Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sběr ovoce

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Sběr ovoce

Příspěvekod Medvídek » pon 18. říj 2010 20:03:48

Mám možnost odjet pracovat do Itálie,/sběr ovoce/u firmy Apofruit!Máte prosím někdo zkušenosti s touto firmou díky :P
Medvídek
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. říj 2010 19:47:24

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod VLASTIK » úte 19. říj 2010 8:48:35

Ahoj tez by me zajimalo jestli to neni zase podvod,zprostredkovateli jsem uz psal a ujistoval me ze neni,nicmene chce zaplatit cestovne dopredu. 2100Kc
Zaroven pise ze funguje uz 5 let,ale jeho jmeno neni na netu dohledatelne.
VLASTIK
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lubo » pát 22. říj 2010 22:47:57

Ahoj všem
Na stránkách http://www.kalimera.cz/index.php?basket ... &disc=5455
je zajímavá reakce- tak to prosím zvažte. díky

Ahojte všichni, kdo chcete jet do Itálie na sběr ovoce pod panem Stojkou, tak to nedělejte,tento pán je podvodník a nemá s firmou apofruit Italy nic společného.Psala jsem osobně na apofruit do Itálie, na personálního ředitele a ten mi odpověděl, že v součastné době ani budoucí nanabírají žádné pracovníky a že pana Petra Stojku neznají a nemají s ním nic společného. Takže nikdo nic neplatťe, je to podvod a říkejte to všude dál. Lenka
Lubo
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod YERRY123@CENTRUM.CZ » sob 23. říj 2010 17:51:59

Od pane Stojku: Dobry den. Nechapem tychto par primytivnich lidi ktory ked si maju zaplatit cestovne uz pisu ze je to podvod ,ze firma neexistuje...Nikto si ju ani neoveril na webe ani nekukol na ich stranku,nenakontaktoval se na vedenie firmy len sa tu pisu same bludi a odhovarania ludi.Kto si chce ist zarobit tak ide a kto je ubohy a zije len na ukol druhych so socialnych davok vyplacanych statom tak nikdy sa nebudu mat lepsie.Praca ako aj firma a vsetko okolo toho existuje staci sa pozriet na domacu stranku na http://www.apofruit.it a zavolat si na jedno so styroch telefonych cisel na vedenie spolocnosti ktore je na stranke,alebo ktore mozem poskytnut aj ja.


firma i prace existuje zase dalsi kráva který blbne a nechce se jí delat.Ja sem s panem Stojkem byl v patek v K. Varů is dalšími 3kamarati a byl seriozní ukázal nám fotky, smlouvy doklady totoznosti a vypadal doveryhodne.Mame i adresu, web stranku na firmu a kamarat tam volal a vse je pozadku tak tady neblbni Lena a dej klid když nechceš jet tak nechodí já s kamosi jdu
YERRY123@CENTRUM.CZ
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lenka » sob 23. říj 2010 23:36:38

Od: Montaguti Roberta <roberta.montaguti@apofruit.it>

Předmět: I: information about job

Datum: 22.10. 2010, 16:04 - včera v 16:04



J am sorry but at the moment Apofruit Italia soc. coop. agricola not need people for picking or other job.
We have not any information of Mr.Peter Stojka and we don't know it, if will be possible help you in the future no problem,
thanks bye
Lenka
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Lenka » sob 23. říj 2010 23:48:58

Je to muj poslední příspěvek k této diskusi, neboť já nemám čas se zabýval lidmi, kteří nepřemýšlejí, vypadá to, že zde na těchto stránkách je jich hodně, za prvé nechápu jak si nějaký malý kluk múže dovolit mě oslovoval kráva, svědčí to o jeho inteligenci, jen pro zajímavost jsem žila 10 let v zahraniči a na rozdíl od vás jsem si do té firmy v Itálii opravdu telefonovala a mám i potvrzující email, od firmy Apofruit, že je to podvod a pana Stojku neznají. Těm co má informace nepomohla a věří panu Stojkovi, přeji hodně štěstí a myslím, že než urážet někoho, kdo si na rozdíl od nich byl schopen informace ověřit, by se raději měli naučit nějaký jazyk, aby si mohli věci zařizovat sami. Tak jsem i přesto okopírovala zprávy od zástupcú italské firmy Apofruit.

Od: Montaguti Roberta <roberta.montaguti@apofruit.it>

Předmět: I: information about job

Datum: 22.10. 2010, 16:04 - včera v 16:04



J am sorry but at the moment Apofruit Italia soc. coop. agricola not need people for picking or other job.
We have not any information of Mr.Peter Stojka and we don't know it, if will be possible help you in the future no problem,
thanks bye


Od: Berti Vincenzo <vincenzo.berti@apofruit.it>

Předmět: Apofruit is not searching or recruiting trough a foreign person

Datum: 22.10. 2010, 15:24 - včera v 15:24

Dear Ms Lenka,
I've verified with our Personnel Dept and they confirmed :

a) we're not recruiting workers outside of Italy using foreigner intermediator.
b) we don't know any Mr Peter Stojka and we have no connection or relationship with him .

If you need some further clarify, let me know.

Vincenzo
Lenka
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Vlastik » ned 24. říj 2010 13:58:47

Proboha lidi mejte rozum,prece nebudeme posilat dopredu nejake poplatky,kdyz nedostaneme ani potvrzeni o zaplaceni,je to jasny podvod.
Ten chlap ani nema zadne ico,nebo neco podobneho,aby sme si ho mohli overit,na netu jeho jmeno neexistuje,nikdo o nem nic nevi,dokonce ani jmenovana spol. Apofruit.
Ale pokud nevite co s penezi,tak se nedivte az zjistite po 1.11. ze telefon je vypnuty.
Radeji utikejte na prvni policejni sluzebnu,aby se nestalo ze zneuzije vase osobni udaje.
Vlastik
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod alan blahut » pon 25. říj 2010 13:20:27

[quote="Lenka"]Od: Montaguti Roberta <roberta.montaguti@apofruit.it>

Předmět: I: information about job

Datum: 22.10. 2010, 16:04 - včera v 16:04
dekuji LENKO GOOD JOB
alan blahut
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod Kateřina » úte 26. říj 2010 16:15:15

Dobrý den, dnes jsem volala do Itálie. Opravdu je to podvod. Nikoho na práci nehledají. Webovky pana Stojky jsou falešné. Jestli se ten pán tak vůbec jmenuje, že jo...
Kateřina
 

Re: Sběr ovoce

Příspěvekod xxx » stř 27. říj 2010 11:42:58

Já už jsem to zaplatila a teď nevím co si o všem myslet!!!! vůbec nevím co dělat!!!!
xxx
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron