Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

W&T USA plavčík

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

W&T USA plavčík

Příspěvekod W&T USA plavčík » pon 25. říj 2010 1:02:19

Ahoj,

jsme dva studenti VŠ a zhruba v půlce června 2011 plánujeme znovu vyrazit do USA přes program W&T USA jako plavčíci. Zkušenosti máme, rádi tedy poradíme ;) Chceme si vydělat a pak cestovat (je nám docela jedno kam, protože dříve či později stejně chceme vidět vše)...aby nás auto vyšlo výhodněji, rádi bychom našli další min. dva lidi, s kterými bychom se pak mohli podělit o pronájem (koupi) auta, ale samozřejmě nejen to, chceme si léto prostě užít s normálníma lidma ;) Takže pokud máte někdo stejné plány, budeme se těšit.

Pavel a Zuzka
mail: cvicenicviceni@seznam.cz
W&T USA plavčík
 

Re: W&T USA plavčík

Příspěvekod Laga » úte 02. lis 2010 16:48:43

Ahoj,

Já planuji taky Work and Travel. Může se jenom zeptat přes jakou jste byly loni agenturu. Ja jsem si teda vybral czech-us. Zatím mi jejich přístup plně vyhovuje...Dík za odpověď... Joo a jestli se do států v létě fakt dostanu tak se klidně s vámi o to auto podělím....
Laga
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02. lis 2010 16:45:43

Re: W&T USA plavčík

Příspěvekod Anicka » čtv 04. lis 2010 13:41:06

Ahoj, letos bych s přítelem taky ráda vyrazila do USA jako plavčík...zatím jsme kontaktovali agenturu GUARDS...můžu se zeptat s jakou pojedeš agenturou?...jinak pokud všechno vyjde, tak bysme byli i pro půjčení auta :-)
Anicka
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04. lis 2010 13:38:58

Re: W&T USA plavčík

Příspěvekod Dejni » čtv 22. srp 2019 10:48:26

[quote="W&T USA plavčík"]Ahoj,

jsme dva studenti VŠ a zhruba v půlce června 2011 plánujeme znovu vyrazit do USA přes program W&T USA jako plavčíci. Zkušenosti máme, rádi tedy poradíme ;) Chceme si vydělat a pak cestovat (je nám docela jedno kam, protože dříve či později stejně chceme vidět vše)...aby nás auto vyšlo výhodněji, rádi bychom našli další min. dva lidi, s kterými bychom se pak mohli podělit o pronájem (koupi) auta, ale samozřejmě nejen to, chceme si léto prostě užít s normálníma lidma ;) Takže pokud máte někdo stejné plány, budeme se těšit.

Pavel a Zuzka
mail:[/quote]


Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak ta vaše cesta dopadla? :) Dost mě to nadchlo a říkám si, že by to mohla být i moje cesta. Auto jste si teda nakonec koupili nebo jen pronajali? A v případě dlouhodobého cestování, jak jste to udělali se svým autem doma? Já bych chtěla odjet tak na rok, tak přemýšlím, proč platit doma povinné ručení a zbytečně nechávat propadávat technickou. Tak ho zkusit nabídnout třeba takhle a uvidíme, jestli by to tak bylo lepší.
Dejni
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků