Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce v Anglii a EU

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Stuwarooij agentura alias want2work

Příspěvekod anonym... » pát 19. dub 2013 14:35:17

Som znechutena s pristupom agentury. Ubytovanie sa da, praca tiez, obchadzaju Holandske zakony, ziadne priplatky, makali sme jak take fredky, rano, poobede, v noci, vikendy a bez akehokolvek priplatku za zmennost. Ochota pomoct? nulova! nechodili zalohy, vyhovorky na banky...zaujimave, ze mame rozne banky a vsetkym blbnu.. Ale urcite to nieje chyba v agenture. Rovnaky pocet odrobenych hodin a rozne vyplaty?! aj to je tu mozne. Napisete sprostredkovatelom na Slovensko a nemaju ziadny zaujem to s vami riesit, vraj je to uz len a len vas problem a problem firmy. Vedia vobec do coho nas posielaju? to tazko..A nehovoriac o tom, ze je tu 95 % poliakov, ktori maju i svoje vyhody.My Slovaci sme odpad, kedze koordinatorky su Polky.Mate niekto dalsi skusenost so Stuwarooij.nl?
anonym...
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod d0gles » čtv 05. zář 2013 0:10:44

nejhorsi zkusenost v mem zivote.. prace je otresna ubytovani jak v kriminale za 3 mesice vazne velice tvrde prace sem si vydelal 1200 euro :DDDDDDDD agentura vas prehodi pod dalsi holandskou agenturu k nejakym arabacum jsou to svine jak maj vypadat lide tam z te prace doslova odpadavaj od pasu videl sem to na vlastni oci polaci zerou prasky na bolest nebo narkotika aby to vubec vydrzeli spousta lidi odchazi domu s trvalymi nasledy nebo s brekem vubec nechapu ze jeste neco takoveho existuje nicmene to byla velice zajimava zkusenost prochazky peklem...
d0gles
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod d0gles » čtv 05. zář 2013 0:18:35

nekterym lidem ani vyplata neprisla ... nebo nejaci lide nemeli odvoz do prace tak ho proste vyhodili i to sem zazil na ubytovne vladl neustaly stres jen dementni polaci byli "v pohode" navic nas tzv. hausmajster jak se mu rikalo plesaty nabuseny polak byl totalni idiot ktery mlatil bezduvodne lidi pesti do obliceje treba kamarada za to ze prisel na navstevu... kdo chce vojnu at si jede :))
d0gles
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod d0gles » čtv 05. zář 2013 0:21:12

psal sem k agenture UNIVERSAL CONSULTING !!!!!!!!!!!!!!!!!!
d0gles
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod d0gles » čtv 05. zář 2013 0:22:03

zkušenost universal consulting
d0gles
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Moniiiiii » pon 10. bře 2014 20:02:50

[quote="Reznik"]Ted je to tady s praci uplne mrtvy, vubec nemuzeme nic najit...na kazdy misto se sem tlaci 10 polaku, 5 ukrajincu, asi jsme meli pockat fakt na jaro :cry: Je mi Vas opravdu lito, tolik penez...agentury v Cechach by si spravne za zprostredkovani nemeli uctovat nic, nebo alespon symbolickou castu ...ne 15000,- jako treba COOLAGENT[/quote]

Cool Agent si nebere 15 000,- ten si bere 7 000 ;) Czech-us si bere 15000...
Moniiiiii
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod OLIN » úte 11. bře 2014 13:27:11

Jezis porad je tolik naivnich az hloupích lidí..vrazit cigosovy v sesti lidech po 7stovkach a cekat ze ho bude vodit za ruku po anglii...pana boha vy jste fakt oslove...dobre vam tak
OLIN
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod Janca » úte 28. říj 2014 17:49:59

ahojte vsichni :) ja jsem se taky trosku bala, kdyz to tu vse procitam. nakonec jsem dala na doporuceni meho znameho a zvolila jsem agenturu http://www.angliesusemem.cz a musim tedy uznat, ze vse probehlo nad moje ocekavani. ubytovani ciste, ihned vedle autobusove zastavky. po prijezdu jsem hned dalsi den mela sjednanou schuzku na urade a hned dalsi dny jsme sli ihned rozdavat zivotopisy, praci jsem mela za tyden. skutecne se makalo az do doby nez se pro me vsechno zaridilo. ted uz tu jsem nejakou dobu a porad bydlim pres anglie s usemvem, menit nehodlam. fakt muzu doporucit. :) doufam, ze to nekomu pomuze, jana :)
Janca
 

Re: Práce v Anglii a EU

Příspěvekod kulíšek » stř 29. dub 2015 11:48:22

ahojte, jsem nováček - nikdy jsem v anglii nepracoval, poradil by mi někdo z vás, zda když se zaměstnám v anglii tak zda se posílá něco (nějaká pracovní smlouva, či nějaké papíry) do česka - na zdravotní pojištovnu? budu moc rád pokud mi někdo poradí, jinak najde li se parták do společného bydlení budu rád :) Petr, muj mail je petrikkulisek@seznam.cz
kulíšek
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků