[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Sběr ovoce

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sběr ovoce

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod jarincl » čtv 28. říj 2010 11:46:51

I am sorry but at the moment Apofruit Italia Soc. Coop. Agricola does not need people for picking or other job.
Apofruit Italia does NOT know PETER STOJKA and hasn't got any connections or relationship with him.
The site you probably saw is FALSE and APOFRUIT ITALIA as already applied for it to be cancelled.

REGARDS

APOFRUIT ITALIA
jarincl
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Vlastik » čtv 28. říj 2010 16:32:43

Ahoj,konecne to vetsina zucastnenych pochopila,ja jsem na toho zmetka podaval oznameni na policii uz pred 10 dny,nahlasil jsem i cisla uctu,takze meli dost casu aby je mohli zablokovat.
Pochybuji ze to udelaly,je mi lito vsech co uz poslali prachy,
A ted par mailiku ode mne a vymysleneho pana Stojku.


Dobrý den,děkuji za informace,nicmene se Vas musim dotazat na potvrzeni o platbe cestovneho.
Jaka je zaruka ze se nejedna o podvod?Nezlobte se,ale timto zpusobem funguje spoustu podvodnych agentur.
Jiste nejsem sam,ktery ma podobny dotaz.Dekuji za odpoved.


Dobry vecer.Nemate se coho obavat.Pre firmu spolupracujem uz 5rokov a v sucastnosti tam je 416 Slovakov a Cechov ktory tam pracuju.Ja musim dopredu vyplatit prepravcu ktory zadarmo tiez nebude cestovat s jedneho konca CR na druhy.Nieje to pravidelny spoj ktory musi na dane misto prist a cestujuci si cestu vyplati pri nastupovany.vsade kde som podaval inzerciu ci do novin avizo,annonce,profit,tip-servis... kde to je aj podobe bannerov na ich web strance som musel vyplatit fakturu vkladom na ucet ako aj osobne prist a preukazat sa svojimi osobnymi udajmi,dokladom totoznosti takze je praca legalna stym ze sa mozte pozriet aj na domacu stranku Italskej spol.a overit si udaje ktore som Vam poslal ze su pravdive. Nestojim tu o problemi a v sucastnosti na mna ako aj spolocnost niesu na webe ci inej institucii podane ziadne trestne oznamenia za neplnenie podmienok ci uz vyplacania mzdy nebo odchodu za danu pracu.Mozte sa nakontaktovat priamo na Italsku spolocnost na ich domacej stranke
www.apofruit.it
Vlastik
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod alan » pát 29. říj 2010 19:24:21

alan
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod mki1@seznam.cz » úte 02. lis 2010 10:44:33

firma i prace existuje zase dalsi kráva který blbne a nechce se jí delat.Ja sem s panem Stojkem byl v patek v K. Varů is dalšími 3kamarati a byl seriozní ukázal nám fotky, smlouvy doklady totoznosti a vypadal doveryhodne.Mame i adresu, web stranku na firmu a kamarat tam volal a vse je pozadku tak tady neblbni Lena a dej klid když nechceš jet tak nechodí já s kamosi jdu[/quote]

ahoj reaguji na tvou odpoved pro lenku,muizes dokazat to ze prace je pres pana stojku skutecne zaizena? j jsem osobne psal na apofruit ALE jeste mi nedosla zadny odpoved . kazdopadne pokuid mas pravdu a vse bude ok tak tim spouste lidi spadnë kamen ze srdce. Martin
mki1@seznam.cz
 


Re: Sběr ovoce

Příspěvekod plombicka@seznam.cz » úte 02. lis 2010 17:43:56

plombicka@seznam.cz
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod zuzana » úte 02. lis 2010 18:30:38

ahojte lidi je to podvod jako mraky!!!!! taky jsme volali a meli jsme domluvenou schuzku ve Znojme a je to podvodnik co nema obdoby prijeli jsme tam nebral mi vubec telefon pak jsem volala z jineho tak to vzal ma tam jenom P.o.box a zadnou kancelar jako v tom Znojme no a kdyz mi to zved tak mi rekl at jdu kolem te posty dal ze jetam aqua park a tam ze ma kancelare nic zadna kancelar 4 hodiny jsme ho hledali nebral nam telefony vypinal je nam atd. takze to uz vypovida jaky pan Stojka je taky jsem psala do Italie a odepsali ze praci nemaji a pana Stojku neznaji poslete ho vite kam!!!!!! ....... ahojte
zuzana
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod rudolf.slavik » úte 02. lis 2010 19:32:24

Cau vsem nikdo neverte tomu ze pojedete nekdo do italie na cesani ovoce pres firmu apofruit,ano ta firma existuje ale pokud by jste se registrovali pres jednoho slovaka jmenem Peter Stojka tak mu neverte je to podvodnik.Ja jsem zaplatil cestu a mam odject 4.11.2010 a nikam nejedu protoze jak dostal penize na ucet tak zrusil veskere cisla a kontakty ja uz jsem na nej podal trestni ozameni tak si dejte bacha,pokud jste to uz nekdo udelal dejte mi vedet na muj email,pantena@seznam.cz
rudolf.slavik
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod pantena » úte 02. lis 2010 19:44:31

Heleno ja jsem opravdu ten co panu Stojkovi zaplatil za 3 osoby za sebe syna a pritelkyni ale bohu zel je to podvodnik jeho telefoni cisla uz neexistuji uz jsem na nej podal trestni oznameni JE TO OPRAVDU PODVOD.
pantena
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod pantena » úte 02. lis 2010 19:54:56

Ahoj vsem,prosim vas vsechny co jste zaplatili panu Stojkovi dejte mi vedet na policii mi sdelili ze mam sehnat vice lidi kteri zaplatili cestu,podame na nej hromadnou zalobu a verim tomu ze nas je dost,ja osobne jsem zaplatil za tri osoby 4950 a mel jsem odjizdet 4.11.2010 a nikam nejedu protoze ty jeho kontakty neexistuji,piste na tento mejl,pantena@seznam.cz dik.
pantena
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník