsíc/brutto; obrátil jsem se tedy znova na tuto agenturu s dotazem, kolik to je po odečtení daní, a kolik vlastně stojí zprostředkování. Pán jednatel mi odepsal cituji: "Vyděláte si celkem dost." a na druhou otázku odpověděl: "ještě přesně nevíme kolik bude zprostředkování stát". Řekl jsem si RUCE PRYČ od tohoto člověka :!:
vojta
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod maya1 » pon 25. bře 2013 16:42:50

Taky by me zajimaly dalsi zkusenosti s interprax. Pan jednatel mi z e-mailove ani telefonicke komunikace neni sympaticky a neustale zduraznuje tradici firmy a neocenitelne zkusenosti a serioznost,ale jeho jednani mi neni prijemne-navic oslovuje krestnim jmenem.take mi pripada ze dosti naleha na co nejrychlejsi podepsani smlouvy,coz ma treba sve duvody ve spolelivejsim nalezeni prace,ale proste z toho vseho mam spatny pocit.
maya1
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod icj » stř 27. bře 2013 2:40:01

Tak pro srovnani skuste komunikaci s uřadem prace. Soudruzi.
icj
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod interprax@cmail.cz » pát 29. bře 2013 1:57:16

[quote="vojta"]Měl bych příspěvek s firmě INTERPRAX, psal jsem jim email, zdali by měli pro mě nějakou práci. Téměř bleskově mi odpověděli a poslali nějaké materiály a přihlášku. V materiálech byl uveden plat kolem 3000 franku za měsíc/brutto; obrátil jsem se tedy znova na tuto agenturu s dotazem, kolik to je po odečtení daní, a kolik vlastně stojí zprostředkování. Pán jednatel mi odepsal cituji: "Vyděláte si celkem dost." a na druhou otázku odpověděl: "ještě přesně nevíme kolik bude zprostředkování stát". Řekl jsem si RUCE PRYČ od tohoto člověka [/quote]

:!: Dobrý večer dámy a pánové,

litujeme, ale je nutné, aby se kandidáti nejdříve v co možná nejlepším světle prezentovali, dodali životopis, doklad o kvalifikaci a nejlépe již získané pracovní reference, potvrzení písemně.

Při dnešní mezinárodní konkurenci v zahraniční zaměstnanosti je to nezbytně nutné.

Počet pracovních příležitostí je v současné době limitovaný, přitom existuje velká spousta pracovně chtivých a kandidátsky velmi nadějně vypadajících uchazečů od pracovních agentur především z Polska, Rumunska.
:arrow: Dnes, kdy musíme za každého kandidáta dát doslova ruku do ohně, musí být naši kandidáti jak říkají švýcaři tzv.TIP-TOP.

To se bohužel tazatel z výše uvedeného příspěvku nedodal. Chyba, tento postup musí být dodržen, pouze takto můžeme logicky vyhodnotit jeho předpoklady, vypíchnout jeho přednosti a doporučit mu eventuálně potencionálního zaměstnavatele, který o něj mezitím projevil zájem.

Nikde se nedoporučuje, pokud je mi známo, začínat komunikaci s personalistou "kolik si vydělám čistého??", když o něm personalista ještě nic neví - to není štastná volba.

Pro orientaci stačí zatím výše hrubé mzdy, kterou stanovuje rolnický svaz.
Ta v AGROSEKTORU dle švýcarských předpisů činní minim. 3.170.-CHF/brutto.
Landirtschaftlicher Mitarbeiter/agroasistent má výhodu, že je mu k dispozici přímo v areálu agropodniku (nejčastěji přímo u jeho zaměstnavatele ve velkém domě) ubytování a strava/měsíc včetně praní prádla.
Na to na švýcarské poměry za příznivou cenu ve výši 990.-CHF/měsíc.
Dále po odvodu sociálního, zdravotního pojištění a daně činní čistá mzda dle praktických zkušeností našich klientů cca 1.800.-CHF/měsíc brutto, kterou může šetřit(1CHF/CCA 20CZK).
Existují možnosti práce přesčas. Nárok na placenou dovolenou 4 týdny/rok. Součástí je důchodové pojištění, které je možno v budoucnu nárokovat.
U zaměstnanců, kteří mají děti, tito pobírají na každé dítě příspěvěk.

Švýcaři jsou velmi pracovití, vyžadují disciplínu, loajalitu k zaměstnavateli. Jsou, ale ochotni zaměstnance přijmout i do svého rodinného kruhu. Výhodou INTERPRAXu, nebo INTERPRAX Consulting je, že po dvaceti letech spolupráce mají švýcarské agropodniky dobré zkušenosti s našimi českými i slovenskými klienty, kterým automaticky nabízejí angažmá v dalších letech. Proto se pracovní místa již tak "netočí", jako tomu bylo v devadesátých letech.
Jsme zdvořile, ale důrazně žádáni, aby výběr kandidátů pro švýcarské agropodniky byl velmi pečlivý. Získat ve Švýcarsku pracovní angažmá není zcela jistě samozřejmostí, je nutné o první pracovní příležitost v této zemi trpělivě a s pokorou usilovat. Není jiná volba.

Přeji všem kandidátům o zahraniční angažmá hodně štěstí a zdaru. Švýcarko je nádherná země, která usiluje o demokracii více než 700 let.

S přátelským pozdravem
INTERPRAX Consulting-JOCHEC, jednatel, odpovědný zástupce servisní společnosti
interprax@cmail.cz
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Pedro » sob 06. črc 2013 23:59:21

Zdravím uživatele fora, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s agenturou Interprax?? Jedná se o podstivou agenturu nebo je to další z podvodných? Můj mail marry.ktm125@seznam.cz, děkuji za reakce. Hezký den.
Pedro
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron