Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Švýcarsko - Interprax

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Klára » stř 04. zář 2013 11:10:09

Také se přidám se zkušenostmi s touto agenturou. Ty jsou pouze a jen velmi pozitivní :). Již je to spoustu let (1999/2000) co mi zprostředkovali práci ve Švýcarsku. Jelikož jsem koňařka, tak se jim podařilo najít mi práci u koní, ne na farmě, ale ve sportovní stáji, což bylo pro mě naprosto úžasný. Sice jsem pracovala hodně a nic mi neprominuli, ale chovali se ke mě slušně, přijali mě do rodiny a dost jsem si vydělala (na tu dobu a byla jsem po škole). Švýcaři (majitelé) jsou hodně pracovití a od svých zaměstnanců očekávají totéž.
A co se týče zprostředkování, vše bylo korektní, vše zařídili. Před odjezdem jsem dostala veškeré doklady, vč. jízdenky. Cenu už nevím, je to dlouho, ale nebyla to žádná závratná částka.
Klára
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Petr Hora » stř 04. zář 2013 12:09:34

Tak ja tuto agenturu take jen doporucuji. Za "vyssi" registracni poplatky mate ale komplet servis a jistotu prace, se vsemi doklady, domluvenou cestou, prijezdem a setkani s novym zamestnavatelem atd. Svycari ale vyzaduji absolutni pracovni nasazeni a jak neni vse dle nich a tip-top, dokazi byt pekne protivni. Ale vsem Svycarsko doporucuji, nadherna zeme, dobre platove ohodnoceni a za ty vzpominky a zazitky to urcite stoji.
Petr Hora
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Jozef » pát 04. říj 2013 18:48:02

Teď je ale rok 2013 a ne 2000.Soudruh Jochec žádal jen další platby za zprostředkování.Nic víc,nic míň.A na udávané adrese taky nesídlí.Jednání na přesdržku,ale opilé lidi je zbytečné bít:-)
Jozef
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Venca » pát 24. led 2014 12:36:06

Určitě nepodoručuji ! Pak Jochec jedná s člověkem jako s přítelem, kterého zná od mlada a ještě k tomu hospodským způsobem. Chce všechno honem honem, platbu jsem musel zaplatit do 2 hodin od jeho telefonátu (leden) a pak už jsem jen čekal. Jednou za měsíc se ozval, a stále tvrdil, že úrodu opozdila zima, a tak zatím nikdo nepotřebuje praxanty. Zkrátka furt vše opakoval dokola (jako historie, a konkurence z různých zemích...) a skutek utek. V lispotopadu jsem zažádal o vrácení poplatku, a bylo mi sděleno, že výdaje které do toho vložil přesahují několika násobně částku mnou uhrazenou což bylo 5.000,-Kč. Mezitím mi poslal jakési 2 e-maily v němčina v každém asi 2 věty od "švýcarských farmářů". Nakonec mi napsal, že mi vrátí polovinu což je 2.500,-Kč, to jistě neposlal hned, ale asi po 5 e-mailech co jsem mu psal, a nakonec mi vrátil pouze 2.210,-Kč. Nedoporučuji !
Venca
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Pedro » pát 31. led 2014 23:35:11

Bohužel mám obdobné zkušenosti jako Venca. S tím rozdílem že já mám peníze ještě u p. Jochece takže nedoporučuju!
Pedro
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Pozor! » ned 23. úno 2014 16:26:17

Zdravím, chtěla bych vás všechny upozornit na agenturu Interprax. S pánem jsem se spojila, všechno vypadalo naprosto v pořádku než mi poslal mail ve kterém po mě chtěl cca 210 euro za zprostředkování, které bych mu měla zaplatit na pohovoru v Olomouci. Pán si myslí že jsem asi úplně blbá že bych dala cizímu pánovi tolik peněz a pak ještě čekala že se mi vůbec někdy ozve. Jenom pro srovnání jiné agentury poskytujou zprostředkování ZDARMA :!: Jsou placeny zaměstnavatelem v zahraničí. Navíc že by mu šlo z každé mojí výplaty 55euro za každý měsíc pobytu v zahraničí :!: Normální je, že se dohodnete s agenturou že jim vyplatíte určité procento z první výplaty. Ale posílat někomu každý měsíc 55 euro?????? Dále bych mu měla podepsat plnou moc, kterou bych mimochodem podepsala maximálně rodičům ale určitě ne někomu cizímu kdo by měl okopírované všechny mé osobní doklady (pas, občanka,...). Jeho jednání je naprosto nezákoné a proto všechny žádám aby nepodporovali tohoto zloděje :!:
Pozor!
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod swisss » stř 04. čer 2014 20:39:18

INTERPRAX JE PODVOD!!!nebrat dat ruce pryc!!byl jsem tam vse jsem vyplnil dal peníze sem odevzdal za sprostredkováni a pak se nic nedelo skoro 3 mesíce...tak sem jel do CH na vlastni pest shanet farmu a sehnal sem pan Jochcovi jsem volal i psal že chci odstoupit od smlouvy ale žádna komunikaca...už druhy den čekam na vrácení peněz na učet a stale nic...anio žádna komunikace.....raději se mu vyhněte a zvolte Kloučka z Pardubic...pres neho jsem byl a je to supr ferovy chlap....
swisss
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Míša » čtv 21. srp 2014 12:48:48

Ahoj. Firmu Interprax nedoporučuji. Mám s ní nehezké zkušenosti. Navíc pokud hledáte brigádu ve Švýcarsku, hledejte rovnou švýcarské agentury. Oni vám to zprostředkují za minimální částku a rozhodně k tomu nepotřebujete platit ještě další agenturu v ČR. Já jsem tu přes agenturu AGRIVIVA - nabízí práci i praxi pro mladé tuším do 25 let nebo tak nějak :)

Přeji hodně štěstí!
S pozdravem
Míša ;)
Míša
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod loeva21 » úte 07. říj 2014 20:39:21

Také nedoporučuji, podvod!!!
Doporučí jen webové stránky švýcarské organizace které se dají dohledat i bez něj a bez přemrštěných částek a vše si můžete se Švýcary dohodnout sami, ovšem nakonec je to jen něco jako aupair na celý den tvrdé práce za minimální kapesné.. kdo má podobnou zkušenost a chce s tím něco dělat a nejlépe se spojit proti této firmě piště na loeva21@seznam.cz
loeva21
 

Re: Švýcarsko - Interprax

Příspěvekod Návštěvník » sob 07. bře 2015 15:02:31

Byl jsem ve Švycarsku s agenturou Interprax, a doporucuji. P
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků