Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

CentrumDM. cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Návštěvník » ned 10. dub 2011 22:50:25

Dobry vecer,

Skvele, ze mate s agenturou dobre zkusenosti.

Ja osobne povazuji jejich Customer Service (bohuzel to se odrazi na celou agenturu) jeste zdaleka ne tak zkuseny a profesionalni. Jednani bylo velice zmatene a vyhybajici odpovedi, zkouska, zda teda klient zaplati ci ne:) Ponekud nestastne jednani, kdy podklady byly predlozeny a i vzneseny logicky souvisle dotazy, na to prisly dost neadekvatni odpovedi, vlastne odpovedi, ktere nedavali vubec smysl (klientovo jednani na velice slusne urovni, za to z jejich strany..ne moc profesionalni) . V dnesni dobe business a agencies etc. je staven na pevnych zakladech, tedy profesionalite( zadne prime kontakty etc) a vetsi duraz je i kladen na Customer Service. CS je prvni spojka mezi klientem a business, pokud tam to nefunguje, tak business se moc dlouho neudrzi. (Mam zkusenosti s praci Customer Service, ale s timto jednanim, by hrozila okamzite ztrate prace).

Je to jen individualni nazor...dle diskuze neni to jediny postreh..


[quote="Mgr. Dvořák, Advokátní kancelář"]Omlouvám se, příspěvek byl omylem odeslán dříve, než jsem připojil podpis.


Mgr. Dvořák
Advokátní kancelář[/quote]
Návštěvník
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Jirka » úte 19. dub 2011 11:05:26

Na agenturu Centrum DM si dejte POZOR!!! S agenturou centrum DM nejsem ale vůbec spokojený!!! Zrovna se mi snaží podvodným způsobem vnutit, že jsem si u nich objednal překlad za 4784,- Kč. Sami mne přitom kontaktovali telefonicky a překlad mi doslova vnutili. Já osobně jsem si nic neobjednával. Vše mělo být v rámci "akční smlouvy" zadarmo!!! Dejte si na jejich podvodné praktiky POZOR. Zneužívají lidi ve hmotné nouzi k nalákáním na práci v zahraničí a nabízejí k tomu spoustu služeb !"zadarmo"! :-(((
Jirka
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Jirka » úte 19. dub 2011 11:16:02

[quote="Návštěvník"]hezky vecer,

rada bych Vas informovala ohlende kauzi CentrumDM. Muj znamy, jak jsem predeslala v predeslem prispevku si objednal pouze pracovni nabidky. Dorazil prvni email, kde bylo uvedeno, ze preposlanim emailu potvrdi, ze ty preklady chce, ten email nepotvrdil. Za dalsi dva tydny, coz je nyni 14 dni mu mely dorazit nejaky preklady, i kdyz puvodne pozadoval jen nabidky prace na UK bez prekladu. dorazil preklad bez faktury, bez zadneho blizsiho vyjadreni. Zacali jsme teda patrat. Nejdrive jsme napsalai na firmu, ze rusime veskere sluzby a smlouvu s tim, ze nam oznamili,ze najednou pry vznikl dluh, ktery vzniknout ani nemohl bez faktury a hlavne nebylo potvrzeno, ze nejaky preklad chceme. Nebyly zatim podat zadne info ohledne:
1) blizsich info, ze nebylo potvrzena objednavka prekladu(ktery byly i na jine zeme, vyhradne jsme chtteli UK)
2)proc je tam dluh, kdyz neprisla dosud ani faktura, tkery by automaticky mela prijit se sluzbou(okamzite jsme reklamovali sluzby)a zrusili smlouvu
3)jsme zadali veskere podklady, tzn. nasi smlouvu, kolik bylo prelozeno slov..atd. a samozrejme kontakty na vedeni...odpoved byla, pouze odkaz na jejich advokata a s tim, ze nam byla umoznena sleva 65%, bez splatek a bez navyseni..



Souhlasím. Jsou to ANONYMNÍ podvodníci. Mám zrovna nyní podobný problém... :-( Hlavně si dejte pozor na telefonní rozhovory z utajeným číslem!!!

Na agenturu Centrum DM si dejte POZOR!!! S agenturou centrum DM nejsem ale vůbec spokojený!!! Zrovna se mi snaží podvodným způsobem vnutit, že jsem si u nich objednal překlad za 4784,- Kč. Sami mne přitom kontaktovali telefonicky a překlad mi doslova vnutili. Já osobně jsem si nic neobjednával. Vše mělo být v rámci "akční smlouvy" zadarmo!!! Dejte si na jejich podvodné praktiky POZOR. Zneužívají lidi ve hmotné nouzi k nalákáním na práci v zahraničí a nabízejí k tomu spoustu služeb !"zadarmo"! :-(((

rada bych vedela vysledek tech predeslych ucastniku tohoto smutneho pribehu...prosim davejte bedlivy pozor..[/quote]
Jirka
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Jirka » úte 19. dub 2011 11:32:33

[quote="azotka"]Ahoj lidi,
právě jsem přelouskala tu jejich smlouvu a rovnou říkám - zde bychom všichni platili pouze za různé překlady (a to že by jich najednou začali posílat) a stejnak bychom zůstali bez práce!!!!! Varuji - nepodepisovat, obrovskej podvod!!![/quote]


Bohužel s Vámi musím souhlasit. Dával jsem si velký pozor ale stejně mne dostali na překlad, který měl být původně zadarmo si nyní za něj účtují 4784,- Kč. Samozřejmě, že nic hradit nebudu a navíc se dnes chystám celou firmu nahlásit na policii. Překlad mi byl vnucen telefonicky po nesrozumitelném telefonním rozhovoru. měl být původně zadarmo v rámci tzv Akční smlouvy. Ve smlouvě jsem si uvedl svůj dodatek, že nepožaduji žádné placené služby a kdyby náhodou nějakou placenou službu chtěli nabídnout, tak mne měli dopředu informovat a počkat si na můj souhlas. Bohužel se tak nestalo...



Přikládám citaci z jednoho e-mailu od centrum DM:


Dobrý den,

rádi bychom Vás upozornili, že Vám končí lhůta pro podepsání smlouvy, kterou jste již obdrželi prostřednictvím emailu. Ať už plánujete odcestovat do zahraničí nyní nebo příští rok, je třeba smlouvu odeslat do tří pracovních dnů.

ZDARMA Vám nachystáme i přeložíme žádost o místo a poskytneme na výběr celou řadu pracovních nabídek. V případě Vašeho zájmu Vám poskytneme i další služby jako např. překlady, letenky do zahraničí, ubytování v zahraničí apod. Podepsáním samotné smlouvy se nezavazujete cokoliv platit, placené služby se objednávají z Vaší strany až dodatečně. Naopak my se Vám zavazujeme vybrané služby splnit.

Akce končí během pár dnů, jestliže máte zájem o nabízené služby, prosíme o zaslání smlouvy obratem.

V příloze emailu naleznete již zaslanou smlouvu. Pokud jste již smlouvu zaslali, berte tento email jako bezpředmětný.


S přáním pěkného dne,

Tým Centrum DM
Oddělení péče o klienty

Kontaktní adresa:
CentrumDM.cz
P.O.BOX 1469
Jindřišská 14
110 00 Praha 1
Jirka
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Jirka » úte 19. dub 2011 13:04:02

Centrum DM uznala svou chybu a svou pohledávku vůči mě STORNOVALA :-)

Přeji všem hezký den!


viz e-mail od Centrum DM

Vážený pane,

na základě Vámi sdělených skutečností emailem byla Vaše záležitost
předána vedení společností, které celou záležitost přehodnotilo a rozhodnutí
je následující.

Vaše objednávka překladatelských služeb byla stornována v plné výši, tímto
Vám sdělujeme, že je celá záležitost
uzavřena a potvrzujeme, že žádná ze stran nedluží druhé straně jakékoliv
finanční pohledávky.

Tímto také považujte zaslané Vyúčtování za překladatelské
služby s variabilním symbolem 10191 za bezpředmětné.

S pranim pekneho dne,

DM - Oddeleni pece o klienty
DM - Customers care
DM - Kundenbetreuung

Kontaktni adresa:
DM - Oddeleni pece o klienty
P.O.BOX 1469
Jindrisska 14
110 00 Praha 1

Contact address:
DM - Customers care
P.O.BOX 1469
Jindrisska 14
110 00 Praga 1
Czech Republic

Kontaktadresse:
DM - Kundenbetreuung
P.O.BOX 1469
Jindrisska 14
110 00 Prag 1
Tschechische Republik


Kontaktni e-mail:
Contact us by mail:
Kontaktieren Sie uns per Mail:
info@centrumdm.cz

Provozni doba:
PO 9:45 - 17:45
ÚT 9:45 - 17:45
ST 9:45 - 17:45
CT 9:45 - 17:45
PÁ 9:45 - 14:45

Opening hours:
MO 9:45 - 17:45
TU 9:45 - 17:45
WE 9:45 - 17:45
TH 9:45 - 17:45
FR 9:45 - 14:45

Öffnungszeiten:
MO 9:45 - 17:45
DI 9:45 - 17:45
MI 9:45 - 17:45
DO 9:45 - 17:45
FR 9:45 - 14:45
Jirka
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Návštěvník » stř 27. dub 2011 23:22:28

Dobry vecer Jirko,

tak to jsem opravdu rada, ze Vam to takto dobre dopadlo a ze jste dalsim dukazem, ze se nejedna o zrovna profesionalni firmu. Byla bych rada, aby bylo mene lidi, kteri se nestanou lehkou obeti a pokud se dalsi rozmysleji, tak at si bedlive proctou nejen smlouvu ale i diskuze:) Hodne uspechu:)
Návštěvník
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod miso » pát 20. kvě 2011 0:53:31

Dobry den, chtěl bych se zeptat jestli mi neco hrozí pokud jsem se zaregistroval na jejich strance. Smlouva mi přišla, ale jsem ji neodeslal.
miso
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Návštěvník » čtv 26. kvě 2011 14:03:13

Prijemny den MISO,

pokud ti byla jen zaslana smlouva a ty jsi ji neposlal vyplnenou zpet atd, tak je to v poradku. I kdyby se tak stalo, tak v zadnem pripade jim nepotvrzuj email-potvrzujici email, ci telefon, ci pisemne ohledne prekladu, pak by nastaly velke problemy.

Pokud jim sam od sebe zasilas preklad, takze vis, kolik a za kolik ti to bude prelozeno, tak `asi` se setkas s mnohem lepsim pristupem. Ta smlouva vicemene je o prekladech.. ( zda se mi to propojene-CentrumDM-posle email s praci ( stim ze jim odeslel potvrzujici email)- a 608 to prelozi). Dokud ale jim sam od sebe jako objednavatel nedas, neposlel, nepotvrdis, ze chces neco prelozit, tak oni ti nemaji pravo nic uctovat. To je pro pripad, ze bys jim poslal uz smlouvu zpet, tak pokud ti byl zaslan email, ktery jsi nikterak nepotvrdil, tak nemaji pravo nic uctovat.
Návštěvník
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod miso » čtv 26. kvě 2011 20:14:43

Děkuji velmi pěkně za odpověď ;)
miso
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron