Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Jarda » pon 24. led 2011 16:38:07

agentúra x-cite ing.milan kiss

prosím všetkých roboty chtivých aby si dávali bacha na agentúru x-cite a "ing." kissa z rimavskej soboty je to podvodník ako väčšina "pracovných "agentúr na slovensku
najnovším hitom je ponuka do švédska pre mäsiarov vez poplatkov,za neskutočný plat 17-23eur/hod manžel ďalších asi 20-30ľudí tam prišlo na vlastné náklady a veľa z nich aj za posledné peniaze a z 30 mäsiarov dlhoročných nevyhovoval ani jeden najprv porobili 2dni a keď prišli ďalší tak tí predchádzajúci mali vyhadzov a peniaze za tie 2-3dni roboty nedostali údajne im stiahli za ubytovanie niektorí nemali ani za čo prísť naspäť tak si medzi sebou museli požičiavať JE TO HNUS A ŚPINA TAKYTO LUDIA A CELE TO NASE ZRIADENIE KTORE VYTVARA ZIVNU PODU PRE TAKYCHTO A VOBEC NECHRANI LUDI KTORI HO DRZIA NAD VODOU MYSLIM TYM OBYCAJNYCH ROBOTNIKOV NIE PODVODNIKOV NA KTORYCH NIET ZIADNEJ PAKY ĆO VY NA TO PAN LIPSIC????

toto je cele pravda s tim,ze jsme neplatili zadne ubytovani pac jsme stihli za vcasu odletet zpet...tato agentura posila lidi kteri pracuji 2-4 dni,prijdou dalsi a vy jako ''stary kus'' jste propusteni,nemate zadne dovolani,pac kontraktni smlouvu neuvidite a na cipech v praci neni ani vase jmeno...proste cele je to podvod!!! mohl bych tu psal o vsem co jsem tam zazil za 4 dny,ale nenasel bych zadne pozitivum,snad jen to,ze nam Svedi vysli vztric a pohomli nam k pocitacim,tiskarnam,jinac nevim jak by jsme se z toho lesa ,kam nas ubytovali dostali pryc...upozornuji Vas ,ze bez anglictiny si tam muzete hledat vetev,nemate cestu zpet :(
Jarda
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Jarda » pon 24. led 2011 16:56:48

omlouvam se za chyby,ale proste v cloveku to bubla,takove prasarny...
Jarda
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod jou12 » úte 25. led 2011 14:18:40

ahoj taky jsem tam mel jet do svedska pre tu jeho agenturu muzes mi prostim te napsat vic o tom jaky to tam bylo a cos delal za praci diky moc
jou12
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. led 2011 13:09:08

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod loolooo1 » pát 30. zář 2011 8:25:46

Tiež sme išli cez agentúru x-cite do Nemecka, absolutne žiadna pomoc, dali nám telefónne číslo firmy a za to chceli 15% plus 150 eur za každého pracovníka. Vybavovali sme si všetko sami, ubytovanie, papiere, o ktorých nám nič nepovedali, nemci nás pekne okradli a nič, nedovoláte sa spravodlivosti.
Každý kto chce isť robiť cez x-cite odporúčam, nechodte je to cele jeden veľký podvod.
loolooo1
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Ing.MilanKiš » pon 31. říj 2011 20:38:10

To je tak ked sa niekto vydava za masiara a nim nie je. Pani ktora piše namiesto manžela asi nevie že on ani neskusil ist pracovat,lebo vedel,že problem mali aj riadne vyučeny masiari s praxou na digitalnej linke vo Švedsku. Mala len vidinu velkych penazi ktore su v Škandinavii skutočne,preto poslala manžela vydavat za masiara i ked nim nebol. Ešte som nepočul, že by niekto profitoval na tom ,ked niekoho neprijimu do pracovneho pomeru ,lebo nespravil skušobny test. Odmenu od zamestnavatela možem obdržat len po jednom odpracovanom mesiaci. Ked pošlem podvodnikov ktory sa vydavaju za masiarov a nespravia skušobny test mojou odmenou bude zrušenie zmluvy o sprostrdekovani zamestania bez naroku na odmenu so Švedskym zamestnavatelom lebo aj on može profitovat len z ludi ktory su schopní vykonavat post masiara a nie podvodnikov ktory vedia robit všetko a do kopy nič.Nikto mi nič nezaplatil mal som len vydavky na telefonaty a hanbu akych ludi som poslal.Na zaver boli aj masiari ktory spravili test a povedali aby som sa nehneval že oni idu domov lebo to tempo na digitalnej linke sa vydržat neda a idu radšej domov ako ist o mesiac do invalidneho dochodku.Pred tym robili cezo mna v Norsku a boli spokojny.Tu pani, ktora mi hrubo nadavala (zahanbila by aj najhrubsieho valacha)davam na sud za poskodenie dobreho mena.

K včerajšiemu prispevku pana Bileka za Nemecko davam nasledovne vyjadrenie:
On sam ma kontaktoval ,že chce zakazku v Nemecku medzi časom 4 krat zmenil nazor že ide,nejde tak som povedal že ja s takym nestabilnym človekom nechcem nič mat a nech mi da pokoj.Kontaktoval moju obchodnu partnerku v Nemecku ktora ma prehovorila nech mu dame šancu.Podpisal s nou zmluvu o 15% provizii zo sumy zakazky. Nemka mu zakazku sprostredkovala a on podpisal zmluvu priamo s Nemeckou stavebnou firmou na stavebnu zakazku. Dalej mu bolo najdene ubytovanie ktore sa mu zdalo drahe on ho odmietol a za tu istu cenu mu našla ubytovanie jeho partnerka lebo lacnejšie v tej časti nemecka nebolo možne najst.Pan Bilek nezaplatil žiadnych 150 € za osobu ale len 50 € aj to len za 8 ludi a poslal ich tam 15.Ja mam na to doklad on nie.Podla zmluvy nemohol zobrat dalšiu zakazku bez našho vedomia ale on tak urobil a odišiel robit na inu stavbu a nestihal si dokončit zakazku na prvej stavbe. K tomu ešte duplovane vyfakturoval čo mal v popise prace + hodinovu szadbu,neskor povedal že sa pomylil lebo Nemci mu to dva krat nepreplatili. Nepredložil Nemcom požadovane dokumenty zo slovenskych uradov aby jeho praca bola riadne legalizovana a mohla byt konečna faktura uzavreta,
tak nech potom neobvinuje druhych a pozrie sa sam na seba.Svoje veci ktore urobil alebo neurobil si musi dat do poriadku sam, nik iny to za neho neurobi. Na zaver zmluvu s nemeckym zakaznikom podpisal sam dobrovolne a bez natlaku. My sme mu to riadne podla zmluvy sprostredkovali čo bolo našou ulohou,vyvinuli sme vela prace načo mame dokazy,faktury mu boli uhradene i ked nie v plnej miere a to jeho vinou a od neho sme ešte nevideli ani cent z provizie takže sme nuteny to riešit sudnou cestou.Ak sa ohovaranie bude opakovat,budem ho žalovat za trestny čin ohovarania podla občianskeho zakonnika.
Ing.MilanKiš
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod robilsom » pon 31. říj 2011 21:56:04

Ja osobne som pracoval cez p. Kiša v zahraničí. Som dodnes spokojný a čo povedal, to aj dodržal. Nemám čo k tomu dodať, iba že ten iniciátor p."Jarda" asi neuspel v zahraničí, keďže aj tá gramatika je dosť od veci. Niečo také napísať, že vraj "neskutočný plat" hahahahah asi p. Jarda nebol ešte ani za hranicami, tak ďaleko od maminky, keďže sám ja osobne som mal v Nórsku 25€/hod.! Nemá predstavu o práci v zahraničí. Takáto osoba vie len na vlastnom neúspechu kydať na druhých.
A to nie som len sám, čo agentúra X-cite čiže p. Kiš pomohol ľudom s prácou v zahraničí.

Pán Jarda, prajem Vám veľa podobných úspechov v živote, ako ste práve dosiahol!
robilsom
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 31. říj 2011 21:34:36

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod meeting » úte 01. lis 2011 11:52:18

Ja, osobne som pracoval cez p. Kiša v zahraničí a som dodnes spokojný. To čo povedal, to aj dodržal. P. Janda nemá predstavu o práci v zahraničí, kedže tvrdí že vraj "neskutočný plat". Ja osobne som bol v Norsku a mal som 25€/hod. P. Janda asi vie len na vlastnom neúspechu kydať na druhých, o čom svedčí aj tá gramatika,,,,vysoké iq....!

P. Janda prajem Vám veľa podobných úspechov v živote ako ste práve dosiahol!
meeting
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod daddy » stř 02. lis 2011 17:33:50

[quote="meeting"]Ja, osobne som pracoval cez p. Kiša v zahraničí a som dodnes spokojný. To čo povedal, to aj dodržal. P. Janda nemá predstavu o práci v zahraničí, kedže tvrdí že vraj "neskutočný plat". Ja osobne som bol v Norsku a mal som 25€/hod. P. Janda asi vie len na vlastnom neúspechu kydať na druhých, o čom svedčí aj tá gramatika,,,,vysoké iq....!

P. Janda prajem Vám veľa podobných úspechov v živote ako ste práve dosiahol![/quote]

Hele Kisse proc se vydavas za nekoho jinyho. Nejdriv tady vypisujes elaborat a pak se vydavas za spokojenyho zamesnance. Nejses nahodou shizofrenik?
daddy
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Podvedený » sob 09. čer 2012 11:39:05

Áno, pozor na agentúru X-CITE!! Aj keby ste mali umrieť od hladu bez práce, cez túto agentúru pracovať nechoďte v žiadnom prípade. Jej sprostredkovanie je samá lož a podvod. Od začiatku až do konca. Neručia za nič a náplňou ich práce je dať si podpísať kopu papierov v nemčine-pozor na to. Potom Vám podhodia v rýchlosti nejaké pofiderné zmluvy s Nemeckou firmou a viac sa starajú len o poplatok za ľudí a svoju províziu 15%. Majte sa pred nimi na pozore a ich stránku radšej ani nepozerajte, to je dobrá rada.
Podvedený
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Rs-Johnny » ned 13. led 2013 20:18:07

Dajte mi niekto tel cislo kto ma skusentosti s FIRMOU.... Vopred dakujem
Rs-Johnny
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron