Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Švýcarsko - Interprax

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Discord » čtv 08. črc 2021 13:22:25

Dobrý den,

prosím kohokoli, kdo má špatnou zkušenost s firmou Interprax - p.Jochcem, aby se mi ozval na

[email]brave.discord@seznam.cz[/email]


Vím, že je nás víc a s některými z Vás již komunikuji.



Předem děkuji za veškeré info
Discord
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Lenka55 » čtv 21. črc 2022 15:08:08

Zdravím,

už je toto vlákno staré, ale připojím se s mnou zkušeností.
Chtěla jsem před pár lety odjet na rok přes Interprax na farmu do Svýcarska, když jsem dostudovala zemědělskou univerzitu. Ideálně na farmu na ovoce a zeleninu. Jochec sliboval modré z nebe po telefonu a poslal papíry, že mám zaplatit nějaký poplatek, pokud chci jeho asistenci s vyřizováním v Němčině (což jsem nechtěla, protože umím dobře Německy) a taky smlouvu k podepsání, kde se mimo jiné psalo, že bude bude pobírat každý měsíc nějaká procenta z mého výdělku -už nevím kolik, ale nebylo to málo. Celkově ale ta smlouva byla děsná, nepodepsatelná, samozřejmě napsaná v jeho prospěch. Chyběl úplně jakýkoliv časový rámec, do kdy má povinnost mi tu práci najít atd. Napsala jsem připomínky a poslala mu zpět k opravě, s tím, že jinak nemůžu podepsat. Taky jsem mu rovnou odpověděla na nabídku práce, kterou současně zaslal (jakože údajně to potřebuje rychle obsadit a chce abych to vzala) - že nechci, protože se jednalo o těžkou manuální práci u stáda krav vysoko v horách, mimo civilizaci, a v ubytování nebyl ani internet. A buď si tam rok:-). Až na to, že jsem se hlásila s tím, že nechci dělat u zvířat, ale v rostlinné výrobě.
Druhý den mi volal Jochec. Ožralý na mol mi sprostě nadával, co si to dovoluju... Byl to nechutný rozhovor. Už nikdy bych si o tuto osobu ani kolo neopřela.
Naštěstí jsem nic nepodepsala, nic nezaplatila, takže tím to skončilo.
Lenka55
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron