[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Sběr ovoce

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sběr ovoce

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Hel » stř 27. říj 2010 13:10:00

Vážení
jsem jedna z těch, co mají odjet 4.11.2010 též přes pana Stojku do Itálie. Vaše názory se různí , sama za sebe musím říct, že po přečtení vašich příspěvků jsem mu radši zavolala,dozvěděla se zase další podrobnosti , včetně toho, kde kdy jak si můžu ověřit jeho smlouvu, kam zavolat atd. Mám pocit, že tu někdo vyvolává záměrně paniku a že všechno nemusí být hned podvod. Ráda bych se tady kontaktovala s těmi, co mají zaplacenou cestu a vážně hodlají odjet. Tak se mi ozvěte. Helena
Hel
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27. říj 2010 13:03:14

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Hel » stř 27. říj 2010 13:12:12

Tak všichni co máte jet pište !!!!!!!!!!!!!!
Hel
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27. říj 2010 13:03:14

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Návštěvník » stř 27. říj 2010 15:45:22

I am sorry but at the moment Apofruit Italia Soc. Coop. Agricola does not need people for picking or other job.
Apofruit Italia does NOT know PETER STOJKA and hasn't got any connections or relationship with him.
The site you probably saw is FALSE and APOFRUIT ITALIA as already applied for it to be cancelled.

REGARDS

APOFRUIT ITALIA

Ahoj, tak jsme si to také ověřili a Stojka je opravdu podvodník. :evil:
Návštěvník
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod slunecnice » stř 27. říj 2010 15:53:05

I am sorry but at the moment Apofruit Italia Soc. Coop. Agricola does not need people for picking or other job.
Apofruit Italia does NOT know PETER STOJKA and hasn't got any connections or relationship with him.
The site you probably saw is FALSE and APOFRUIT ITALIA as already applied for it to be cancelled.

REGARDS

APOFRUIT ITALIA


Psala jsem tam a odpověděli mi viz. nahoře. Když vám italská společnost napíše, že nehledají žádné zaměstnance, tak se opravdu o podvod jednat bude. Samozřejmě bych si přála opak...
slunecnice
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod ovecka21 » stř 27. říj 2010 16:25:05

Zdravim, 4.11. jsem mela odjizdet do Italie s panem Mgr. Peterem Stojkou, volala jsem si do Italie pro overeni pravdivosti, a pani na recepci mi rekla, ze podali na pana Stojku trestni oznameni,a ze uz jsem nekolikata , ktera vola, nebo si zjistuje informace, ze zneuziva jmeno firmy, zadne penize mu dopredu neposilejte, nejsem jedina, ktera si tohle v Italii overovala. Je to cele podvod, nema s firmou Apofruit nic spolecneho, jen taha z lidi penize a pak se nic neuzkutecni.Nastesti ja osobne jsem mu dopredu zadne penize neposlala, nejdrive jsem si vse proverila. s pozdravem a pranim hodne stesti.
ovecka21
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. říj 2010 16:20:58

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lenka 1 » stř 27. říj 2010 17:14:04

Pan Stojka je pdvodník.Dnes jsme volaly do Itálie a firma Apofruit už podala na pana Stojku žalobu.
Lenka 1
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lenka 1 » stř 27. říj 2010 17:18:07

Jestli se někomu podaří s panem podvodníkem odjet dejte vědět!!!!Zítra jdu na policii.Doufám,že nás bude víc aby takovéhle kryplové a podvodníci nechodily po téhle zemi.
Lenka 1
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lenka1 » stř 27. říj 2010 19:23:54

Lenka1
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Návštěvník » stř 27. říj 2010 19:28:18

Návštěvník
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lenka1 » stř 27. říj 2010 19:42:21

Lenka1
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron