[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Práce v Anglii a EU

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce v Anglii a EU

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Greek.week » čtv 30. zář 2010 2:41:12

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s UNIVERSAL AGENCY... Rád bych odcestoval do Anglie za prací, ale byl bych rád informovaný a nerad bych naletěl, děkuji
Greek.week
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 30. zář 2010 2:38:01

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod joker » pát 05. lis 2010 19:59:21

nazdarek jak jsi na tom,my se chystame do anglie pres europe way,zatim sme jim zaplatili, podepsali smlouvy a smenky a dokoncxe i letenky sme zaplatili a ted cekame na odlet :) a stale sme v nejistote,a jaky mas ty nazor
joker
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Greek » ned 07. lis 2010 23:57:45

Ahoj,
já jsem nakonec s panem Kozáčkem neuzaviral nic, vzal jsem si čas na rozmyšlenou a po této době jsem to odřekl... platit předem se mě nic nechtělo... nevím, kolik jste platili vy, ale po mě bylo chtěno 10000kč předem a i z tohoto důvodu jsem si říkal, že to asi prubnu na vlastní triko. Ale jinak vystupování a odpovědi na otázky měl celkem v pohodě. V dnešní době je to těžké někomu věřit, když je tolik agentur, které prostě lidi jen obalamutí... byl bych ovšem rád, kdybys mě tu pak napsal, jak to s vámi dopadlo a kam jste jeli... díky za info
Greek
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Návštěvník » úte 16. lis 2010 0:11:46

ok v patek 19. mame odletet tak pak napisem z anglie snAd dofame ze to klapne jinak bude zle :D
Návštěvník
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Jaromir B » pon 27. pro 2010 21:08:42

Nechapu jak muzete nekomu platit za zprostredkovani prace pac ta prace muze byt maraz jako jsem zazil ja a jdete po hodine pryc v hlubokem minusu :cry: cize rozhodne nikomu nic neplatit,je spousta agentur ktere si neberou nic,tak proc zivit nekoho dalsiho.... :mrgreen:
Jaromir B
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Návštěvník » úte 28. pro 2010 11:49:57

Dobry den, rad bych se zeptal, jestli nevite o nejake seriozni agenture ? Mnoho agentur co jsem nasel na internetu chteji poplatky od 400-700 euro jenom za zprostredkovani prace, coz mi pripada trochu moc...Nevim jestli radsi nemam jet sam a zaregistrovat se u personalni agentury az v Anglii, budu vdecny za jakoukoliv radu. moc dekuji.
Návštěvník
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. pro 2010 21:56:41

Jsou to podvodnici odkazou te na jinou agenturu jako kazda agentura na slovensku zaplatis jen poplatek
Návštěvník
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. pro 2010 22:27:19

České i Slovenské agentury které jsou registrovaný doma nemohou tuto činnost vykonávat v jiném státě proto budete odkázáni na nějakou agenturu nebo na zaměstnavatele v daném statě. Proto doporučuji hledat práci v agenturách které jsou registrovány v daném statě.
Napřiklad: Universal consulting server profesia.cz
prace ve skladu dell a aplle je podvod shrabnou 300 euro za zprostredkovani a odkazou Vas na polsko

holandskou agenturu Contact
T & S NEDERLAND B.V.
Stationsstraat 129 5141 GD Waalwijk
NETHERLANDS

ubytovani v Campu Kousek u waalwijk v bungalobu po 4 osobach a cena 90 euro za tyden je to Gheto polaku takze si pripadate jak v polsku.

a nejhorsi je ze ten inzerat se nezaklada na pravde a firmu apple a dell neuvidite ani z okna auta cestou do prace za kterou platite 3 eura tak doporucuji si pročist poradně smlouvu kterou podepisuje te ale v zadnem pripade agentura mam vse zataji aby dosahli poplatku.

agentury bez poplatku do holandka Otto work force. polaci
Want2work je zasterka pro stuwarooij.nl polaci
Covebo Zeewolde pobocka polaci
Návštěvník
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod soliter » sob 08. led 2011 0:02:39

nazdar lidicky tak jsme vycestovali do anglie pres agenturu EUROPE WAY PRAHA a pekne nas tam podfoukli,nez jsem odjel psal sem tu prispevek a myslel sem naivne za to vyjde a ze tady pisi lidi nesmylsi,ale opravdu nepisi vsechny ty agentury co si od vas vemou penize predem a pak vas nekam poslou jako nas a tam vas taky oberou a ne amly penize my jsme dali 700liber to je ranec tak pozuor na ne je to BANDA PODVODNIKU
soliter
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Felix » pát 21. led 2011 13:39:32

Felix
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21. led 2011 13:19:28

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků