Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

CentrumDM. cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

CentrumDM. cz

Příspěvekod Hanik » úte 02. lis 2010 15:15:27

Dobry den,

rada bych se zeptala, zda nemate nekdo zkusenosti s agenturou CentrumDm? Shanim pro sveho pritele praci, je pracovity, ma velmi kladny a profesionalni pristup k praci, ale bohuzel nema `zatim` jazykovou vybavenost pro ziti v UK. Tato firma inzeruje, ze zprostredkuje praci i pro ty co nemaji znalosti v AJ...Nemate s touto firmou zkusenosti anebo nevite o praci (preferovany obor stavebnictvi, ale i jine )? Dekuji moc, budu vdecna za kazdy tip..Hanka
Hanik
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod jasandruska » ned 07. lis 2010 14:32:18

Také teď bojuji s tím jim poslat podepsanou smlouvu,ale nějak tápu v těch podmínkách,nelíbí se mi.Hledám je na netu,jako firmu a nemůžu najít.
jasandruska
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Návštěvník » pát 19. lis 2010 14:20:36

Zvlastni, mam podezreni ze centrum dm je neco divneho. Vam se nelibi podminky ja je jeste necetl. Na internetu je taky nenajdu. Jen odkaz na tuto stranku. A jeste ke vsemu dorucovaci adresa je P.O Box misto radne adresy. Mam pocit ze je treba si na ne dat pozor. R.
Návštěvník
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Renie » pon 29. lis 2010 0:42:41

Ahoj lidi,
já už tu smlouvu poslala, ale zatim nic. Přes e-mail se mou normálně komunikovali, ale taky z toho nemam dobrej pocit...Tak jsem na to zvědavá. :?
Renie
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Jara » pon 27. pro 2010 19:42:25

Ja uz jsem smlouvu taky poslal, ale moc mi to nepomohlo. Nabidka praci jsou pouze nabidky ostatnich personalnich agentur v Anglii, vsechno k tomu v anglictine, takze jak neumite dobre anglicky asi zaplatite hodne penez za preklad...moc se mi taky nelibi zadny osobni kontakt, tak nevim. Platy na jejich strankach mi pripadaji trochu nerealne, v porovnani s inzeraty v anglickych novinach :cry:
Jara
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod demeter.strechy@seznam.cz » pon 17. led 2011 11:10:24

může někdo poradit.mam doma od nich smlouvu a váhám to podepsat smlouva se mi zdá dosti složitá a pofidérní,nejsem jazykově vybaven a nemam stoho dobrý pocit ,poradí někdo?Namoje řemeslo popřípadně co umím se mě nikdo neptal což je divné,tak nevím. Jiří :?
demeter.strechy@seznam.cz
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod kacafirek » stř 19. led 2011 16:18:59

lidi pozor na agentury a zvlast ty co posilaji lidi za praci do angli je to samej podvod vyberou od vas penize a dalsi vas oberou jejich lidi v anglii jsou to vetsinou cikani vsechno tam v anglii,ja sem byl pres agency Europe waqy a taky nas podfoukli,rekl bych ze 99procent sagentur je podvod zadna agentura totiz ani nemuze posilat lidi do cizich zemi to m rekli primo v agency v anglii kdyz sem si nakonec shanel prac sam takze pokud mozno pres znamy nebo naprudko na vlastni pest je to porad lepsi nez se nechat obrat p penize a ve finale dojet domu s mholoym zadkem jako mja a dalsichyymilion lidimtakze opravdu maximalni opatrnost
kacafirek
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Mariecarmen » ned 13. úno 2011 17:39:19

Dobrý den Vážení, nejste sami , kdo pochybuje a pravděpodobně naprosto oprávněně. Podívejte se do živnostenského rejstříku a zadejte jméno podepsané osoby. Dále se najděte ve sbírce zákonů znění zákona paragrafy, ktré ve smlouvě stojí a tím Vám dojde, co si za službu podpisem smlouvy vlastně objednáváte. Z nás se tomu říká - to je pěkná fligna.Pro určitý druh lidí je to hra na to, kdo víc vydělá na nevědomosti druhých.
Přeji Vám mnoho štěstí
Mariecarmen
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod azotka » ned 13. úno 2011 21:09:09

Ahoj lidi,
právě jsem přelouskala tu jejich smlouvu a rovnou říkám - zde bychom všichni platili pouze za různé překlady (a to že by jich najednou začali posílat) a stejnak bychom zůstali bez práce!!!!! Varuji - nepodepisovat, obrovskej podvod!!!
azotka
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod stejsky » úte 15. úno 2011 17:50:29

[quote="Jara"]Ja uz jsem smlouvu taky poslal, ale moc mi to nepomohlo. Nabidka praci jsou pouze nabidky ostatnich personalnich agentur v Anglii, vsechno k tomu v anglictine, takze jak neumite dobre anglicky asi zaplatite hodne penez za preklad...moc se mi taky nelibi zadny osobni kontakt, tak nevim. Platy na jejich strankach mi pripadaji trochu nerealne, v porovnani s inzeraty v anglickych novinach :cry:[/quote]
stejsky
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků